اطلاعات تماس
  • 021886*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981212455208880

عیدی با نگاهی به آینده و سرمایه گذاری برای کودکان

یه جور دیگه عیدی بدیم

کد: 13981212455208880

http://bit.ly/32LBtVm

، تهران , (اخبار رسمی): روز اول عید نوروز همه کودکان با شوق عیدی گرفتن از بزرگترها به دید و بازدید می‌روند. بسیاری با صحنه شمردن عیدی کودکان هم مواجه شده‌اند.عیدی‌ها که جمع شوند نمی‌توانند تضمین کننده رسیدن به تمام آرزوها باشد. در کمپین قلک جادویی می‌توان با انتخاب قلک جادویی، یک آینده رویایی به فرزندان خود عیدی داد.

یه جور دیگه عیدی بدیم!
یه جور دیگه عیدی بدیم

بیمه عمر علاوه بر پوشش‌های درمانی، یک سرمایه‌گذاری مطمئن است. در بیمه عمر و سرمایه‌گذاری حق بیمه پرداختی برای فرزندان در هر سال انباشته‌شده و به آن سود تعلق می‌گیرد

زمانی که کودکی با ذوق فراوان عیدی‌های خود را مرتب می‌کند، در ذهن خود تصویری از آینده را می‌بیند در حالی که به تمام آرزوهای کوچک و بزرگ خود رسیده است. اما در واقعیت چگونه است؟

عیدی‌ها هرچقدر هم که جمع شوند نمی‌توانند تضمین کننده رسیدن به تمام آرزوها باشد. شاید به نوعی بتوان گفت این عیدی‌ها ماندگاری بالا ندارند و نهایتا می‌تواند تبدیل به یک پس انداز موقتی شود.

اما چگونه یک عیدی را متفاوت و ماندگار کنیم؟

در ابتدا باید به این موضوع پرداخت که چه چیزی در ذهن فرزندان باقی می‌ماند؟

مهم ترین نیاز یک کودک در دوران طفولیت شاید لباس خوب و تغذیه مناسب باشد ولی همیشه اینگونه نیست. کودکان همیشه در دنیای کودکی باقی نمی‌مانند. آن ها قد می‌کشند و بزرگ می‌شوند و نیازهای بزرگتری پیدا می‌کنند. در دوران نوجوانی هزینه‌های تحصیلی و کلاس‌های فوق برنامه به نیازهایش اضافه می‌شود، در جوانی هزینه‌های دانشگاه و در ادامه سرمایه برای آغاز کار و محیا کردن مسکن و جهزیه جهت تشکیل خانواده، نیازها و دغدغه اصلی فرزندان خواهد بود.

حالا با کمی تامل می‌توان گفت عیدی‌های کوچک نمی‌تواند پاسخگوی این نیازها باشد و به یاد بماند. بیاید امسال با یک عیدی متفاوت به استقبال نوروز برویم.

کمپین قلک جادویی

در کمپین قلک جادویی می‌توان با انتخاب قلک جادویی، یک آینده رویایی به فرزندان خود عیدی داد. با ورود به این کمپین پس از ثبت اطلاعات خواسته شده و انتخاب تاریخ تولد فرزند یا فرزندان خود وارد صفحه قلک‌های جادویی خواهید شد. در این صفحه یک شانس دریافت خواهید کرد و می‌توانید یکی از قلک‌ها را انتخاب کرده و بشکنید.

اگر خوش شانس باشید با شکستن قلک، جایزه به شما نشان داده خواهد شد. جایزه قلک‌های جادویی از یک ماه تا یکسال بیمه عمر و سرمایه گذاری برای فرزندان است.

بیمه عمر، یک عیدی متفاوت و به‌یادماندنی

این بیمه علاوه بر پوشش‌های درمانی، یک سرمایه‌گذاری مطمئن است. در بیمه عمر و سرمایه‌گذاری حق بیمه پرداختی برای فرزندان در هرسال انباشته‌شده و به آن سود تعلق می‌گیرد.

با این بیمه می‌توان در آینده زمانی که فرزندان به هزینه‌های تحصیل نیاز دارند، قصد ورود به بازار کار دارند و سرمایه اولیه می‌خواهند، قصد تشکیل خانواده دارند و برای تأمین مسکن و جهیزیه به پول احتیاج دارند، مبلغ قابل‌توجهی را به آن‌ها کمک کرد.

در کنار این سرمایه‌گذاری، در تمام این سال‌ها فرزند تحت پوشش بیمه درمانی قرار خواهد گرفت و تا 500 میلیون هزینه‌های درمانی بیماری‌های خاص به او تعلق خواهد گرفت. قلک‌های جادویی هیچ‌کس را ناامید نخواهند کرد و کسی دست‌خالی دنیای قلک‌ها را ترک نخواهد کرد.

وام بدون ضامن و دردسر

کلاس‌های فوق‌برنامه و هزینه‌های تحصیلی نیز بخش دیگری از هزینه‌های فرزندان است که بعضاً به دلیل مشکلات مالی نادیده گرفته می‌شود.

یکی از مزایای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری امکان دریافت وام است. وامی که نه نیاز به ضامن دارد، نه نیاز به کاغذبازی.

با وام بیمه عمر و سرمایه‌گذاری می‌توان بسیاری از آرزوها و نیازهای فرزندان را برطرف کرد و در طول قرارداد بیمه عمر می‌توان هرچند بار که نیاز باشد وام گرفت.

شانس مجدد، عیدی بهتر

برای شکاندن قلک‌های جادویی و دریافت عیدی یک شانس به شما تعلق می‌گیرد اما شما می‌توانید با دعوت دوستان و عزیزان خود به این کمپین شانس دوباره دریافت کنید و علاوه بر آن به نزدیکان خود نیز فرصت دریافت این عیدی به‌یادماندنی را بدهید.

شما با دعوت هر نفر یک شانس دوباره برای شکستن قلک پیدا می‌کنید و علاوه بر آن یک عیدی کوچک از طرف بیمه ماهان دریافت خواهید کرد.

بیمه ماهان در تلاش برای آینده زویایی فرزند شما

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به‌عنوان استارت آپ شرکت هواپیمایی بیمه ماهان در صنعت بیمه در کنار فروش بیمه‌های شخص ثالث، بدنه، آتش‌سوزی، آسانسور، بیمه مسافرتی، بیمه تکمیلی انفرادی و ... توجه فراوانی به بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری داشته و در کنار کمپین شغل من خانه‌داری است که در جهت حمایت و بازنشستگی زنان خانه‌دار اجراشده، اخیراً اقدام به راه‌اندازی کمپین قلک جادویی کرده است.

این کمپین در جهت حمایت از آینده کودکان و آگاه‌سازی والدین از بیمه عمر و سرمایه‌گذاری به‌عنوان یکی از روش‌های آینده‌نگری و سرمایه‌گذاری برای کودکان شروع به کار کرده است.

با معرفی این کمپین به اطرافیان خود می‌توان گام مهمی در راستای ساختن آینده روشن برای فرزندان سرزمین عزیزمان برداشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه ماهان

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان | خرید اینترنتی بیمه در کمتر از 5 دقیقه بیمه ماهان سامانه جامع خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی ، مسافرتی ، عمر ،حوادث بدنه و شخص ثالث در کمتر از 5 دقیقه است ما در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان همواره سعی بر این داریم که سه اصل مهم در خرید های اینترنتی ( قیمت ، کیفیت و پشتیبانی ) را رعایت کرده و از این طریق خاطره ی یک خرید آسان و دلچسب را برای شما تداعی کنیم

اطلاعات تماس
  • 021886*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه