اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812124553713239

بهترین کرم صورت برای درمان لک پوست

کد: 139812124553713239

http://bit.ly/38nyJi1

، (اخبار رسمی): در ادامه اطلاعات اصلی لازم برای پیشگیری و درمان لک و انتخاب کرم صورت ضد لک مناسب مورد بررسی قرار گرفته است.

بهترین کرم صورت برای درمان لک پوست !!!!
بهترین کرم صورت برای درمان لک پوست

معمولاً لک‌هایی که به دلیل تغییر رنگ پوست زیر نور آفتاب به وجود می‌آیند، با کرم صورت ضد لک درمان می‌شوند

لک پوستی چگونه بوجود می‌آید ؟

اولین گام برای درمان لک‌های روی پوست، تشخیص علت به وجود آورنده لک است. اکثراً لک پوست به دلیل ماندن به مدت طولانی زیر نور آفتاب به وجود می‌آیند. معمولاً لک‌هایی که به دلیل تغییر رنگ پوست زیر نور آفتاب به وجود می‌آیند، با کرم صورت ضد لک درمان می‌شوند.

اما به غیر نور آفتاب عوامل دیگری، مثل تغییرات هرمونی (به خصوص تغییرات هرمونی زنان در دوران بارداری)، مسائل ژنتیکی، تغذیه نامناسب، مصرف برخی داروها (مثل داروهای ضدبارداری، یا داروهای ضد سرطان)، بعضی بیماری‌ها (مثل آسم و بیماری‌های کبدی-کلیوی) می‌توانند باعث لکه‌های پوستی بشوند که درمان هر یک از این لک‌ها نیاز به مشاوره با یک دکتر متخصص پوست یا دکتر داروساز دارد چون علاوه بر درمان لک باید عامل به وجود آورنده لک هم درمان شود. اما در ادامه تنها درمان لک‌ها بررسی شده است..

انواع لک پوست

به طور کلی، درمان همه انواع لک مستقل از اینکه چه عاملی باعث به وجود آمدن آن شده است، دو مرحله دارد. در وهله اول از یک کرم صورت ضد لک معمولی برای درمان لک استفاده می‌شود. طول دوره درمان با استفاده از این کرم صورت ضد لک معمولاً بین 2 تا 3 ماه بوده و معمولاً نتایج بعد از دو تا سه هفته روی پوست مشخص شده و لک‌ها به تدریج از بین می‌روند.

در صورتی که بعد از سه هفته هیچ نشانه‌ای از کم شدن و کمرنگ شدن لک‌ها روی پوست مشاهده نشد، در مرحله بعد با مشاوره با یک دکتر متخصص پوست یا دکتر داروساز، یک کرم صورت ضد لک قوی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر لک قابل درمان با استفاده از کرم صورت ضد لک باشد، با استفاده از این کرم صورت ضد لک باید درمان شود. اکثر لک‌های معمولی، کمرنگ و کوچک و لک‌هایی که در اثر ماندن زیر نور آفتاب به وجود می‌آیند با استفاده از کرم صورت ضد لک از بین می‌روند و پوست سالم، زیبا و بدون لک جایگزین پوست لک‌دار می‌شود.

توجه به این نکته ضروری است که بعضی از انواع لک مثل کک و مک، لک و پیس، و لک‌های بزرگ و وسیع معمولاً با استفاده از کرم صورت ضد لک قابل درمان نبوده و بر حسب نوع لک و نوع پوست ممکن است روش‌های دیگر درمان لک مثل مزوتراپی، میکرودرم ابریژن، و یا لیزر درمانی توسط پزشکان متخصص پوست مورد استفاده قرار بگیرند.

افراد می‌توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی زیبالون که انواع محصولات آرایشی بهداشتی با بهترین برندها را داراست مراجعه کنند و انواع کرم صورت را بررسی کرده و با توجه به مشخصات آن کرم، بهترین کرم صورت را جهت درمان مشکلات خود با اطمینان خاطر انتخاب کنند. لازم به ذکر است این فروشگاه علاوه بر داشتن تخفافات فوق العاده،  دارای نماد الکترونیک و نماد اطمینان و معتبر است.

درمان

همان طور که از قبل گفته شد، به طور کلی درمان همه انواع لک مستقل از عامل به وجود آورنده لک، در دو مرحله انجام می‌شود.

مرحله اول: درمان لک در ابتدا با استفاده از کرم‌های ضد لک حاوی هیدروکینون و ترتینوئین انجام می‌شود. با توجه به اندازه و عمق لک درمان کامل ممکن است به مدت 2 الی 3 ماه به طول بیانجامد اما معمولاً بعد از 2 الی 3 هفته نتایج استفاده از کرم‌های ضد لک مشخص شده و لک‌ها شروع به کم رنگ شدن و از بین رفتن می‌کنند.

مرحله دوم: پس از استفاده از کرم‌های ضدلک گفته شده به مدت 3 ماه، در مرحله بعد از روشن کننده‌های قوی پوستی که حاوی اسیدهای میوه (AHA) با درصد 10 الی 15 درصد هستند، استفاده می‌شود. این کرم‌ها مانع برگشتن لک‌ها می‌شوند و به طور کامل لک‌های روی پوست را درمان می‌کنند. این کرم‌ها باید به مدت 6 ماه مورد استفاده قرار بگیرند. توجه داشته باشید که این کرم‌ها، تنها شب‌ها و بعد از پاک کردن پوست و قبل از خواب باید استفاده شوند. در ضمن قبل از بیرون رفتن از خانه حتماً کرم ضد آفتاب زده و هر 3 ساعت یکبار کرم ضدآفتاب را مجدداً استفاده کنند.

بهترین برندهای کرم صورت ضد لک

یکی از نکات بسیار مهم در درمان لک انتخاب بهترین نوع و برند کرم صورت ضد لک، در هر یک از مراحل درمان لک‌های پوستی است. 30 سال تجربه ما در داروخانه مهتاطب نشان داده است که در مرحله اول ترکیبی از ماسک‌های لیراک (Lierac) و یونیتون 4 (Unitone 4 ISIS) به مدت 4 هفته در روشن شدن پوست و کمرنگ شدن لک‌ها بسیار مؤثر است. در مرحله دوم ماسک‌ها و سرم‌های ضدلک ALCINA AKTIV و Neotone ISIS نتایج بسیار خوب و شگفت انگیزی بر روی پوست مشتریان داشته و لک‌های آن‌ها را به طور کامل از بین برده‌اند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]