اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981213455435650

دور از هم اما با هم میاموزیم؛ ۱۴ وبینار آموزشی رایگان برای شما

کد: 13981213455435650

http://bit.ly/38jqFPB

، تهران , (اخبار رسمی): آکادمی دیجیتال مارکتینگ در راستای مسئولیت اجتماعی خود در مواجهه با بحران شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی اجباری بخش قابل توجهی از فعالان کسب و کارها اقدام به برگزاری سلسله وبینارهای آموزشی دیجیتال مارکتینگ به صورت کاملا رایگان برای آنها می‌کند.

دور از هم اما با هم میاموزیم؛ ۱۴ وبینار آموزشی رایگان برای شما
دور از هم اما با هم میاموزیم؛ ۱۴ وبینار آموزشی رایگان برای شما

این روزها در پی شیوع ویروس کرونا کشور وضعیت خوبی ندارد و حال همه به نوعی خوب نیست. آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان تصمیم گرفته‌ با همراهان عزیز که در این چند سال با آنها تبدیل به یک خانواده شده، از خانه ماندن بهترین استفاده را داشته باشد. به این منظور با همکاری صمیمانه بهترین اساتید این حوزه یک برنامه بسیار مفید در نظر گرفته‌ است.

در این برنامه ویژه از 10 تا 23 اسفندماه به مدت چهارده روز، هر شب از ساعت 19 الی 20:30 یک وبینار آموزشی تخصصی دیجیتال مارکتینگ به صورت کاملا رایگان برگزار خواهد شد.

امید است در این کلاس‌های آموزشی راه‌دور بتوان به افزایش دانش افراد کمک کرده و زمینه‌ساز رشد سریع‌تر آنها در کسب و کارشان بود.

علاقه‌مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به لینک زیر مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین آکادمی دیجیتال مارکتینگ در ایران توسط نماد مارکتینگ در به منظور ارتقا سطح آموزشی و کاربردی اصول دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار های متوسط و کوچک SME راه اندازی شد. هدف از راه اندازی آکادمی دیجیتال مارکتینگ کمک به شرکت های کوچک و متوسط در حوزه های مختلف و افزایش سطح دانش و تجربه و آماده سازی آن ها برای ورود به بازار دیجیتال و اینترنتی و جذب مشتریان جدید است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]