اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812134554413380

ارائه سرویس تماشای آنلاین کارتون به صورت رایگان در بحران کرونا توسط دیجیتون

کد: 139812134554413380

http://bit.ly/2PN3bfb

، تهران , (اخبار رسمی): از زمان فراگیر شدن ویروس کرونا در کشور، دیجیتون به عنوان مجموعه‌ای که درحوزه سرگرمی کودک فعالیت می‌کند با رایگان کردن محصولات خود به مدت یک هفته سعی کرده تا محیط خانه را برای کودکانی که در منزل به سر می‌برند مناسب کند.

ارائه سرویس تماشای آنلاین کارتون به صورت رایگان در بحران کرونا توسط دیجیتون
ارائه سرویس تماشای آنلاین کارتون به صورت رایگان در بحران کرونا توسط دیجیتون

این روزها احتمالاً خیلی از پدر و مادرها و کودکان به خاطر عبور از بحران ویروس کرونا و مصون ماندن از فضای روانی جامعه مدت زمان بیشتری در منزل به سر می‌برند. سپری کردن زمان طولانی در منزل برای ما بزرگترها می‌تواند خوشایند باشد؛ اما از آنجاییکه کودکان مثل گذشته امکان استفاده از امکانات تفریحی خارج از منزل مانند شهربازی، کلاس‌های آموزشی، مهدکودک و … را  ندارند باید توجه ویژه‌ای به  آنها داشت.

دیجیتون به عنوان بزرگترین پلتفرم صوتی و تصویری کودکان با دارا بودن بیش از ۴.۰۰۰ عنوان محصول تلاش کرده تا علاوه بر تامین اوقات فراغت کودکان و دانش‌آموزان با تامین محتوای درسی در پلتفرم خود بستری را برای دانش‌آموزان فراهم کند تا با خیالی آسوده در منزل بتوانند آموزش را دنبال کنند و نگران جا ماندن از مدرسه و آموزش نباشند.

به همین ترتیب از زمان فراگیر شدن ویروس کرونا در کشور، دیجیتون به عنوان مجموعه‌ای که درحوزه سرگرمی کودک فعالیت می‌کند با رایگان کردن محصولات خود به مدت یک هفته سعی کرده تا محیط خانه را برای کودکانی که در منزل به سر می‌برند مناسب کند.

لازم به ذکر است تمامی محصولات دیجیتون شامل انیمیشن، موزیکال، داستان‌های صوتی و محصولات درسی به مدت یک هفته به صورت رایگان در اختیار کودکان و دانش‌آموزان عزیز قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان جهت استفاده از خدمات دیجیتون می‌توانند کد سلامت را به شماره ۲۰۰۰۶۰۰۰ بفرستند.

گفتنی است دیجیتون اولین و کامل‌ترین سرویس تماشای آنلاین انیمیشن مناسب برای سنین مختلف با ترافیک رایگان است که در انواع موبایل، تبلت و تلویزیون‌های هوشمند قابل اجراست. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیجیتون

دیجیتون یک سرویس تماشای آنلاین کارتون و انیمیشن برای کودکان و نوجوانان است که به راحتی بر روی تمام دستگاه های دیجیتال موبایل، وب و تلویزیون های هوشمند در دسترس است. با دیجیتون می توانید به راحتی در هر زمان و هر مکان به دنیایی از کارتون های دوبله شده و زبان اصلی، برنامه های آموزشی و موزیکال های شاد و جذاب، قصه های شب و لالایی دسترسی داشته باشید. دیجیتون دارای وب سایت، اپلیکیشن اندروید و IOS است و در انواع موبایل، تبلت و تلویزیون های هوشمند قایل اجراست و هم اکنون نسخه تلویزیون دیجیتون در آدرس tv.digitoon.tv در دسترس است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]