اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812134554914389

فاکتورهای انتخاب لباس مجلسی زنانه

کد: 139812134554914389

http://bit.ly/2PKHqN4

، تهران , (اخبار رسمی): در میان مدل‌ها و سبک‌های بسیار مختلف لباس زنانه مجلسی هر شخصی لباسی را انتخاب می‌کند که از دید خودش زیباترین، خوش رنگ‌ترین و خوش طرح ترین لباس باشد. لباسی که فرد انتخاب می‌کند نماینده‌ای شایسته برای آشکار کردن سلیقه‌ی اوست.

فاکتورهای انتخاب لباس مجلسی زنانه
فاکتورهای انتخاب لباس مجلسی زنانه

بعضی از خانم‌ها از لباس‌های مجلسی کلاسیک استفاده می‌کنند و در مقابل اکثر خانم‌ها مایلند که لباس‌های مد روز را بر تن کنند و به قول معروف از مد عقب نیفتند! مدل‌های مختلف لباس زنانه مجلسی شامل انواع پیراهن‌های ماکسی و دکلته، انواع کت و شلوار و کت و دامن و ... است.

در هنگام انتخاب و خرید لباس زنانه مجلسی باید فاکتورهایی را مد نظر قرار داد. همواره بهتر است هر فرد لباسی را انتخاب کند که با چهره، اندام، قد و حتی رنگ موهایش متناسب باشد و یک هارمونی را تشکیل دهد.

لباس زنانه مجلسی باید متناسب با فرم بدن باشد

همواره سعی کنید لباسی را انتخاب کنید که متناسب با فرم بدن باشد. یک لباس زنانه مجلسی ایده آل، لباسی است که بتواند نقاط قوت را پر رنگ‌تر کند و همچنین نقاط ضعف را بپوشاند. اینکه طرح و رنگ بندی یک لباس زیبا و دلنشین باشد مسلما اهمیت دارد. اما مهم تر از زیبایی این است که لباس شما را در بهترین فرم بدن نمایش دهد. هر ساله مدل‌های زیادی از لباس زنانه مجلسی توسط برندهای مختلف طراحی و به بازار عرضه می‌شوند. هر کدام از این لباس‌ها زیبایی‌های خاصی دارند که احتمالا برای شما جذاب هستند.

نکته‌ی قابل توجه این است که طرح هر لباس و رنگ خاص آن در بدن اشخاص مختلف نتایج گوناگونی را به همراه دارد. ممکن است مدلی از لباس مجلسی در تن دوست شما بسیار نامناسب به نظر آید. این در حالی است که همان لباس می‌تواند برای شما کاملا مناسب باشد. یکی از دلایل این تفاوت‌ها، اندام و فرم بدن افراد است. بنابراین توجه کنید که لباس زنانه مجلسی باید متناسب با فرم بدن باشد.

رنگ لباس زنانه مجلسی باید متناسب با رنگ پوست شما باشد

علاوه بر انتخاب یک لباس مجلسی بر اساس مد روز و فرم بدن، بسیار اهمیت دارد لباسی را بپوشید که متناسب با رنگ پوست بدن شما باشد. اگر آبی نفتی رنگ سال است دلیلی ندارد تمام لباس‌هایی که می‌پوشید به این رنگ باشد. مهم این است که رنگ لباس شما را هر چه جذاب‌تر و زیبا‌تر نشان دهد و همانطور که قبلا اشاره شد، عیوب بدن شما را پوشش دهد.

صحبت‌های فراوانی راجع به رنگ لباس‌ها و تناسب آن با رنگ پوست بدن می‌شود. البته فشن دیزاینرها، گاها نظرات مخالفی در این رابطه دارند. این تفاوت سلیقه در رنگ لباس زنانه مجلسی را می‌توانید در طراحی‌های این افراد که به بازار عرضه می‌شوند مشاهده کنید. اما یکی از قابل استنادترین نتایج این تناسب رنگ میان پوست بدن و لباس به شرح زیر است.

در مجموع به افرادی که رنگ پوست خیلی روشن دارند توصیه می‌شود از لباس‌هایی با رنگ روشن که آن‌ها را بی روح نشان می‌دهد استفاده نکنند و در عوض لباس‌های تیره‌تر بپوشند. افرادی که پوست سبزه یا تیره دارند در لباس‌های روشن بسیار جذاب تر می‌شوند. افرادی هم که پوست گندمی و یا مایل به زرد دارند بهتر است از لباس‌های روشن تر استفاده کنند تا رنگ پوستشان معتدل‌تر دیده شود.

سایر معیارها در انتخاب لباس زنانه مجلسی

فاکتورهایی که در مورد آن‌ها صحبت شد، برخی از مهم ترین معیارها در انتخاب لباس زنانه مجلسی بودند. اما نکات دیگری نیز وجود دارند که دانستن آن‌ها می‌تواند در انتخاب درست لباس به شما کمک کند. معیارهای دیگری از قبیل رنگ مو و قد لباس و قد شخص هم در انتخاب یک لباس زنانه مجلسی دخیل هستند.

برای مثال افراد کوتاه قد بهتر است از لباس‌های بلند که تا  کف پایشان می‌رسد و کوتاه‌تر نشانشان می‌دهد استفاده نکنند. بهتر است از لباس‌های مجلسی که تا ساق پا ادامه می‌یابند استفاده کنند. همچنین لباس‌های خیلی کوتاه نیز برای این افراد توصیه نمی‌شود. در مقابل به خانم‌های بلند قد توصیه می‌شود از لباس‌های شب خیلی کوتاه که آن‌ها را بیش از اندازه بلند قد نشان می‌دهد استفاده نکنند.

رنگ مو نیز می‌تواند با لباس شما یک هارمونی را تشکیل دهد و در هر چه زیباتر به چشم آمدن شما تاثیرگذار باشد. البته رنگ پوست نیز در انتخاب رنگ مو باید مد نظر قرار داده شود.

قوانین اشتباه در لباس زنانه مجلسی را فراموش کنید

صحبت‌های بسیاری را احتمالا در مورد رنگ و طرح لباس برای اندام‌های چاق و لاغر، قد بلند و کوتاه و رنگ پوست‌های مختلف شنیده‌اید. به بعضی از همین قوانین در اینجا اشاره شده است. اما این قوانین گاهی اوقات حالت افراطی پیدا می‌کنند و بیش از حد دست و پای شما را در انتخاب لباس زنانه مجلسی می‌بندند.

مثلا به عنوان خانمی که بزرگ سایز هستید عموما این جمله که حتما طرح‌های راه راه افقی به تن کنید و بازو های خود را بپوشانید را بار ها شنیده‌اید. شاید هم شنیده باشید که لباس‌های تیره برای خانم‌های چاق انتخاب امن تری است.

از لحاظ فنی ممکن است این صحبت‌ها درست باشد. اما آنچه که در نهایت اهمیت دارد، رضایت شخص شماست. همواره پایبند قوانینی که دیگران برای شما وضع کرده‌اند نباشید. گاهی لازم است خارج از چارچوب، فکر و عمل کنید.

 سایت کیالوکس، در زمینه خرید مستقیم لباس از ترکیه و همچنین خرید اینترنتی از ترندیول توانسته گامی نو و متمایز را در جهت برآوردن نیازهای مشتریان و کاربران بردارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کیالوکس

مجموعه کیالوکس، سیستم جدید و مدرن برای خرید مستقیم از سایت ترندیول و زارا به صورت مستقیم و ارزان است شما میتوانید تمام بوتیک ها و برندهای معروف ترندیول و زارا را به سادگی بدست آورید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مد و لباس