اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812134555714389

معرفی برندهای محبوب لباس ترک در ایران

کانال‌های فروش لباس ترک در ایران

کد: 139812134555714389

http://bit.ly/2Q3u7Y4

، تهران , (اخبار رسمی): کالاهای ترک، به خصوص پوشاک، در ایران طرفداران زیادی داشته و فروشگاه‌های واقعی و مجازی زیادی به فروش آن می‌پردازند. لباس‌های ترک در انواع مختلف راحتی، لباس مجلسی، ورزشی و بسیاری دیگر طراحی و تولید می‌شوند. همین تنوع و کیفیت طراحی باعث شده که بازارهای بسیاری از کشورها، از جمله ایران، را تسخیر کنند.

کانال های فروش لباس ترک در ایران
کانال‌های فروش لباس ترک در ایران

ترکیه یکی از همسایه‌های تاثیر گذار و مهم ایران بوده و تجارت بین این دو کشور در خیلی از زمینه‌ها رونق دارد. در این بین پوشاک ترک بین ایرانیان محبوبیت زیادی داشته و فروش لباس ترک از مشاغل پر طرفدار بین ایرانیان محسوب می‌شود. بسیاری از هموطنان عزیز برای خرید فروش لباس ترک و علاقه ایرانیان به این کار باعث شده است، فروشگاه‌های مجازی و حضوری زیادی در سراسر ایران به کار عرضه این محصولات مشغول باشند که البته در اکثر مواقع هم موفق هستند. برندهای ترکیه‌ای در بازار پوشاک ثابت کرده‌اند حرفی برای گفتن دارند و همین موضوع باعث رونق فروش لباس ترک در ایران شده است. فروش لباس ترک در ایران راه‌های مختلف و متنوعی دارد که در ادامه در مورد برخی از آنها صحبت شده است.

فروش لباس ترک از طریق فروشگاه‌های حضوری

بسیاری از مغازه‌ها در ایران مشغول فروش لباس ترک هستند. این فروشگاه‌ها در فصل‌های حراجی و غیر حراج به ترکیه سفر کرده و انواع لباس زنانه مجلسی و مردانه را خریداری کرده و برای فروش به ایران می‌آورند. ویژگی فروش لباس ترک در این مغازه‌ها این است که می‌توان به آنها مراجعه کرده و بعد از پرو چند نمونه یکی را انتخاب و خریداری کرد. البته مراجعه به این فروشگاه‌ها قطعا وقت زیادی از شما خواهد گرفت و گاهی هزینه رفت و آمد هم به هزینه خرید مستقیم لباس از ترکیه اضافه می‌شود. در هر صورت این راه یکی از راه‌های فروش لباس ترک و مخصوصا لباس ترکی است.

فروش لباس ترک در فروشگاه اینترنتی لباس ترک

خیلی از مغازه دارها و فروشندگان با وارد کردن لباس‌های ترک اقدام به فروش لباس ترک می‌کنند. این فروشگاه‌ها در همه شهرهای بزرگ و کوچک دایر هستند البته تنوع لباسی که در فروشگاه‌های مجازی وجود دارد در این فروشگاه‌های واقعی وجود نخواهد داشت چون این مغازه‌ها محدودیت فضا داشته و نمی‌توانند هر مدلی را به هر تعدادی که تمایل دارند، بیاورند. از طرفی هم همه نوع لباس را نمی‌توان در یک مغازه عرضه کرد. مثلا فروش لباس ترک مدل راحتی و مجلسی در یک مغازه قابل عرضه نیستند مگر اینکه فروشگاه‌ها اینقدر بزرگ باشد که به قسمت‌های مختلف آن را تفکیک کنند. در هر صورت فروش لباس ترک به صورت اینترنتی  و از طریق فروشگاه آنلاین لباس  یک راه بسیار مدرن و مقرون به صرفه هم برای فروشندگان و هم خریداران است. از جهاتی کسانی که خرید مستقیم از ترکیه را داشتند و در عین حال سابقه خرید اینترنتی لباس از ترکیه را در کارنامه کاری خود دارند، راه دوم را با توجه به فراوانی مزایا و سهل الوصول بودنش، بسیار توصیه می‌کنند.

فروش لباس ترک در تهران

تهران به عنوان یک شهر پر جمعیت بستر بسیار خوبی برای فروش لباس ترک دارد. فروشگاه‌های زیادی در کار فروش لباس ترک در تهران هستند و البته برخی از آنها توانسته‌اند مشتریان زیادی جلب کنند. در کنار این گونه فروشگاه‌ها که به کار فروش لباس ترک در تهران مشغولند برخی فروشگاه‌های اینترنتی و مجازی هم در تهران و شهرستان‌ها لباس‌های ترک را عرضه کرده و در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. از دلایل دیگر گرایش به خرید اینترنتی لباس ترک در شهر تهران را می‌توان به ترافیک موجود در شهر و ازدحام جمعیت اشاره کرد که خرید از فروشگاه آنلاین لباس راهی مناسب برای صرفه جویی در زمان است.

در تهران این کار به دلیل وجود فروشگاه‌های متعدد و البته متنوع در محله‌های مختلف بخشی از خرید و فروش رایج بازار بوده و تقریبا همه خانم‌ها و آقایان تهرانی حداقل یکبار از این فروشگاه‌ها دیدن کرده و برخی هم بارها از آنها خرید کرده‌اند. خیلی از تهرانی‌ها هم ترجیح می‌دهند از فروشگاه‌های اینترنتی فروش لباس ترک در تهران، استفاده کنند و وقت خود را در خیابان‌های شلوغ هدر ندهند. در شهرستان‌ها، هم فروش اینترنتی و هم فروش حضوری مهیا بوده و این امکان برای علاقمندان فراهم شده است.

فروش لباس ترک عمده

فروش لباس ترک عمده یکی از جنبه‌های تجاری داد و ستد پوشاک ترکیه است. بسیاری از فروشگاه داران و عرضه کنندگان پوشاک و برندهای ترکیه‌ای خرید پوشاک مورد نیاز مغازه خود را به صورت عمده انجام می‌دهند و به همین سبب بسیاری سایت‌های اینترنتی هم در کار فروش لباس ترک عمده هستند. خرید کردن به این شیوه بسیار مقرون به صرفه بوده و می‌تواند سود بیشتری برای مغازه داران به همراه داشته باشد. چون هزینه‌های سفر به میزان زیادی کاهش پیدا خواهد کرد و آنها فقط باید هزینه ارسال کالاها را پرداخت کنند.

برندهای معروف فروش لباس ترک

برندهای زیادی در ترکیه در کار طراحی و فروش پوشاک هستند و در ایران هم بسیاری از این برندها محصولات خود را به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم عرضه می‌کنند. در ادامه در خصوص برندهای معروف فروش لباس ترک صحبت شده است. برندهای ترکیه هر کدام ممکن است در نوع خاصی از لباس معروف و مشهور باشند مثلا برخی برندها فقط در تولید شلوار جین معروفند که می‌توان به برندهای ماوی جینز، برند جین لافت، برند ال تی بی، برند کالینز و برند واکو اشاره کرد.

برندهای معروف لباس زنانه در فروش لباس ترک

تعدادی برند هم در ترکیه هستند که به خاطر لباس‌های زنانه‌ای که تولید می‌کنند معروف شده‌اند. مثلا برندهای فیور، وای لاندن، میلا، رندوم، آ ایکس ایکس آ و برخی دیگر در این زمینه به شهرت رسیده‌اند. فروش برندهای مذکور در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله ایران رواج دارد.

برندهای معروف مردانه

تعدادی شرکت‌ها هم هستند که لباس‌های مردانه بسیار زیبا و شیک و باکیفیتی تولید می‌کنند. این برندها نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای دنیا طرفدار داشته و فروشگاه‌های زیادی هم آن را عرضه می‌کنند. برخی از این برندها شامل افرور، آوا، سی سی ایس و کیپ هستند. در ایران بسیاری از این برندها شعبه داشته و یا به صورت اینترنتی محصولات آنها به فروش می‌رسد.

برندهای معروف کت و شلوار و کیف و کفش

کالاهای ترکیه‌ای فقط به لباس محدود نمی‌شوند، بلکه برخی شرکت‌های این کشور در کار تولید کیف و کفش و کت و شلوار بوده و محصولات بسیار محبوبی هم طراحی و تولید می‌کنند. مثلا برندهای رمزی، توین، سارار، کیگیلی و برخی دیگر در کار عرضه کت و شلوار بوده و محصولات آنها به سراسر دنیا عرضه می‌شود. یا برندهای اینیوو، زی زی گو، اینجی، هاتیک و برخی دیگر مارک‌های معروف کیف و کفش در ترکیه هستند.

فروشگاه کیالوکس با هدف ارائه خدمات متناسب با سلیقه‌های روز مردم، مخصوصا در حوزه لباس ترک و انواع مرتبط با آن فعالیت می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کیالوکس

مجموعه کیالوکس، سیستم جدید و مدرن برای خرید مستقیم از سایت ترندیول و زارا به صورت مستقیم و ارزان است شما میتوانید تمام بوتیک ها و برندهای معروف ترندیول و زارا را به سادگی بدست آورید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مد و لباس