اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812134556014701

پس از گذر از وضعیت‌های اینچنینی، آنچه باقی می‌ماند، خوبی‌هاست

عرضه دستگاه تصفیه هوا بدون سود به خانه‌های سالمندان و مراکز درمانی خاص

کد: 139812134556014701

http://bit.ly/32Pva3l

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و آسیب پذیری قشر سالمند و همچنین بیماری‌های خاص، گروه آی ناین وظیفه خود می‌داند با کمک هرچه بیشتر به این عزیزان، بخشی از مسئولیت اجتماعی خود در این ایام سخت را ادا کند. امید است همه با هم از این روزهای سخت عبور کرده و فردایی سالم‌تر داشته باشیم.

عرضه دستگاه تصفیه هوا با سود 0% به خانه های سالمندان و مراکز درمانی خاص
عرضه دستگاه تصفیه هوا بدون سود به خانه‌های سالمندان و مراکز درمانی خاص

با توجه به گسترش بیماری Covid-19 یا همان ویروس کرونا در کشور و با توجه به اینکه این بیماری در افراد با سن بالا، سالمندان و یا افرادی که به دلیل بیماری دچار ضعف سیستم ایمنی هستند، نمود بیشتری پیدا کرده و گاها" می‌تواند کشنده باشد؛ مجموعه آی ناین وظیفه خود می‌داند بخشی از محصولات خود شامل دستگاه تصفیه هوا و بخارشوی را که به شکل موثر در از بین بردن این ویروس، کمک می‌کنند، بدون سود به این ارگان‌ها و موسسات اهدا کند.

ضمن اینکه شرکت فعلا" با هرگونه افزایش قیمت در خصوص محصولات ضدعفونی کننده و تمیز کننده برای مشتریان نیز به شدت مخالفت کرده است.

خواهشمند است در صورت نیاز به این محصولات با شرکت تماس گرفته و اطلاع دهید. لازم به ذکر است ارائه نامه رسمی موسسه مذکور در خصوص تهیه این محصولات الزامی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آی ناین

استارتاپ آی ناین در سال 1393 با هدف یکپارچه سازی ، ساماندهی و ارتقاء فروش و خدمات پس از فروش و با اولویت محصولات صنعتی و تخصصی شروع به کار کرد. در گذر سال ها همواره اولویت خود را رضایت مشتریان پس از برقرای اولین ارتباط قرار داده ایم و به کمک خدا و تلاش همه اعضای این مجموعه، معتقدیم به این هدف دست یافته ایم. آنچه در آی ناین همواره از اهمیت فراوان برخوردار بوده است ، در درجه اول رفتار خوب با مشتری و مشاوره تخصصی در خصوص خرید، در درجه دوم ارائه قیمت واقعی محصول و در درجه سوم خدمات پس از فروش بی قید و شرط بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]