اطلاعات تماس
 • 021480*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812134556814482

پمپ پنتاکس (Pentax) ایتالیا، بهترین پمپ آب

کد: 139812134556814482

http://bit.ly/39java1

، (اخبار رسمی): پمپ پنتاکس فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پمپ از سال 1990 آغاز کرد و با توسعه و پیشرفت این شرکت در بازار ایتالیا بدون شک جایگاه ویژه‌ای در میان مصرف کنندگان پیدا کرد و در حال حاضر به عنوان یکی از برترین‌ها در زمینه تولید پمپ مطرح بوده و گردش مالی بسیار بالایی را در این زمینه ایجاد کرده است.

پمپ پنتاکس (Pentax) ایتالیا، بهترین پمپ آب
پمپ پنتاکس (Pentax) ایتالیا، بهترین پمپ آب

از جمله ویژگی‌های بارز پمپ پنتاکس می‌توان به بالا بودن کیفیت و قیمت مقرون به صرفه آن اشاره کرد. مشتری مداری جزء لاینفک برنامه‌های این مجموعه است. هدف اصلی این مجموعه ایجاد ارزش و منافع برای قسمت‌های مختلف تولید و فرآیند توزیع منطقی از منابع موجود، همراه با برنامه‌ای دقیق، این شرکت را قادر ساخته است، تا هر بار به سرعت با وضعیت بازار سازگار شود.

بی شک می‌توان پمپ آب خانگی پنتاکس را به دلیل مقرون به صرفه بودن، بهترین پمپ آب خانگی ایتالیایی و همچنین یکی از ارزان ترین پمپ‌های آب خانگی که دارای کیفیت بسیار بالایی است، نام گذاری کرد. در زیر انواع پمپ آب Pentax که دارای مصارف خانگی هستند معرفی شده و به اختصار یکی از مدل‌های معروف آن توضیح داده شده است. پیشنهاد می‌شود جهت انتخاب بهترین پمپ آب خانگی مناسب با نیاز خود، با کارشناسان فامکو در ارتباط باشید.

انواع پمپ آب پنتاکس

 • پمپ آب خانگی پنتاکس مدل‌های PM، CAM، CB، AP، CM، CAB، MD و INOX
 • پمپ کف کش پنتاکس پروپیلن مدل DP و پمپ کف کش بدنه استیل پنتاکس 5PES
 • پمپ لجن کش پنتاکس مدل‌های DX، DH، DV، DV4، DM، DM4، DC160-310، DC410-1000، DTR150-300، DTR400-1000 و DG
 • پمپ شناور پنتاکس مدل 4S بوستر پمپ پنتاکس مدل‌های 2CM و 2CB
 • پمپ آب جتی پنتاکس مدل‌های CAM، INOX، CAB وAP پمپ آب طبقاتی افقی پنتاکس مدل ULTRA-S و طبقاتی عمودی پنتاکس مدل ULTRA-VL ست کنترل پنتاکس مدل HIDROMATIC H1 و HIDROTANK H1 منبع تحت فشار پنتاکس

معرفی پمپ آب خانگی پنتاکس بر اساس توان

 • پمپ نیم اسب پنتاکس (مناسب برای ساختمان یک طبقه با حداکثر متراژ 150)
 • پمپ یک اسب پنتاکس (مناسب برای سه تا چهار طبقه، بسته بو نوع جتی و یا بشقابی بودن آن)
 • پمپ یک و نیم اسب پنتاکس (مناسب برای ساختمان 5 طبقه تا ده واحد)
 • پمپ دو اسب پنتاکس (مناسب برای ساختمان 5 طبقه 14 تا 20 واحد)

در ادامه یکی از معروف ترین مدل‌های این برند معرفی شده است. مشخصات فنی در مورد دیگر مدل‌های پمپ پنتاکس را می‌توانید در سایت هایپر صنعت فامکو مطالعه کرد.

پمپ آب خانگی پنتاکس مدل PM

پمپ پنتاکس PM، یک پمپ محیطی جابجایی مثبت است که برای مصارف آبرسانی خانگی و همچنین مصارفی صنعتی در ابعاد بسیار کوچک ساخته شده و دارای عملکرد و خروجی قابل قبولی است. به استحضار مشتریان گرامی می‌رساند، هایپر صنعت فامکو، نمایندگی رسمی پمپ پنتاکس ایتالیایی را دارد.

سری PM پنتاکس دارای سه مدل PM45 و PM80 و PM90 است. دبی این سری تا 3 متر مکعب در ساعت، هد آن تا 80 متر، دمای سیال از 0 تا 90 درجه سانتی گراد و توان آن از 0.37 تا کیلو وات 0.74، در دو مدل تک فاز و سه فاز است. لازم به ذکر است مدل پنتاکس PM45، پمپ آب خانگی نیم اسب است و مدل پنتاکس PM80 و PM90 هر دو، پمپ آب خانگی 1 اسب هستند.

تشخیص پمپ پنتاکس اصل

به استحضار کلیه مشتریان گرامی می‌رساند که پمپ پنتاکس دارای تنوع بسیاری است. پمپ پنتاکس از جمله بهترین پمپ‌ها بوده و با توجه به این موضوع، بسیاری از سودجویان در بازار اقدام به فروش پمپ پنتاکس تقلبی می‌کنند و در واقع بر روی یک پمپ چینی کاملا مشابه پمپ پنتاکس، پلاک تقلبی پمپ پنتاکس نصب کرده و آن را به فروش می‌رسانند و لازم به ذکر است که تشخیص پمپ پنتاکس اصل نیز برای بسیاری از خبرگان این صنعت مشکل بوده، لذا دقت کنید که صرفا این محصولات را از نمایندگی رسمی پمپ پنتاکس خریداری کنید. پمپ پنتاکس اصل شامل مدل و لیبل محصول، نام کشور سازنده، شماره سریال محصول و رسید پستی کارخانه است.

گروه صنعتی فامکو بزرگترین نمایندگی فروش پمپ پنتاکس با مناسب ترین قیمت و تامین کننده انواع الکتروپمپ‌های برند معتبر پنتاکس است. همچنین شرکت فامکو با دارا بودن کادر متخصص آماده ارائه مشاوره‌های تخصصی در زمینه انتخاب محصولات است. شرکت فامکو همواره کوشش کرده تا بتواند بهترین خدمات را به مخاطبان خود ارائه دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 021480*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار