کد: 139812134556914437

اطلاعیه جدید دانشگاه ازاد اسلامی برای تغییر زمان ازمون EPT

تعیین شدن زمان برگزاری اولین ازمون EPT در سال 99

کد: 139812134556914437

http://bit.ly/38mN9Pq

، تهران , (اخبار رسمی): داوطلبانی که قصد شرکت در ازمون اسفندماه را داشته‌اند، فرصت خیلی خوبی دارند تا در این فرصت یک و نیم ماهه‌ی باقی مانده و با توجه به خانه نشین شدن بیشتر مردم، با مطالعه‌ی منابع ازمون ای پی تی جدید و یا حتی مرور منابعی که تا حالا استفاده می‌کرده‌اند، خود را بیشتر برای این ازمون اماده کنند. 

تعیین شدن زمان برگزاری اولین ازمون EPT در سال 99
اولین ازمون ای پی تی در اردیبهشت ماه سال نود و نه

بعد از شیوع پیدا کردن ویروس کرونا در ایران و به دنبال آن تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها زمان برگزاری اخرین ازمون EPT اسفند به تعویق افتاد. حالا خوشبختانه زمان برگزاری اولین ازمون EPT در سال 99 مشخص شده است. قرار است که این ازمون در جمعه 5 ام اردیبهشت ماه سال اینده برگزار شود. 

حالا داوطلبانی که قصد شرکت در ازمون اسفندماه را داشته‌اند، فرصت خیلی خوبی دارند تا در این فرصت یک و نیم ماهه‌ی باقی مانده و با توجه به خانه نشین شدن بیشتر مردم، با مطالعه‌ی منابع ازمون ای پی تی جدید و یا حتی مرور منابعی که تا حالا استفاده می کرده‌اند، خود را بیشتر برای این ازمون اماده کنند. 

البته به نظر می‌رسد که یکی از بهترین راهکارها برای داوطلبان در این فرصت، دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون EPT با پاسخ تشریحی سال‌های گذشته و مرور نکات گرامری و دوره کردن لغاتی که در ازمون‌های قبلی تکرار شده است.  

البته یکی از سوالات متداول دانشجویان این است که ایا هنوز فرصت شرکت در ازمون ای پی تی اردیبهشت ماه برای آنها هم فرهم است؟ در جواب این سوال باید گفت که هنوز اطلاعات دقیقی مبنی بر فرصت مجدد ثبت نام از طرف مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه اسلامی اعلام نشده است.

اما احتمالا در سال 99 اطلاعات دقیق این پذیرش توسط خود سامانه دانشگاه ازاد اعلام خواهد شد و به نظر می‌رسد با توجه به تغییر زمان ازمون باید منتظر زمان اعلام ثبت نام مجدد در ازمون اردیبهشت ماه سال نود و نه باشیم. 

در اخر به داوطلبان توصیه می‌شود که فرصت به وجود امده را از دست ندهند و با برنامه ریزی دقیق برای ازمون EPT اردیبهشت ماه سال 99 انشالله بتوانند که در این ازمون زبان قبول شوند.   

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وبسایت TheEnglishToday

آموزش زبان انگلیسی

منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش