اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812134557014270

قدرت تفنگ میخکوب

کد: 139812134557014270

http://bit.ly/39nnlnR

، تهران , (اخبار رسمی): بسیاری از استادکاران و کسانی که در تولید محصولات مختلف کار می‌کنند، باید روزانه از میخ و چکش استفاده کنند. در گذشته زمان و انرژی زیادی از افراد برای اینکار گرفته می‌شد، اما امروزه جایگزینی تفنگ میخکوب کار را برای آنها ساده کرده است.

قدرت تفنگ میخکوب
قدرت تفنگ میخکوب

تفنگ میخکوب دارای کاربردهای مختلفی است که اغلب برای وصل کردن صفحات و اشیاء مختلف استفاده می‌شود.

با مقایسه قدرت انواع میخکوب‌ها، می‌توان این محصولات را دسته بندی کرد و هرچه قدرت یک دستگاه بیشتر باشد، می‌توان از آن برای کارهای دشوارتر استفاده کرد. این محصولات در انواع مختلفی وجود دارند که هر کدام خصوصیات خاصی دارند. 

انواع میخکوب‌ها

اگر بخواهیم انواع میخکوب‌ها را با توجه به قدرت و قدرت آنها طبقه بندی کنیم، آنها به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند. یکی از پرکاربردترین آنها میخکوب بادی است، مدل‌های دیگر میخکوب برق است و نوع دیگر انها انواعی هستند که با  استفاده از میخ و چاشنی کار می‌کنند.

قدرت انواع میخکوب

معمولاً منبعی که قدرت تفنگ را تعیین می‌کند به نوع ابزار و نحوه کار آن بستگی دارد. همانطور که گفتیم تفنگ میخکوب از چاشنی به عنوان منبع قدرت استفاده می‌کنند. قدرت مورد نیاز برای کار با این نوع میخ‌ها توسط چاشنی آنها تامین می‌شود.

این دستگاه‌ها دارای باتری هم هستند، که در واقع نیزوی مورد نیاز برای کار کردن آنها را تامین می‌کند.

روش‌های شلیک میخکوب

این تفنگ‌ها با استفاده از ماشه و ضامن کنترل می‌شوند و با استفاده از قدرت گاز استعال آوری که توسط چاشنی تامین می‌شود کار می‌کنند.

برخی از این دستگاه‌ها دارای سرعت بالایی هستند که توانایی پرتاب کردن میخ‌ها با سرعت بسیار بالایی دارند، به همین دلیل توصیه می‌شود افرادی که دارای تخصص کافی هستند از آنها استفاده کنند.

برخی از انواع این محصول دارای ضامن هستند که می‌توان با استفاده از آنها، این دستگاه را کنترل و نحوه شلیک آن را کنترل کرد. بیشتر انواع جدید این دستگاه دارای این قابلیت هستند.

علقه مندان در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه‌ها می‌توانند به وبسایت سازه کاران مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازه کاران

سازه کاران طرحی نو ایده ای نو ، عرضه کننده انواع محصولات و متریال های ساختمانی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار