اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812134557413995

نکات خرید ورق فولاد

کد: 139812134557413995

http://bit.ly/39p5JI3

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه بسیاری از شرکت‌ها به دلیل مصرف زیاد و تنوع زیاد، تولید و فروش خود را آغاز می‌کنند، زیرا آنها یکی از دسته اصلی فلزات هستند و کاربردهای بسیاری دارند. آنها به دلیل مقاومت زیاد در برابر فشار، در برابر شرایط مختلف سازگار هستند.

نکات خرید ورق فولاد
نکات خرید ورق فولاد

قبل از خرید محصول، حتماً در مورد مشخصات محصول تحقیق کنید، زیرا بسیاری از کارخانه‌ها محصولات مشابه تولید می‌کنند.

دریافت مشاوره از افرادی که تجربه زیادی در این زمینه دارند به حل مثال‌هایی که در ذهن هستند کمک می‌کند. همچنین می‌توان برای مشاوره رایگان با کارشناسان تجارت فلز در ارتباط بود.

انواع ورق‌های فولادی

به طور کلی دو نوع ورق فولادی در صنعت فولاد وجود دارد که به عنوان ورق سرد و ورق گرم شناخته می‌شوند و قیمت ورق برای هر دو نوع نورد متفاوت است. ورق خروجی فرایند نورد گرم از سطح نسبتاً ناهمواری برخوردار است. در نورد گرم، ضخامت ورق از حدود 1 به 2 میلی متر کاهش می‌یابد. در صورت نازک بودن محصول (تا 3 میلی متر ضخامت) می‌توان ورق ربه صورت کلاف یا رول ایجاد شود.

این رول‌ها ماده اولیه فرایند نورد سرد هستند. در نورد سرد، ورق‌های با برش بالا و تحمل کم با ضخامت بسیار کم بدست می‌آید. به عنوان مثال، ورق‌های فولادی تا 2 میکرون ضخامت ورق روغنی، ورق گالوانیزه و فویل‌های آلومینیومی تا 2 میکرون ضخامت را می‌توان در این فرآیند بدست آورد.

نحوه تولید ورق‌های فولادی

قطر غلتک سرد در مقایسه با ضخامت آنها باید کوچک باشد  در غیر این صورت قدرت نورد بالا باعث می‌شود غلطک‌ها آسیب ببینند و باعث ضخامت ورق می‌شوند. از طرف دیگر، غلطک‌های کوچک تحت فشار نورد خم شده و احتمال تولید یک ورق ضخیم یکنواخت را از بین می‌برند.

برای جلوگیری از این مشکل باید یک سری غلتک‌های با قطر بزرگ به عنوان تکیه گاه نورد استفاده شود که به عنوان غلطک‌های پشتیبانی شناخته می‌شوند. 

نکات قابل توجه در زمان خرید

1-  قبل از خرید، برای خرید محصولی که متناسب با نیاز شما باشد، با کارشناسان فروش مشورت کنید. می‌توانید با کارشناسان فروش تجارت فلز تماس بگیرید.

۲. شناخت استانداردهای ورق فولادی به شما کمک خواهد کرد، زیرا تمام فلزات دارای استانداردهای خاص و وزن‌های ثابت هستند.

۳. قیمت چندین کارخانه را بررسی کنید تا بتوانید محصول مناسبی را برای بودجه خود بدست آورید. وب سایت فولاد فیدار به روزترین قیمت را برای انواع ورق‌های فولادی اعم از قیمت ورق سیاه ، قیمت ورق روغنی و قیمت ورق گالوانیزه ارائه می‌دهد.

4. از جاهایی که دارای مجوز رسمی و ضمانت نامه پس از فروش هستند، خرید کنید.

استانداردهای ورق فولادی

ورق‌های فولادی به صورت رول یا ورق در کارخانه تولید می‌شوند، این محصولات طبق روش تولید و مواد اولیه مورد استفاده در تولید آنها به شرح زیر است و با استانداردهای مختلفی تهیه می‌شود.

  • استاندارد DIN آلمان که رایج ترین استاندارد در بازار ایران است.
  • استاندارد ASTM آمریکا
  • استاندارد روسی گاوس، این استاندارد بندرت در ایران استفاده می‌شود

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تجارت فلز

شرکت توسعه تجارت فلز با داشتن ۲۵ سال تجربه موفق مدیران خود در بازار سنتی خرید و فروش فلزات ایران، از سال 1395 جهت پر کردن حلقه مفقوده کیفیت و خدمات برتر در بازار آهن و فولاد کشور و ایجاد تجربه خرید متفاوت، مطمئن و راحت برای مشتریان گرامی تاسیس گردید.ما با همراهی تیمی متخصص و متعهد از فارغ التحصیلان دانشگاهی و ارائه مشاوره صادقانه و تأمین انواع فلزات برای تمامی صنایع ایجاد ارزش و رضایتمندی مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار