اطلاعات تماس
  • 091980*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812134558014733

در سازه کلایمر می‌توان اقدام به خرید کلایمر و همچنین اجاره کلایمر کرد

رونمایی از سایت سازه کلایمر فعال در زمینه خرید و اجاره کلایمر

کد: 139812134558014733

http://bit.ly/3cAoniv

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف تامین کلایمر و فعال در زمینه خرید کلایمر و اجاره کلایمر و بهترین شرایط در اجاره و فروش، از سایت سازه کلایمر به آدرس www.sazehclimber.ir در بهمن ماه 1398 رونمایی شد.

رونمایی از سایت سازه کلایمر فعال در زمینه خرید کلایمر و اجاره کلایمر
سازه کلایمر

به گزارش سازه کلایمر، سایت www.sazehclimber.ir که یک سایت در رابطه با فروش کلایمر اجاره کلایمر است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد تامین کلایمر و فعال در زمینه خرید کلایمر و اجاره کلایمر و بهترین شرایط در اجاره کلایمر و فروش را تسهیل کند.

کلایمر هنوز هم در قسمت چرخ‌های چرخ قرار دارد زیرا طراح اطمینان داده است که مهم نیست که کجا سبد را جابجا کنید ، کلایمر هرگز چرخ محور را ترک نمی‌کند. البته، اگر سبد را بیش از اندازه بارگذاری کنید (یعنی بارگذاری آن در خارج از بار مجاز مشخص شده توسط طراح) یا نادیده گرفتن ویژگی‌های ایمنی که باعث افزایش محدودیت سبد کلایمر می‌شود، باعث رونق بخشیدن به سبد شده و در نتیجه برخی از نتایج نامطلوب خواهد بود.

مدیر وب سایت سازه کلایمر در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «در سازه کلایمر با شرایط ویژه می‌توان اقدام به خرید کلایمر و اجاره کلایمر کرد.»

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « خدمات این سایت شامل کلایمر، اجاره کلایمر، جایگزین داربست، کلایمر نما، کلایمر برقی است.»

صحبت از بارها، بالابرهای نما، کلایمر و بالابرهای جایگزین داربست  هرگز نباید زیاد شود زیرا استحکام دستگاه بر اساس بارهای مورد انتظار است و پایداری دستگاه بر اساس بارهای مورد انتظار و استفاده از دستگاه است.

به یاد داشته باشید که اضافه بار به معنای فروپاشی نیست. این بدان معناست که محدودیت بار ایمن و موارد بالاتر از آن وجود دارد که باعث خراب شدن دستگاه، توقف کار، افتادن یا ریزش آن می‌شود. هیچکدام از این نتایج سالم نیست. آنچه را که سازنده و استانداردهای کلایمر  می‌گویند را جدی بگیرید و موارد ایمینی را به دقت رعایت کنید.

گفتنی است سازه کلایمر، به مناسبت این رونمایی، اقدام بهراه اندازی وب سایت سازه کلایمرکرده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت سازه کلایمر به آدرس www.sazehclimber.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازه کلایمر

کلایمر سازه کلایمر ایمن، سریع، اقتصادی اختراع و معرفی داربست های معلق سازه کلایمر ناشی از ضرب المثل قدیمی ، "ضرورت مادر اختراع است". این انگیزه اختراع داربست های معلق سازه کلایمر توسط برند ایرانی، پیمانکار نقاشی بود که پیشنهاد وی پایین تر از رقبا بود. این ایده از مشیخ قدیمی و یک جفت قیچی به دست آمده است. ترکیبی از هر دو مورد ، مدلی را فراهم می کند که می تواند فلنج های پایین تیرها را بر روی پل ها قیچی و چنگ بزند.

اطلاعات تماس
  • 091980*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار