کد: 13981213455819957

نگران کرونا نباشید، در خانه آموزش دیجیتال مارکتینگ ببینید

کد: 13981213455819957

http://bit.ly/2Ikh2Fy

، تهران , (اخبار رسمی): برای مقابله با شیوع کرونا آموزش را متوقف نکنید. آغازینو هم در کمپین #آموزش-بدون- توقف کنار شماست. حالا که همه چیز بخاطر کرونا تعطیل شده است، بهتر است وقت خود را هدر نداده و از این مدت بخوبی استفاده کنید. چندین ویدئوی آموزشی دیجیتال مارکتینگ را بصورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نگران کرونا نباش ، تو خونه ت آموزش دیجیتال مارکتینگ ببین
یادگیری از راه دور کنار آغازینو

در کمپین" آموزش بدون توقف " آغازینو همراه شماست تا دیجیتال مارکتینگ را بیاموزید

این روزها در پی شیوع ویروس کرونا کل کشور وضعیت خوبی ندارد و همه به نوعی نگران هستند. خیلی از مدارس تعطیل شدند و کلاس‌ها به تعویق افتادند. با توجه به سرعت شیوع این ویروس و توصیه پزشکان بهتربن کار این است که تا حد امکان در خانه ماند و از حضور در اماکن عمومی پرهیز کرد.

آموزش یکی از مهمترین اصول پیشرفت در زندگی است و فضای مجازی این بستر را برای همه ایجاد کرده که در هر شرایطی می‌توان برای آموزش و یادگیری خود وقت گذاشت.

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ آغازینو

یادگیری مهارت‌های  بازاریابی دیجیتال در شرکت‌های امروزی خیلی ضروری است. در آکادمی دیجیتال مارکتینگ آغازینو تمام سعی بر این است که به افراد این مهارت‌ها رو آموزش داده شود تا بتوان کسب و کار خود را در دنیای پر رقابت امروز نجات داد و درآمد را افزایش داد. در این دوره از اصول و مبانی دیجیتال مارکتینگ گرفته تا طراحی یک سایت وردپرسی و از صفر تا صد کار با ابزارهای دیجیتال مارکتینگ آموزش داده می‌شود.

به آغازینو سر بزنید

این درست است که کرونا همه را خانه نشین کرده ولی دلیل براین نیست که ازآموزش غافل شد. در واقع یه موقعیت مناسب برای بالا بردن سطح دانش است. در این مدت تیم آغازینو همراهت شماست و می‌خواهد کنار هم از خانه ماندن بهترین استفاده را داشته باشیم. برای این منظور چندین ویدئو آموزشی دیجیتال مارکتینگ برای همه آماده شده است.

امید است که در این مدت از این ویدئوها استفاده کنید و زمینه ساز رشد بخشی از کسب و کار شما باشند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آنلاینر

تیم طراحی سایت آنلاینر با رویکرد ارائه خدمت صادقانه به هموطنان عزیز در زمینه های آموزش طراحی سایت (با زیر شاخه های آموزش طراحی قالب وردپرس, آموزش طراحی صفحات وب و ...) و طراحی اختصاصی قالب وردپرس با بیش از 200 نمونه کار آنلاین حدود 6 سال است سعی در جلب رضایت مشتریان عزیز داشته باشد.