اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812144560513662

محصول تازه سینما چوب فیدار رونمایی شد

ارائه صندلی آمفی تئاتر c-521 به بازار  تولید صندلی آمفی تئاتر و سینما

کد: 139812144560513662

http://bit.ly/3cECZ08

، تهران , (اخبار رسمی): محصول تازه سینما چوب فیدار با نام صندلی آمفی تئاتر c-520 در دفتر مرکزی شرکت رونمایی و به بازار عرضه شد.

ارائه صندلی آمفی تئاتر c-521 به بازار  تولید صندلی آمفی تئاتر و سینما
صندلی آمفی تئاتر سینما چوب تولید شده در واحد تولیدی صندلی سینما چوب فیدار

به گزارش روابط عمومی سینما چوب فیدار،  در تاریخ  1398/12/10، دفتر مرکزی شرکت میزبان رونمایی از صندلی آمفی تئاتر c-521، محصول تازه این شرکت بود.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه مبلمان و دکوراسیون داخلی ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر کیفیت مثال زدنی و ارگونومی همگام با استاندارد روز دنیا را ارائه کند تا این خدمت تازه بهربرداری بیشتر در سالن های سینما برای سوددهی بیشتر کارفرمایان محترم را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، صندلی آمفی تئاتر c-521 دارای محاسنی است که اعم از فوم استاندارد با دانسیته استاندارد و ارگونومی استاندارد روز دنیا است و می‌تواند باعث راحتی افراد در استفاده از صندلی آمفی تئاتر شود.

حجت اکبرنیا مدیرعامل سینما چوب فیدار، تولید این محصول را نتیجه 3 ماه  کار در این مجموعه دانست و گفت: «ایجاد طرح سه بعدی اولیه صندلی آمفی تئاتر و ساخت قطعات فلزی و چوبی اولیه برای تولید این محصول از 1399/01/21 آغاز و امسال آماده رونمایی شد.»

وی زمان عرضه این محصول به بازار را 1399/01/25 اعلام و ادامه داد: «صندلی آمفی تئاتر سینما چوب با استانداردهای روز دنیا قابل ارائه به تمامی عزیزان و کارفرمایان محترم است.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سینما چوب فیدار

شرکت سینما چوب فیدار تولید و صادر کننده انواع صندلی های سینما ، صندلی همایش ، صندلی آمفی تئاتر و صندلی کنفرانس تجهیز کننده کامل انواع سالن های سینما ، آمفی تئاتر ، چند منظوره، همایش، سمینار ، کلاس های آموزشی و دکوراسیون های اداری اعم از تجهیز دکور سالن ، نصب صندلی سالن ، طراحی و مشاوره سالن ، صوت و تصویر سالن ها و نور عمومی و اختصاصی سالن ها

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار