اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812144560813939

بازارچه هوشمند بِی آمادگی خودش را برای سرمایه گذاران اعلام کرد

بِی و جذب سرمایه

کد: 139812144560813939

http://bit.ly/3cJyLEH

، آبیک , (اخبار رسمی): راه اندازی اولین بازارچه هوشمند ایران به نام Beay در حال انجام است. کورنومنت‌های این پلتفرم قدرتمند درحال به اتمام رسیدن این پروژه عظیم است و درهای جذب سرمایه این سامانه باز شده است.

بِی و جذب سرمایه
بِی و جذب سرمایه

حسن محمدی بنیان گذار سامانه حامی و موسس این پلتفرم قدرتمند طی جلسه‌ای با سهام داران این بازارچه هوشمند سخن گفت که کم کم به تکمیل شدن این پروژه قدرمند خواهند رسید و باید قبل از تکمیل شدن این پروژه شروع به جذب سرمایه داخلی و خارجی کنند و فراخوان خود را به سرمایه گذارن حوزه استارت آپ می‌رساند.

او اذعان داشت که پروژه Beay یک انقلاب در صنعت استارت آپ و جذب سرمایه خارجی است و این قول را به سرمایه گذاران داد که این یک پروژه کاملا سود آور بوده و از 13 پلن درآمدی مجزا درآمد خواهند داشت و یک فرصت کاملا عالی برای کسانی است که دنبال یک معدن طلا هستند.

آرش رضائی مدیر مالی این شرکت به تازگی اعلام آمادگی خود را برای این پست مهم و کلیدی در بِی اعلام کرد. او از عدم حضور خود در جشنواره وب و موبایل ایران معذرت خواست و گفت: «به خاطر حجم بالای کار و حساسیت سیستم مالی Beay قادر به حضور در این فستیوال جذاب نبودم و این قول را به شما خواهم داد که بِی یک برند جهانی خواهد شد. به امید روزی که هیچ خریدار و فروشنده‌ای ناراضی نباشند.»

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.Beay.me مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه حامی

حامی اولین پلتفرم حمایت از استارت آپ های نوپا در ایران می باشد چشم انداز این سامانه رشد و تولید استارت آپ های هدف دار و درآمدزاست. هر شخص با ثبت نام خود و خانواده ی خود در سامانه حامی و خرید اپلیکیشن تحت حمایت سامانه علاوه بر این که صاحب یک اپلیکیشن کاربردی و پرامکانات می شوید بلکه از رشد سالیانه همه ی استارت آپ های تحت پوشش حامی پاداش سالانه دریافت میکنید. این پلتفرم در اواخر سال ۹۷ ساخته شد و مفتخر به کسب نماداعتماد الکترونیک(وزارت صنعت،معدن و تجارت) و رسانه بر خط(وزارت ارشاد) شده است. حسن شیرمحمدی مدیر و موسس این پلتفرم می باشد و هدف او پیشرفت کشور در زمینه استارت آپ های نوپاست. صاحب امتیاز سامانه حامی شرکت “نوآفرین گستر حامی فردا ” در حوزه استارت آپ فعالیت خودش را آغاز کرده است. اهداف: پاداش سالانه برای حامیان حمایت از ایده های نو جذب سرمایه داخلی سازمان دهی تمامی استارت آپ ها کمک به پیشرفت کشور در بخش استارت آپ ها ساخت بزرگ ترین مجموعه استارت آپی ایران تولید ارزدیجیتال ملی بالا بردن تولید ملی از طریق استارت آپ های نوپا در کشور فرهنگ سازی و بالا بردن سطوح تکنولوژی در ایران برگزاری جشنواره ایدهای برتر برای کشف و حمایت ایده های نو و… با سامانه حامی به زندگی بهتر کمک کنید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]