اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812144561113508

آموزش فینگرفود

آموزش فینگرفود از وب سایت آشپزشو قنادشو

کد: 139812144561113508

http://bit.ly/2VUteVE

، تهران , (اخبار رسمی): آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو با بهره مندی از مدرسین که جزو شف‌های بین المللی بوده و تخصص کافی در زمینه‌ی تهیه‌ی انواع مختلف از غذاهای سنتی و بین المللی داشته‌اند همکاری می‌کند. برای دستیابی به طرز تهیه انواع فینگرفود می‌توان به وب سایت آشپزشو قنادشو مراجعه کرد.

آموزش فینگرفود از وب سایت آشپزشو قنادشو
فینگرفود

فینگرفود معنی‌های زیادی از جمله لقمک، غذای انگشتی، غذای لقمه‌ای، لقمه‌های کوچک و... دارد. امروزه فینگرفود در اکثر جشن‌ها، سمینارها، عروسی یا تولد ها حضور دارد و مهمانان طرفدار آن هستند. غذای انگشتی به معنای غذایی است که مستقیماً با استفاده از دست‌ها خورده می‌شود و بر خلاف غذایی است که با چاقو و چنگال، قاشق، دانه‌های چوبی یا وسایل دیگر خورده می‌شود.  در بیشتر فرهنگ‌ها، تقریباً همیشه غذا با دست خورده می‌شود.

آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو با بهره مندی از مدرسین که جزو شف‌های بین المللی بوده و تخصص کافی در زمینه‌ی تهیه‌ی انواع مختلف از غذاهای سنتی و بین المللی داشته‌اند همکاری می‌کند. در آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو دوره‌های آموزشی رایگان و پولی در دو طبقه بندی جداگانه قرار گرفته و مخاطبان محترم می‌توانند از آن بهره مند شوند.

علاقه مندان برای دستیابی به طرز تهیه انواع فینگرفود می‌توانند به وب سایت آشپزشو قنادشو به نشانی www.ashpazsho.ir  مراجعه کنند.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آشپزشو قنادشو

آکادمی آشپزشو قنادشو در جهت اعتلای دانش آشپزی و شیرینی پزی کشور اقدام به برگزاری دوره های متنوع و کاربردی بامحوریت دوره های ورکشاپ و عملی کرده است. جهت نیل به این هدف برای دوره های آموزشی از اساتید برند و صاحب نام در این حوزه استفاده شده است. همچنین با ضبط ویدیو های آموزشی HD در استدیو تخصصی آکادمی آشپزشو قنادشو افرادی که به هر دلیل امکان شرکت در دوره های حضوری آکادمی را ندارند ، می توانند شرایطی مشابه و چه بسا بهتر از دوره های حضوری را تجربه کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح