اطلاعات تماس
  • 041363*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812154562014515

کفش بیمارستانی

ویژگی‌های کفش بیمارستانی چیست؟

کد: 139812154562014515

http://bit.ly/2TK0uwe

، تبریز , (اخبار رسمی): تحقیقات انجام شده در هر سال از تعداد هر ده میلیون بیمار که به مراکز بهداشتی درمانی مراجعه و بستری می‌شوند، حدود هفتصد هزار نفر در طول دوران بستری خود در بیمارستان به عفونت باکتریایی مبتلا می‌شوند.

ویژگی های کفش بیمارستانی چیست ؟
کفش بیمارستانی

کفش بیمارستانی

از وظایف هر مرکز خدماتی، خدمت رسانی هر چه بهتر و بیشتر به مرجوعین خود است. مراکز بهداشتی از جمله بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها از این امر مستثنا نبوده بلکه وظایف بیشتری را نیز بر عهده دارند. باید بتوان شرایطی را فراهم کرد که افراد با رعایت تمامی موازین بهداشتی به انجام وظایف و اهداف خود بپردازند. بیمارستان‌ها برای جلوگیری از ورود یا انتقال میکرو ارگانیسم‌ها و باکتری و ویروس به محیط بیمارستان و بخصوص بخش‌های ویژه و حتی انتقال آلودگی از این بخش‌ها به بیرون نیازمند استفاده از تجهیزات ویژه هستند که در عین ساده بودن بسیار کاربردی هستند و کفش بیمارستانی یا بهداشتی از این نوع تجهیزات است.

بیمارستان یکی از مهم ترین و اصلی ترین مراکز خدماتی بهداشتی جامعه است. بدین ترتیب باید افراد مراجعه کننده به این مراکز در امنیت کامل بهداشتی و روانی به سر ببرند. برای فراهم کردن این مهم نیاز به پرسنل متخصص و ابزارهای کار آمد است.

تجهیزات بیمارستانی از ابزارها، دستگاه‌ها و وسایل تخصصی و حتی ساده تشکیل شده‌اند، که همگی پیرامون یک هدف که حفظ سلامت و بهداشت و درمان و خدمت رسانی است تلاش می‌کنند. حفظ بهداشت کارکنان بیمارستان‌ها، کارمندان، خدمه نظافت، پزشکان و علی الخصوص بیماران از وظایف هر مرکز خدماتی است و در این راستا باید کلیه تلاش خود را به کار برد تا مراجعه کنندگان رضایت کافی را از این مراکز داشته باشند. بدین ترتیب باید افراد مراجعه کننده به این مراکز در امنیت کامل بهداشتی و روانی به سر ببرند، برای فراهم کردن این مهم نیاز به پرسنل متخصص و ابزارهای کار آمد است. تکمیل تجهیزات بیمارستان برای پیشگیری از هرگونه خطا وظیفه‌ی نیروی کار آمد و متخصص بیمارستانی است که دراین رابطه علم و تجربه کافی را دارند.

یک پزشک مشغول در یک بیمارستان در وهله‌ی اول باید برای حفظ سلامت بیمار تحت نظر اندیشیده و تلاش کند و هم چنین بدین منظور از تجهیزات خاصی استنفاده کرده و جوانب بهداشت را رعایت کند، تا از بروز هر گونه آسیبی پیش گیری کند، پرستاران نیز همین وظیفه را بر عهده دارند .استفاده از لوازم ولباس ها و کفش بیمارستانی نه تنها از انتقال بیماری بین بیماران جلو گیری می کند بلکه پزشکان و پرسنل نیز در امان می‌مانند. بیماران بستری در بخش‌های ویژه که احتمال انتقال آلودگی و عفونت آنها زیاد است و حتی خدمه‌ی بیمارستان که برای حفظ بهداشت و پاکیزگی این بخش‌ها و محیط‌های ویژه به طور معمول در رفت آمد به این بخش‌ها هستند باید از لباس‌ها و کفش بیمارستانی استفاده کنند زیرا این بخش‌ها در معرض آلو دگی بیشتری نسبت به سایر بخش‌ها هستند.

کفش‌های بیمارستانی

کفش بیمارستانی به منظور حفظ بهداشت و جلوگیری از انتقال آلودگی و بیماری و میکروب تولید می‌شوند. این نوع کفش‌ها که در عین حال به طور ساده طراحی شده است ولی توانایی جلو گیری از انتقال آلودگی را دارند. این نوع کفش سبک بهداشتی در محیط‌های دیگری هم که نیازمند رعایت بهداشت برای پیشگیری از آلودگی و بیماری است مورد استفاده قرار می‌گیرد و حتی استفاده از این محصول در برخی از سازمان‌های حساس کشور که نیازمنده تامین امنیت بهداشتی سازمان خود هستند و همچنین گاوداری‌ها و … از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و باید مد نظر قرار داده شود. کفش بیمارستانی نوعی کفش ایمنی است. اهمیت استفاده از کفش بیمارستانی در بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و مراکز ویژه بهداشتی بسیارحائز اهمیت بوده و باید مورد توجه قرار گیرد. بر طبق تحقیقات انجام شده در هر سال از تعداد هر ده میلیون بیمار که به مراکز بهداشتی درمانی مراجعه می‌کنند و بستری می‌شوند، حدود هفتصد هزار نفر در طول دوران بستری خود در بیمارستان به عفونت باکتریایی مبتلا می‌شوند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کفش ایمنی در بوشهر می‌توانند به سایت بازار کفش ایمنی مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بازار کفش ایمنی

در بازار کفش ایمنی شما قادر خواهید بود انواع مدل های کفش های ایمنی و پرسنلی و محصولات گوناگون را از یک جا تهیه کنید.

اطلاعات تماس
  • 041363*****
[نمایش اطلاعات]