اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812154562214742

آموت در صف مقدم پیشگیری از ویروس کرونا

کد: 139812154562214742

http://bit.ly/2TIdouo

، مشهد , (اخبار رسمی): نرم افزاری آموت در راستای مسئولیت اجتماعی خود و در پی شیوع کرونا، اقداماتی داوطلبانه و خیرخواهانه برای کنترل این ویروس و کاهش خطرات احتمالی آن انجام داده است.

آموت در صف مقدم پیشگیری از ویروس کرونا
توزیع ماسک رایگان توسط نرم افزار یآموت

این شرکت تلاش می‌کند با تمام توان خود به عموم مردم یاری رسانده و تا حد امکان، رسالت خود را به انجام برساند. آموت در همین زمینه اقدامات مهم زیر را اجرایی کرده است:

پخش ماسک رایگان : با همکاری یک شرکت تجهیزات پزشکی و همچنین مشارکت همکاران داخل سازمان 1000 بسته بهداشتی ماسک بین عموم مردم و در خیابان‌های مجاور دفتر شرکت توزیع شد.

برگزاری جلسات بصورت غیر حضوری : نرم افزاری آموت به عنوان یک شرکت پیشران در حوزه تکنولوژی‌های ارتباطی، پس از شیوع ویروس کرونا اکثر جلسات خود را به صورت ویدئو کنفرانس و از طریق وبینار برگزار می‌کند تا از انتقال ویروس میان نماینده‌ها، مشتریان و همکاران پیشگیری کند.

استفاده از محصولات بهداشتی : همزمان با شیوع بیماری در شهر، مدیران آموت برای کاهش استرس و اضطراب ناشی از شیوع بیماری برای همه کارکنان شرکت دستکش، ماسک، الکل و مواد ضدعفونی کننده تهیه کردند. همچنین برای تمام اتاق‌های دفتر نیز نسبت به تهیه دستگاه اوزون (O3) اقدام شد تا محیط کار نیز کاملا استریل و ضد عفونی شود.

بازنگری بعضی از دستور العمل‌های سازمان مبتنی بر ایزو 9001

دورکاری کارکنان: درپی گسترده‌تر شدن بیماری، سازمان تصمیم گرفت بعضی از کارکنان که می‌توانند فعالیت خود را در خارج سازمان به صورت دورکاری ادامه دهند، دورکار شوند.

تغییر رسومات درون سازمانی: شرکت، دستورالعمل پیشگیری از کرونا برای کارکنان وضع کرد تا افراد درون سازمان نیز از انتقال این بیماری در امان باشند از جمله این قوانین می‌توان ممنوعیت دست دادن و ارتباط مستقیم بین کارکنان، استفاده از محصولات یکبار مصرف کاغذی و سازگار با محیط زیست، استفاده از ماسک، ضدعفونی کردن تجهیزات 3 نوبت در روز و... اشاره کرد.

اطلاع رسانی و آگاهی بخشی: آموت تمام تلاش خود برای انتشار راهکارهای پیشگیری و مقابله با این ویروس را انجام داده است.

از جمله می‌توان طراحی و توزیع پوسترها و بنرهای اطلاع رسانی در سطح مجتمع‌های تجاری شهر و استفاده از ظرفیت رسانه‌های خود برای گسترش دانش مقابله با این ویروس منحوس و همچنین تلاش و قدردانی از زحمات تیم‌های پزشکی و پرستاری را نام برد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نرم افزاری آموت

ما عاشق آموتی هستیم که خودمان ساخته ایم و کاری را انجام می دهیم که با ایده آل های ما هم جهت است. ما به جاهای خوبی رسیدیم اما هنوز در نیمه ی راه هستیم. با اشتیاقی که در وجود تک تک ماست هر روز به سوی اهداف شخصی و سازمانی خود در حرکت هستیم ...

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]