کد: 139812154562613312

4 نکته طلایی برای خرید بهترین فر پیتزا ریلی و داشتن کسب و کاری مطمئن

کد: 139812154562613312

http://bit.ly/2It0gnP

، اصفهان , (اخبار رسمی): با ۴ نکته طلایی می‌توان بهترین خرید فر پیتزا ریلی را داشت و در نتیجه کسب و کاری راه اندازی کرد که رضایت مشتری را به ارمغان آورد.

4 نکته طلایی برای خرید بهترین فر پیتزا ریلی و داشتن کسب و کاری مطمئن !!
4 نکته طلایی برای خرید بهترین فر پیتزا ریلی و داشتن کسب و کاری مطمئن

در زمان اوج مراجعه مشتری به رستوران و فست فودها، حجم کم فر پیتزا ریلی نمی‌تواند پاسخگو سفارشات بالا باشد؛ در نتیجه غذا دیر رسیده و مشتری ناراضی از رستوران می‌رود. به همین سادگی یک مشتری را از دست خواهید داد!

هر چقدر آشپزان و پرسنل رستوران سریع کار کنند باز هم این مشکل در ساعات اوج مراجعه و به خصوص روزهای تعطیل خود را نشان می‌دهد.

بسیاری از رستوران دارها به اشتباه تمام تقصیر را گردن نیرو انسانی انداخته و اقدام به استخدام نیرو جدید می‌کنند؛ غافل از آن که این کار سرعت را پایین‌تر آورده و مانع بهره وری بقیه کارکنان می‌شود. پس چاره چیست؟

فقط کافی است خریداران با درنظر گرفتن 4 نکته طلایی زیر بهترین فر پیتزا ریلی را خریداری کنند.

  • پخت یک دست و کامل پیتزا

یکی از مشکلاتی که حتی سر آشپزان ماهر نیز با آن مواجه هستند سوختن قسمتی از پیتزا و نپخته ماندن بقیه قسمت‌های دیگر آن است. فر پیتزا ریلی باید حرارت را بر تمام سطح غذا به یک میزان پخش کرده و باعث خوب پخته شدن آن شود و همچنین مانع از خشک شدن یا آب انداختن پیتزا شده و در نهایت، لذت خوردن یک پیتزا عالی را برای مشتری به ارمغان  آورد.

  • کاهش مصرف انرژی

اکثر فرهای پیتزا، باید در تمام طول کار روشن بماند، حتی اگر غذایی درون آنها نباشد؛ زیرا این فرها مدت زمان زیادی برای گرم شدن نیاز دارند که همین عامل باعث افزایش مصرف انرژی و هزینه‌های رستوران می‌شود.

فر پیتزا ریلی باید در کوتاه ترین زمان ممکن آماده طبخ پیتزا باشد تا هزینه‌ها را به صورت چشمگیر کاهش دهد.

  • عدم انتقال حرارت به محیط

از دیگر مزایای فر پیتزا ریلی باید گرم نکردن محیط باشد. این فر باید حرارت را درون خود نگه داشته و آن را به محیط انتقال ندهد.

بنابراین آشپزان، در محیط آشپزخانه احساس گرما و کلافگی نخواهند داشت. پس این فر باید به صورت الکترونیکی کنترل شود و بدنه آن در مدت زمانی که روشن است خنک بماند.

  • با قابلیت پاکسازی آسان

فر پیتزا ریلی باید با داشتن قطعات جداشونده به راحتی قابل پاکسازی باشد. زمان تمیز کردن فر، بسته به میزان استفاده از آن در طول روز دارد اما بهتر است هر روز قطعات را پاک کرد تا مواد پیتزا روی آن خشک نشود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گسرو

فروش فر

منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار