اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812154563014083

در سامانه بیمیک بیمه را آنلاین بخرید

سامانه بیمه گری بیمیک: از خرید آنلاین تا فروش مستقیم بیمه نامه

کد: 139812154563014083

http://bit.ly/2Tu8eDE

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به پیشرفت روز افزون فناوری اطلاعات و ورود استارت آپ‌ها به حوزه‌ی بازاریابی و فروش در صنعت بیمه، متاسفانه مشاهده شده که برخی از سایت‌ها در آغاز ورود با رفتار غیرحرفه‌ای سعی در معرفی خود داشتند، که باعث ایجاد آشفتگی در این صنعت و خطر تضعیف شغل بیش از 60 هزار نماینده بیمه در سطح کشور شده بود.

سامانه بیمه گری بیمیک: از خرید آنلاین تا فروش مستقیم بیمه نامه
در سامانه بیمیک بیمه گذاران می توانند بیمه را مستقیما بفروشند و کاربران بیمه را آنلاین خریداری کنند

یکی از مواردی که تکنولوژی و فناوری نقش موثری در آن داشته، صنعت بیمه است. استفاده از تکنولوژی و فناوری در این صنعت نسبت به گذشته بیشتر و متداول‌تر شده است. با آغاز قرن 21 و پیشرفت‌های جدید، مسیر توسعه، صنعت بیمه را تغییر داده و آن را وارد شیوه جدیدی از صنعت به نام بیمه لوازم الکترونیکی کرده است.

چرا سامانه بیمه گری بیمیک

با پیشرفت روز افزون IT و ورود استارت آپ‌ها به حوزه‌ی صنعت بیمه، متاسفانه مشاهده شده که برخی از سایت‌ها در آغاز ورود با رفتار غیرحرفه‌ای سعی در معرفی خود داشتند، که باعث ایجاد آشفتگی در این صنعت و خطر تضعیف شغل بیش از 60 هزار نماینده بیمه در سطح کشور شده بود.

به این جهت سامانه بیمیک به همراه تیم حرفه‌ای و قدرتمند خود برای توانمند سازی نماینده‌ها در زمینه فروش بیمه نامه وارد عرصه شد. سامانه بیمیک شرایطی را برای نماینده‌ها و شبکه فروش صنعت بیمه فراهم کرده است که آنها بتوانند مستقل از شرکت‌های سودجو همه کاره کسب و کار خود باشند. سامانه بیمه گری بیمیک با ارائه خدمات بی نظیر به نمایندگان و کارگزاران صنعت بیمه، گام موثری در حفظ و تقویت این شغل ارزنده برداشته است. همچنین موجب حضور بی دغدغه، بسیار کم هزینه و قدرتمند ایشان در عرصه فروش آنلاین بیمه نامه و خدمات غیر حضوری به بیمه گذاران شده است.

هدف اصلی سامانه بیمیک کمک به حفظ شغل ارزشمند نمایندگان و کارگزارن بیمه و ایجاد پایداری برای این عناصر مهم در صنعت بیمه است. تمام اقدامات و تلاش‌های مجموعه سامانه بیمیک در جهت استقلال و پیشرفت شبکه فروش در تمام عرصه‌ها است. در حوزه فروش آنلاین توسط شبکه فروش، سامانه بیمیک با در اختیار قراردادن وب سایت اختصاصی فروش آنلاین به هر نمایندگی بدون کسر از کارمزد، کمک شایانی در این زمینه به ایشان کرده است.

همچنین با ارجاع تمام بیمه نامه‌های فروخته شده توسط سایت بیمیک و مجموعه‌های پر مخاطب مانند همراه اول و ... به نمایندگان عضو سامانه، قدم بزرگی جهت بهره مندی از بازار آنلاین فروش بیمه کشور برداشته شده تا منافع حاصل از صدور بیمه نامه‌های بازاریابی شده توسط مجموعه‌های مختلف انحصارا در اختیار یک یا چند نماینده قرار نگیرد.

بیمیک علاوه بر این برای بیمه گزاران هم خدمات خاصی را ارائه می‌دهد. امروزه اکثر مردم نیازهای خود را به صورت آنلاین و اینترنتی تهیه می‌کنند. یکی از نیازهایی که برای مردم مهم و ضروری است بیمه است. سامانه بیمیک شرایطی را برای مردم و بیمه گزاران فراهم کرده است که آنها بتوانند به راحتی از سایت bimic.ir بیمه نامه خود را تهیه کنند. بیمه گزاران می‌توانند نرخ و شرایط شرکت‌های مختلف بیمه‌ای را ببینند و مناسب ترین بیمه نامه را تهیه کنند و آن را درب منزل رایگان تحویل بگیرند.

خدمات سامانه بیمه گری بیمیک

خدمات سامانه بیمیک برای شبکه فروش صنعت بیمه

 1. فروش انواع بیمه نامه در سایت bimic.ir با استفاده از پتانسیل بالای نمایندگان عضو سامانه
  2) اعطای وب سایت و اپلیکیشن اختصاصی به هر نماینده با امکانات ویژه جهت فروش مستقیم بیمه نامه‌ها بدون کسر از کارمزد
  3) امکان نرخ دهی و فروش انواع بیمه نامه‌های ثالث، بدنه، آتش سوزی، عمر و ... برای نماینده و بازاریاب‌های ایشان
  4) ایجاد بستری جهت بازاریابی و فروش انواع بیمه نامه توسط سایت‌ها و اپلیکیشن‌های پرمخاطب و ارجاع به نمایندگان عضو سامانه جهت صدور
  5) امکان فعالیت کارگزاران به صورت مستقیم در حوزه فروش بیمه نامه با استفاده از نمایندگان عضو سامانه
  6) واریز حق بیمه‌ها به صورت مستقیم به حساب نماینده (با درگاه پرداخت اختصاصی)
  7) نمایش موقعیت جغرافیایی نمایندگی بر روی نقشه و معرفی خدمات وی
  8) سیستم CRM جهت خدمت رسانی مطلوب‌تر و حرفه‌ای‌تر به بیمه گذاران
  9) امکان تغییرات و تولید محتوا توسط نمایندگان در سایت (CMS)
  10) فروش رشته‌های خاص بیمه‌ای مانند بیمه لوازم الکترونیک و ...
  1 ثبت شفارش برای صدور سایر رشته‌های بیمه‌ای

خدمات سامانه بیمیک برای بیمه گزاران

 1. مقایسه نرخ و شرایط شرکت‌های بیمه‌ای
 2. خرید بیمه نامه از معتبرترین و نزدیکترین نمایندگی‌ها در اطراف شما
 3. ارسال رایگان بیمه نامه

اهداف سامانه بیمیک

سامانه بیمیک سعی دارد با ارائه خدمات گسترده و مورد نیاز این صنعت به صورت آنلاین، بازار رقابتی این حوزه را از قیمت محور به سمت خدمات محور سوق دهد، تا شرکت‌ها و نمایندگان عزیز بتوانند در یک بازار رقابتی سالم، بالاترین سطح خدمات را به مردم ارائه دهند و با این کار اعتماد آنها را جلب کرده و باعث افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور شوند. علاوه بر آن با ایجاد بستری برای ارائه خدمات غیرحضوری از جمله نرخ دهی، فروش و پرداخت خسارت آنلاین، آن هم در سطح کل کشور، امکان استفاده از خدمات بیمه‌ای را برای بیمه گذاران عزیز تسهیل کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمیک

با توجه به پیشرفت روز افزون فناوری اطلاعات و ورود استارت آپ ها به حوزه ی بازاریابی و فروش در صنعت بیمه، متاسفانه شاهد بودیم که برخی از سایت ها در بدو ورود با رفتار غیرحرفه ای و دامپینگ (که در صنعت بیمه تخلف محسوب میشه) سعی در معرفی خود داشتن، که باعث ایجاد آشفتگی در این صنعت و خطر تضعیف شغل بیش از 60 هزار نماینده بیمه در سطح کشور شده بود، اما نهایتا با دخالت بعضی از شرکت های بیمه این موضوع تا حدودی کنترل شد. از طرف دیگه مهمترین وظایف نمایندگان بیمه، ارائه خدمات و مشاوره به بیمه گذاران هستش. شغل نمایندگی بیمه یک شغل تخصصی و فنی هستش و مستلزم اینه که شخص نماینده اطلاعات کاملی در مورد قوانین و مقررات بیمه گری، انواع بیمه نامه ها، مراحل و نکات اخذ خسارت و همچنین شرایط اختصاصی شرکت بیمه مطبوعش داشته باشه، تا بتونه به بیمه گذارانش مشاوره و خدمات خوبی ارائه بده. اما با این روال (قطع ارتباط بین بیمه گذار و نماینده) یقینا مردم هم نمی تونن خدمات مناسبی دریافت کنن، چون مستقیما با شبکه فروش در ارتباط نیستن و نمی تونن از تخصصشون استفاده کنن و اون ها رو بر اساس نحوه ارائه خدمات امتیازدهی و بهترین و شایسته ترین رو انتخاب کنن.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه