اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812154563714736

با توجه به شیوع بیماری کرونا، به منظور ایجاد محیطی شاد و پرهیجان در خانه

اپلیکیشن 919، مسابقه و قرعه کشی‌ها را کاملا رایگان به کاربران معرفی می‌کند

کد: 139812154563714736

http://bit.ly/331WbAG

، تهران , (اخبار رسمی): در راستای پذیرش مسئولیت اجتماعی، در شرایط کنونی که مردم درگیر مقابله با کرونا و عموما در منزل هستند، اپلیکیشن 919، خدمات خود را برای عموم کاربران رایگان کرده تا افراد بیشتری از این خدمات استفاده و با شرکت در مسابقه و قرعه‌کشی‌های مختلف اوقات شاد و هیجان انگیزی را در خانه تجربه کنند.

اپلیکیشن 919، مسابقه و قرعه کشی ها را کاملا رایگان به کاربران معرفی مینماید
اپلیکیشن 919 مرجع معرفی قرعه کشی های کشور

اپلیکیشن 919 مرجع معرفی قرعه کشی‌های کشور است. هرروز صدها مسابقه و قرعه کشی در آن معرفی می‌شود تا کاربران در هرکدام که دوست داشتند شرکت کنند و علاوه بر لذت بردن از هیجان رقابت، شانس خود را امتحان کنند

در این روزها که بیماری کرونا در کشورهای مختلف از جمله ایران همه گیر شده و برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس از سوی سازمان‌های متولی بهداشت و سلامت توصیه شده تا افراد زمان بیشتری را در خانه مانده و از حضور غیرضروری در خارج از منزل خودداری کنند، برنامه ریزی برای سپری کردن زمان در خانه اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. زیرا حفظ  و بهبود روحیه افراد و به طور مستقیم شادی و نشاط تاثیر مستقیمی بر تقویت سیستم دفاعی بدن خواهد داشت.

 یکی از راهکارهای موثر برای گذران زمان و لذت بردن از اوقات فراغت بدون خروج از منزل و افزایش نشاط، استفاده از سرگرمی‌های آنلاین است. موضوعی که مدتی است در کشور ایران هم توسعه یافته و امروز منابع مختلفی در قالب بازی و سرگرمی‌های آنلاین برای مخاطبان در گروه‌های سنی مختلف وجود دارد.

شرکت در مسابقه و قرعه کشی‌ها یکی از جذابترین و پر هیجان ترین سرگرمی‌های آنلاین برای تمام سنین است. موضوعی که اخیرا و خصوصا در شبکه‌های اجتماعی بسیار گسترده و همه گیر شده و هر روز شاهد برگزاری هزاران مسابقه و قرعه کشی در سطوح مختلف و با جوایز متنوع هستیم. موضوعی که عموم مردم علاقه دارند تا در آن شرکت کنند و علاوه بر لذت بردن از هیجان رقابت، شانس خود را هم برای برنده شدن امتحان کنند.

اما با گسترش و تعدد مسابقات و قرعه کشی‌ها یک مشکل جدی برای کاربران ایجاد شده است و آن هم پیدا کردن قرعه کشی‌های مناسب با شرایط مورد نظر برای شرکت کردن در آنها از میان هزاران مسابقه در حال برگزاری است.

موضوعی که اپلیکیشن 919 مدتی است آن را حل کرده و برای آن راهکار جامعی ارائه داده است. اپلیکیشن 919 مرجع معرفی قرعه کشی‌های کشور است. بدین معنا که روزانه صدها مسابقه و قرعه کشی مختلف در اپلیکیشن 919 معرفی می‌شود و کاربران با مشاهده این قرعه کشی‌ها می‌توانند در هر کدام که دوست داشتند شرکت کنند و شانس خود را برای برنده شدن جوایز متنوع امتحان کنند.

در راستای پذیرش مسئولیت اجتماعی، در شرایط کنونی که عموم مردم درگیر مقابله با ویروس کرونا و عموما در منزل هستند، اپلیکیشن 919 هم به کمپین بزرگ ارائه خدمات رایگان استارتاپ‌ها با عنوان همه با هم تا نابودی کرونا پیوست و تا اطلاع ثانوی کلیه خدمات خود را برای عموم کاربران رایگان کرده تا افراد بیشتری بتوانند از این خدمات استفاده و با شرکت در مسابقه و قرعه کشی‌های مختلف اوقات شاد و هیجان انگیزی را در خانه تجربه کنند. لذا در این دوره استفاده از کلیه خدمات اپلیکیشن 919 رایگان است و لازم نیست کاربران برای نصب و استفاده از این اپلیکیشن مرجع معرفی قرعه کشی‌های کشور هیچ وجهی بپردازند.

همچنین در این شرایط که بسیاری از کسب و کارها دچار مشکل کاهش فروش شده‌اند در صورتی که برای جذب مخاطب بیشتر و افزایش فروش کسب و کار، در حال برگزاری قرعه کشی هستند، می‌توانند با نصب اپلیکیشن 919 و تکمیل اطلاعات کاربری به صورت کاملا رایگان قرعه کشی خود را به هزاران نفر کاربر تخصصی و علاقه مند به مسابقه و قرعه کشی در اپلیکیشن 919 معرفی کنند تا افراد بیشتری در آن شرکت کرده و مخاطب بیشتری جذب کنند. این خدمات نیز در شرایط کنونی به صورت رایگان در اختیار کسب و کارها قرار گرفته است.

علاقه مندان برای دانلود اپلیکیشن 919 می‌توانند به آدرس www.919chance.com/dl مراجعه و در صورت بروز هرگونه مشکل در نصب یا استفاده از اپلیکیشن با تلفن 02122631050 بخش پشتیبانی کاربران تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اپلیکیشن 919

919 یک سامانه جامع برای معرفی تمام قرعه کشی هایی است که در کشور برگزار می شود. در این اپلیکیشن که به زودی رونمایی خواهد شد، می توانید قرعه کشی های مورد علاقه خود را پیدا کنید و در صورت تمایل در آنها شرکت کنید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]