اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981217456533545

حمایت از کسب و کار هزاران تولیدکننده، فروشنده و مستاجر مراکز خرید

کد: 13981217456533545

http://bit.ly/2TGkUpO

، تهران , (اخبار رسمی): این پویش با هدف حمایت از کسب و کار هزاران تولیدکننده، فروشنده و مستاجر مراکز خرید سراسر کشور شکل گرفته است.

حمایت از کسب و کار هزاران تولیدکننده، فروشنده و مستاجر مراکز خرید
پویش ملی حمایت مراکز خرید از کسبه و فعالین اقتصادی

این پویش با هدف حمایت از کسب و کار هزاران تولیدکننده، فروشنده و مستاجر مراکز خرید سراسر کشور شکل گرفته است.

یک مهمان نحس و ناخوانده سایه شوم و همراه با مرگ خود را بر جان و مال و زندگی میلیون‌ها ایرانی گسترده و گویا بزودی قصد ترک آب و خاک ایران زمین را ندارد و استمرار این وضع می‌تواند علاوه بر موضوعات سلامتی افراد و مرگ و میر و ... آثار مخرب اقتصادی از جمله تعطیلی واحدهای تجاری، تعدیل و بیکاری، حجم بسیار زیادی از چک‌های برگشتی، عدم ایفای تعهدات مالی و ... را در پی داشته باشد.

از این رو تلاش شده تا با راه اندازی این پویش حمایتی قابل اعتنا و در خور شأن کسبه پرتعداد مراکز خرید کشور داشت و بتوان با بلندنظری، مساعدت و نوع دوستی مالکان و مدیران مراکز خرید سراسر کشور برای برندها، تولیدکنندگان و فروشندگانی که در حدود ۵۰ صنف را شامل می‌شوند و در مراکز خرید حضور دارند، بخشش یا تعدیل اجاره بهای اسفندماه واحدهای تجاری را عملیاتی کرد.

همگی نیک می‌دانند که این بحران دیر یا زود خاک و سرزمینمان را ترک می‌کند ولی باید به هم کمک کنیم چرا که همگی مسافران یک قایق هستیم و اگر امروز از این کسبه حمایت نشوند فردا مراکز خرید نیز مستاجر و درآمدی هم نخواهند داشت. 

بحران کرونا باید عرصه‌ای باشد برای تجلی #نوع_دوستی و همکاری در غالب فعالیت‌های اجتماعی عام المنفعه و توانمندسازی کسبه‌ای که سال سختی را پشت سرگذاشته بودند و چشم به شب عیدی داشتند که افسوس و صد افسوس در حال تباه شدن است.

انشالله با هم و در کنار هم از این بحران نیز عبور می‌کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ماهنامه تجارت طلایی

ماهنامه «تجارت طلایی» اولین نشریه تخصصی مراکز خرید و برند­های برتر در جهت برطرف کردن برخی چالش های مدیران مراکز خرید و مشکلات آنها از زمان احداث ساختمان مورد نظر تا روز بهره ­برداری، اجاره، فروش و آغاز به کار آن، گام ­های موثری برداشته است. و همچنین در تعامل با برندهای برتر فعال در کشور و خارج از کشور نیز فعالیت چشمگیری دارد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | شهر و جامعه