اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812174566813742

اخذ تائیدیه آتش نشانی

کد: 139812174566813742

http://bit.ly/39DGXnF

، کرج , (اخبار رسمی): مجموعه سماالکترونیک از جمله شرکت‌های مورد تائید آتش نشانی استان البرز است که می‌تواند به سازندگان گرامی در راستای مشاوره، نصب و اجرای سیستم‌های اعلام حریق و اطفاء حریق و همچنین اخذ تائیدیه آتش نشانی یاری رساند.

اخذ تائیدیه آتش نشانی
سماالکترونیک از جمله شرکت های دارای تائیدیه سازمان آتش نشانی استان البرز است .

سازمان آتش نشانی در حوزه مدیریت پیشگیری و ایمنی تمام بناها اعم از شخصی و عمومی را تحت نظارت دارد و به وسیله شرکت‌های مورد تائید خود آنها را ارزیابی می‌کند.

شرکت‌های مورد تائید باید بتوانند در حوزه اطفاء و اعلام حریق پس از گذراندن دوره‌های آموزشی تائیدیه آتش نشانی اخذ کنند.

برای اخذ پایان کار شهرداری، ساختمان‌ها ابتدا باید تائیدیه آتش نشانی کسب کنند و شهرداری پس از استعلام تائیدیه آتش نشانی اقدام به صدور پایان کار می‌کند.

تعدادی شرکت مجری در زمینه سیستم‌های اعلام حریق و اطفا حریق در سطح استان البرز فعالیت دارند که مجموعه سماالکترونیک نیز در همین گروه قرار می‌گیرد.

مجموعه سماالکترونیک با توجه به اینکه از مجموعه‌های مورد تائید سازمان آتش نشانی استان البرز است، می‌تواند در راستای مشاوره، نصب و اجرای سیستم‌های اعلام و اطفا حریق و همچنین اخذ تائیدیه از سازمان آتش نشانی عزیزان را راهنمایی کند.

پیشنهاد مجموعه سماالکترونیک به سازندگان عزیز این است که در ابتدای فعالیت‌های ساخت و ساز بناهای خود از شرکت‌های مجری آتش نشانی که دارای تائیدیه آتش نشانی استان البرز هستند، یک مجموعه را به عنوان مشاور خود انتخاب و با توجه به الزامات و استانداردهای سازمان آتش نشانی استان البرز اقدام به ساخت و ساز بناهای خود کنند.

اخذ تائیدیه آتش نشانی البرز منوط به نصب سیستم اعلام حریق و سیستم اطفاء حریق با توجه به میزان تراکم، سال ساخت و نوع کاربری جواز است.

قوانین اجرائی برای شرکت‌های مجری آتش نشانی به صورت مکتوب ارائه شده است. هر گونه تخلف از جانب مجموعه‌های مجری توسط بازرسی سازمان آتش نشانی البرز بررسی و مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سماالکترونیک

شرکت سیطره موفقیت امیدان (سما) با کادری مجرب و متخصصب ا هدف ارائه خدمات در زمینه تجهیزات ایمنی ، امنیتی و حفاظتی هوشمند ساختمان فعالیت میکند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار