اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812174567214696

پخت نان در منزل برای مقابله با کرونا

کد: 139812174567214696

http://bit.ly/2TRSsl0

، رودسر , (اخبار رسمی): امروزه متاسفانه با شیوع بیماری کرونا وحشت مردم را فرا گرفته است و آن‌ها حتی از نان شب خود نیز ترس دارند! اما می‌توان در منزل به راحتی اقدام به تهیه و پخت نان کرد.

پخت نان در منزل
پخت نان در منزل

متاسفانه امروزه با شیوع بیماری کرونا ترس و وحشت فراگیری در تمامی دنیا و همچنین در کشور عزیزمان ایران گسترش یافته است. تمامی وسایل و محصولاتی که استفاده می‌‌شود می‌تواند به این ویروس کشنده و خطرناک مبتلا باشند، حتی برای تهیه نان مصرفی نیز با مشکل رو به رو شده‌ایم. از این رو بهتر است اقدام به تهیه و طبخ نان در منزل کرد.

برای این منظور روش‌های متفاوت و مختلفی وجود دارد که ب یک سرچ کاملا ساده عملا می‌توان دستورات پخت بیشماری از آن‌ها را مشاهده کرد اما چیزی که در واقعیت مشاهده می‌شود این است که برای تهیه و پخت نان نیاز به ساج و یا تنور سفالی است که در ادامه اطلاعات کامل تری در این مورد ارائه شده است.

ساج سفالی چیست؟

ساج یا تابه سفالی عملا محصولی است که به راحتی می‌توان با استفاده از ان و یک خمیر آماده به پخت و تهیه نان پرداخت. آن چیزی که این محصول را ممتاز کرده است بی شک استفاده از آن در تمامی شرایط و حتی بر روی اجاق گاز منزل است. برای تهیه و خرید این محصول، می‌توان به وبسایت گیلی شاپ مراجعه کرد.

تنور سفالی چیست؟

تنور سفالی نمونه دیگری از محصولاتی است که به کمک آن می‌توان در منزل به راحتی اقدام به تهیه و پخت نان کرد اما تفاوتی که این محصول با ساج و یا تابه سفالی دارد این است که در واقع نیاز به یک فضای محیطی بازتری است تا بتوان تنور را در زیر زمین به کار برد. اما ساج یا تابه سفالی نیازی به قرار گرفتن در دل زمین نخواهد داشت. همچنین برای تهیه و خرید تنور سفالی می‌توانید به وبسایت گیلی شاپ مراجعه کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گیلی شاپ

فروشگاه اینترنتی و آنلاین گیلی شاپ با کادری مجرب و دلسوز افتخار دارد بهترین، مرغوب ترین و اصیل ترین سوغات و صنایع دستی بومی و محلی استان گیلان را با نازلترین قیمت به شما هموطنان عزیز و گرامی در سراسر کشور عرضه نماید. این مجموعه امیدوار است با هدف رضایت و کسب اعتماد شما عزیزان بتواند فرهنگ غنی این استان را حفظ و از تولیدات صنایع دستی حمایت کند اما گیلی شاپ همانند یک ویترین جذاب سوغات گیلان را در کنار صنایع دستی گیلان به شیوه ای کاملا حرفه ای و اصولی چیده است تا نیاز مخاطبان خود را به طور کامل رفع کند، شما در این قاب زیبا می توانید انواع سوغات و صنایع دستی این منطقه را تهیه کنید. لیست محصولات فروشگاه بسیار گسترده بوده ولی از مهمترین محصولات می توان به: لباس محلی گیلان و... اشاره نمود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]