اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981217456778667

سومین بازار دائمی گل و گیاه تهران افتتاح شد

افتتاح بازار بزرگ گل مهرآباد تهران

کد: 13981217456778667

http://bit.ly/3aBVv7u

، تهران , (اخبار رسمی): بازار بزرگ گل مهرآباد سومین بازار بزرگ گل و گیاه تهران به مساحت 15 هزار متر مربع دارای پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 200 غرفه در 5 فاز گوناگون در تاریخ 25ام بهمن ماه 1398 افتتاح شده است.

افتتاح بازار بزرگ گل مهرآباد تهران
افتتاح بازار بزرگ گل مهرآباد تهران

تفاوت اصلی این بازار در تنوع اجناس، قیمت مناسب، عرضه عمده و فروش جزئی و تکی است. دسترسی راحت، پارکینگ بزرگ و فروش آنلاین از دیگر خصوصیات ویژه این بازار است که آن را از دیگر بازارها متمایز کرده است

بازار گل مهرآباد

بازار گل مهرآباد یکی از بزرگترین بازارهای گل پایتخت به شمار می‌رود. تفاوت اصلی این بازار با دیگر باغ گل‌های معروف تهران در تنوع اجناس، قیمت مناسب، عرضه عمده و فروش جزئی و تکی است.

دسترسی راحت، پارکینگ بزرگ و قابل استفاده برای عموم، غرفه‌های سراسری و فروش آنلاین (فروش کلیه محصولات به صورت اینترنتی) از دیگر خصوصیات ویژه این بازارست که آن را از دیگر بازارها متمایز کرده است.

برای خرید از این بازار نیازی نیست که حتما کیلومترها راه را پیمود بلکه به راحتی و از طریق خرید محصولات بازار گل آنلاین می‌توان هر محصولی را که نیاز است به صورت آنلاین از فروشگاه مهندس نیک تهیه کرد.

بازار بزرگ گل مهرآباد سومین بازار بزرگ گل و گیاه تهران به مساحت 15 هزار متر مربع دارای پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 200 غرفه در 5 فاز گوناگون در تاریخ 25ام بهمن ماه 1398 افتتاح شده است.

این بازار با تنوع کامل گل و گیاه و ملزومات آن، 7 روز هفته از ساعت 4:00 الی 8:00 صبح ویژه خریداران عمده و از ساعت 8:00 الی 20:00 برای عموم باز است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد  بازار بزرگ گل مهرآباد می‌توانند به سایت mohandesnic.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گل و گیاه مهندس نیک

مجری دکوراسیون داخلی با گیاهان

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]