اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812184568110565

میهمان ناخوانده‌ای به نام کرونا، مراسم بگیریم یا نه؟ مساله این است...

نگاهی متفاوت به کرونا، ویروسی که اپیدمی‌های زیادی به راه انداخته

کد: 139812184568110565

http://bit.ly/2IulEsU

، اصفهان , (اخبار رسمی): در ادامه به صورتی متفاوت موضوع شیوع ویروس کرونا در کشور بررسی شده است. راجع به تنها واکسن کشف شده فعلی کرونا که به حداقل رساندن ارتباط و تماس با محیط اطراف است صحبت شده است. در نهایت فراگیر شدن استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی برای به حداقل رساندن خروج از منزل مورد بررسی قرار گرفته است.

نگاهی متفاوت به کرونا، ویروسی که اپیدمی‌های زیادی به راه انداخته!
نگاهی متفاوت به کرونا، ویروسی که اپیدمی‌های زیادی به راه انداخته

در ادامه موضوع شیوع ویروس کرونا به صورتی متفاوت مورد بررسی قرار گرفته است. کرونایی که این روزها به مهم‌ترین مقوله کشور بدل شده است و تاثیرات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی زیادی بر جامعه ایران گذاشته است.

واکسن کرونا؛ شایعه یا واقعیت؟

در بحبوحه مقابله با کرونا بازار شایعات هم مثل همیشه داغ است. یکی از این شایعات پیرامون کشف واکسن کرونا در نقاط مختلف دنیا است. خبرهای رسمی حکایت از این دارد که در آینده نزدیک خبری از تولید واکسنی قطعی و مطمئن برای کرونا نخواهد بود. در حالی که شایعات، هر روز خبر از تولید و یا قریب‌الوقوع بودن کشف و تولید واکسن می‌دهند.

اگر واکسن را به عنوان یک راه پیشگیری از ابتلا به بیماری در نظر بگیریم، در حال حاضر تنها واکسن قطعی کرونا ماندن در منزل و به حداقل رساندن ارتباطات و تماس‌ها با محیط اطراف است. بنابراین با جدی گرفتن این موضوع و ماندن در منزل و نیز رعایت تمامی اصول و موارد بهداشتی توصیه شده در هنگام خروج از منزل و ارتباط با افراد و محیط خارج، به این بیماری مبتلا نخواهید شد.

شیوع کرونا و یک اپیدمی جدید

عنوان شد که ماندن در منازل و پرهیز از رفت و آمدهای غیرضروری، مهمترین راهکار جلوگیری از ابتلا ویروس کرونا است. یکی از موضوعاتی که مردم را مجبور به خروج از خانه می‌کند، خرید اقلام مختلف مورد نیاز است. در این میان فروشگاه‌های اینترنتی به کمک مردم آمده‌اند. به نظر می‌رسد که در ایام شیوع کرونا، خریدهای اینترنتی و تحویل اقلام مختلف درب منزل، بدون نیاز به خارج شدن از منزل با اقبال عمومی روبرو شده است. مردم ترجیح می‌دهند که به جای خروج از منزل و حضور در فروشگاه‌های فیزیکی و ارتباط مستقیم با افراد و محیط‌های مختلف، در منزل منتظر رسیدن اقلام مختلف خریداری شده باشند. بدون اینکه دغدغه‌ای در زمینه تماس با افراد، محیط‌های آلوده و یا روش‌های پرداخت وجه داشته باشند. به این ترتیب فروشگاه‌های اینترنتی این بار نقشی مهم در جامعه بر عهده گرفته‌اند.

مجموعه کیکانه نیز به عنوان یک فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه خوراکی‌های تولد و ارائه دهنده خدمات غیر حضوری، سعی دارد با دقت و جدیتی بیش از پیش، آماده‌سازی و تحویل سفارشات درب منزل را انجام دهد.

نکاتی در مورد سلامت سفارشات کیکانه

با توجه به نگرانی‌های به حق مشتریان توضیحاتی در مورد وضعیت سلامتی سفارشات کیکانه و نحوه رعایت بهداشت توسط فروشندگان ارائه می‌شود:

«نگرانی‌های مشتریان عزیز را در مورد سلامت و بهداشت محصولات تولیدی کاملا درک می‌کنیم. به همین جهت از این طریق به اطلاع می‌رسانیم که از فروشندگان کیکانه درخواست کردیم نکات بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنند و به اصول و پروتکل‌های بهداشتی منتشر شده در مورد مقابله با کرونا از جمله ایزوله‌سازی محیط، ضدعفونی کردن سطوح و ... عمل کنند. با فروشندگانی که این امکان را ندارند تا بهبود شرایط، قطع همکاری کردیم. بنابراین از طرف فروشندگان فعال فعلی این اطمینان را به مشتریان می‌دهیم که سلامت سفارشات به شکل کامل تامین می‌شود.

اکثر فروشندگان در حال همکاری با کیکانه، کیکسازهای خانگی هستند. نحوه اداره کارگاه‌های خانگی به شکلیست که حداقل افراد به محیط کار رفت و آمد دارند و ایزوله‌سازی و کنترل ورود و خروج افراد به آنها راحت است. از طرفی نزدیک بودن آنها به محیط زندگی باعث رعایت حداکثر اصول بهداشتی در این محیط‌ها می‌شود. در کارگاه‌های خانگی بر خلاف قنادی‌ها، تبادل بین محیط داخل و خارج کارگاه بسیار محدود است و به واسطه محیط کوچک کار، ضد عفونی‌سازی سطوح و وسایل نیز به صورت دائمی صورت می‌گیرد. مواد اولیه مورد استفاده یا جزو محصولات استاندارد هستند (مثل خامه و شکلات و ...) و یا با قرار گرفتن در حرارت فر در هنگام پخت در شرایط امن از نظر عاری شدن از ویروس‌ها قرار می‌گیرند. با توجه به این توضیحات، توصیه اکید به مشتریان عزیز، سفارش محصولات به فروشندگان خانگی است.

محصولات فروشندگان پس از آماده‌سازی درون بسته‌بندی ارسال می‌شود و بدون تماس مستقیم با محیط‌های خارجی به دست مشتریان می‌رسد. همچنین بسیاری از مشتریان در حال حاضر ترجیح می‌دهند خود برای تحویل گرفتن سفارشات اقدام کنند که این امکان نیز فراهم است.

در پایان یادآوری می‌کنیم که آرامشتان را حفظ کنید، به شایعات توجه نکنید، اصول بهداشتی رو به صورت سخت‌گیرانه و کامل رعایت کنید، شرایط نزدیکانتان را زیر نظر داشته باشید و نکات بهداشتی را دائما به آنها نیز گوشزد کنید، در صورتی که برایتان مقدور است مراسمتان (به خصوص مراسم پرجمعیت‌تر) را به تعویق بیندازید، در غیر این صورت حتما مایحتاج مراسمتان را از مراکز معتبر تهیه کنید.

قبل، حین و بعد از رعایت اصول بهداشتی در یاد داشته باشید که: فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کیکانه

کیکانه یک پلتفرم اینترنتی برای فروش کیک تولد است. شیرینی‌سراها، قنادی‌های سطح شهر و حتی کیک‌پزهای خانگی از هر شهر و استان می‌توانند به عنوان فروشنده در کیکانه فعالیت کنند و محصولاتشان را برای فروش قرار دهند. خریداران نیز از هر شهر و استان می‌توانند با توجه به فروشندگان مختلف و مدل‌های گوناگون آنها، و نیز در نظر گرفتن معیارهای خودشان یک انتخاب ساده، لذت‌بخش و به‌صرفه داشته باشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]