اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812184568414766

شرکت شیک روف؛ فروش و نصب انواع سقف شیروانی

کد: 139812184568414766

http://bit.ly/38wPKqk

، کرج , (اخبار رسمی): شرکت شیک روف دارای سابقه‌ی 10 ساله در فروش و نصب انواع سقف شیروانی است. گروه حرفه‌ای شیک روف تمامی نیازهای افراد برای داشتن سقف شیبداری مطمئن و با دوام همراه با زیبایی منحصربفرد را فراهم می‌کند.

شرکت شیک روف- فروش و نصب انواع سقف شیروانی
شرکت شیک روف؛ فروش و نصب انواع سقف شیروانی

پوشش‌های سقف شیک روف با تجربه بیش از 10 سال فروش و نصب انواع پوشش سقف شیروانی در ایران و با عرضه محصولاتی با کیفیت و با گارانتی معتبر راه حلی مناسب برای انواع سقف‌های مسکونی و یا تجاری است.

این شرکت تولید کننده انواع محصولات سقف شیروانی با گارانتی تعویض مادام العمر است. این محصولات بسیار مستحکم و مقاوم بوده و دارای مقاومت بالا در برابر باد و طوفان، زمین لرزه، مقاومت در برابر تگرگ، مقاومت در برابر آتش و دارای وزن سبک‌تر بوده که این امر باعث سهولت در جابجایی و تسریع زمان نصب سقف می‌شود.

سقف‌های شیبداری شیک روف به دلیل استفاده از مواد لایه اکریلیکی و عدم زنگ زدگی فلز گالوالیوم در زیبایی بسیار منحصربفرد و ماندگار است که زیبایی و خاص بودن رو به سقف‌ها می‌بخشد. از انواع قف‌ها می‌توان سقف شینگل، سقف آکروتایل، سقف سنگریزه‌ای، سقف طرح سفال و .... را نام برد.

یکی از خصوصیات ویژه سقف‌های شیک روف این است که در طول تولید و توزیع محصولات از مواد قابل بازیافت استفاده می‌کند، در نتیجه این نوع محصولات آسیبی چه در ساخت و چه در زمان بازیافت به طبیعت نمی‌رساند.

  • آیا شما در مورد مشکلات احتمالی سقف خود نگران هستید؟
  • سقف شیروانی منزل شما نیاز به تعمیرات دارد؟
  • می‌خواهید به فضای سقف شیروانی ویلای خود پنجره‌ای زیبا اضافه کنید؟

گروه حرفه‌ای شیک روف تمامی نیازهای افراد برای داشتن سقف شیبداری مطمئن و با دوام همراه با زیبایی منحصربفرد را فراهم می‌کند. هرچه نیاز دارید، ما آن را پوشش می‌دهیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت شیک روف

پوشش های سقف شیک روف با تجربه بیش از 10 سال فروش و نصب انواع پوشش سقف شیروانی در ایران و با عرضه محصولاتی با کیفیت و با گارانتی معتبر راه حلی مناسب برای انواع سقف های مسکونی و یا تجاری شماست. این شرکت تولید کننده انواع محصولات سقف شیروانی با گارانتی تعویض مادام العمر می باشد. این محصولات بسیار مستحکم و مقاوم بوده و دارای مقاومت بالا در برابر باد و طوفان، زمین لرزه، مقاومت در برابر تگرگ، مقاومت در برابر آتش و دارای وزن سبکتر بوده که این امر باعث سهولت در جابجایی و تسریع زمان نصب سقف می گردد. سقف های شیبداری شیک روف به دلیل استفاده از مواد لایه اکریلیکی و عدم زنگ زدگی فلز گالوالیوم در زیبایی بسیار منحصربفرد و ماندگار است که زیبایی و خاص بودن رو به سقف ها می بخشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]