کد: 139812184568514767

رونمایی از سایت گلخانه گیانو با هدف فروش انواع گیاهان آپارتمانی و زینتی

کد: 139812184568514767

http://bit.ly/2PYaW1M

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف فروش انواع گیاهان آپارتمانی و زینتی و ارائه محصولات مرتبط با مراقبت و نگهداری از گیاهان آپارتمانی، از سایت گلخانه گیانو به آدرس giano.ir در 1398/12/15 رونمایی شد.

رونمایی از سایت گلخانه گیانو با هدف فروش انواع گیاهان آپارتمانی و زینتی
گلخانه گیانو

به گزارش گلخانه گیانو، سایت giano.ir که یک سایت فروش انواع گیاه آپارتمانی و ارائه محتوای آموزشی در زمینه گل و گیاه است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد فروش انواع گیاهان آپارتمانی و زینتی و ارائه محصولات مرتبط با مراقبت و نگهداری از گیاهان آپارتمانی را تسهیل کند.

توحید لطفعلی‌خان، مدیر عامل گلخانه گیانو در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «گلخانه گیانو آمده است تا سرزندگی و شادابی را به منزل و محیط کار خانواده‌های ایرانی هدیه دهد.»

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « انواع گیاه آپارتمانی و محتوای آموزشی در رابطه با روش‌های مراقبت و نگهداری از گیاهان در گیانو ارائه می‌شود.»

گفتنی است گلخانه گیانو، به مناسبت این رونمایی، اقدام به فروش ویژه محصولات کرده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت گلخانه گیانو به آدرس giano.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گیانو

گلخانه گیانو انواع گیاهان آپارتمانی و زینتی و همچنین انواع گلدان، خاک و کودهای مایع و پودری و آن چه برای ایجاد فضای سبز نیاز دارید را ارائه می دهد.

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل