اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812194569014380

راهنمای خرید کفش کار مناسب

کد: 139812194569014380

http://bit.ly/2xtmAM5

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه مشخصات یک کفش ایمنی مناسب معرفی شده است.

راهنمای خرید کفش کار مناسب
راهنمای خرید کفش کار مناسب

انجام هر کاری معمولاً نیازمند یک سری تجهیزات ایمنی است که یکی از مهمترین این وسایل، کفش کار مناسب است. استفاده از کفش کار متناسب با حرفه‌ای که دارید به شما کمک می‌کند تا در حین انجام کار احساس راحتی داشته باشید و پاهایتان متحمل فشار و یا درد نشوند. اگر در کاری که انجام می‌دهید، کارفرما موظف باشد تا لباس و کفش کار را در اختیارتان قرار دهد، دردسر تهیه این اقلام را ندارید. اما در شرایطی که این وظیفه به خود شما محول شود، باید نسبت به تهیه‌ی آن کمی حساسیت به خرج بدهید. به منظور خرید کفش کار مناسب باید نکاتی را مد نظر قرار داده و اصولی را رعایت کرد تا بهترین خرید را داشت. به این منظور در ادامه خصوصیات و ویژگی‌هایی مورد بررسی قرار گرفته است.

انتخاب کفش کار متناسب با شغل مورد نظر

اولین کاری که باید در هنگام خرید کفش کار مناسب در نظر داشت این است که به دنبال چه نوع کفشی هستید. بر اساس انواع شغلی که افراد در جامعه می‌توانند داشته باشند، کفش‌های کار به چند دسته تقسیم‌بندی شده‌اند. این تقسیم‌بندی شامل موارد زیر است:

  • کفش پرسنلی: این نوع کفش‌های کار برای افرادی که در ادارات و سازمان‌های دولتی و خصوصی کار می‌کنند مناسب است. راحتی این کفش‌ها مهمترین مزیت استفاده از آنهاست.
  • کفش ایمنی: برخی از مشاغل دارای شرایط کاری سخت هستند و به همین علت نیاز است تا کفش‌های ایمنی استفاده کنند. از جمله‌ی این کفش‌ها می‌توان به کفش ایمنی عایق برق، کفش کار نسوز، کفش کار نگهبان و چکمه‌های آتش نشانی اشاره کرد.
  • پوتین ایمنی: در برخی از کارها علاوه بر محافظت پاها به محافظت از ساق پا نیز نیاز است. پوتین‌های ایمنی در بیشتر مشاغل شرکت نفت و شرکت‌های حفاری و پتروشیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • پوتین نظامی: این مدل از کفش‌های کار برای شرایط و کارهای نظامی تهیه می‌شوند. این کفش‌ها متناسب با شرایط کاری باید دارای ماندگاری بالا و وزن سبک باشند.
  • انواع چکمه‌های پلاستیکی: این مدل از کفش‌ها برای مصارف متعددی مورد استفاده قرار گرفته و بخش اعظم پا و ساق پا را پوشش می‌دهد.

ویژگی‌های کفش کار مناسب

به هنگام خرید کفش کار مناسب باید به ویژگی‌های آن توجه کرد تا بعد از خرید و به هنگام استفاده از آن با مشکلی برخورد نکرده و از خرید مناسب خود لذت برد. از جمله‌ی این ویژگی‌ها راحت بودن آنهاست. در هنگام کار به دلیل این که ممکن نیاز به تردد زیاد باشد و یا شرایط آب و هوایی متغیری بر کار، حکم فرما باشد، تجمع خون در پاها افزایش یافته و نیازمند تهیه یک کفش مناسب با این شرایط باشد. لذا راحت بودن کفش به احساس خوشایند و افزایش راندمان کار کمک می‌کند. دیگر ویژگی این کفش‌ها، لیز نخوردن آنهاست. این خصوصیت نیز به بالا رفتن کیفیت کار مخصوصاً در شرایط خاص کمک خواهد کرد. در ضمن در هنگام خرید باید توجه کنید که کفش کار از مواد اولیه مرغوب تهیه شده باشد. این امر در کیفیت کفش و بالا بودن طول عمر آن تاثیر مثبت دارد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت ایمن ترافیک کالا به آدرس imentraffic.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایمن ترافیک کالا

در زمان کنونی کمترکسی پیدا می شود که با اینترنت در شبانه روز سرو کار نداشته باشد . باخرید از فروشگاههای انلاین می توان در زمان و هزینه صرفه جویی کرد. باتوجه به گسترش بازار اینترنتی به دلیل دسترسی آسانتر وسریعتر به محصولات مورد نیاز ، گروه ایمن ترافیک با جمع اوری بسیاری از تولید کنندهای معتبر با بهترین قیمت و همچنین ضمانت معتبر ، از خود تولید کننده ،فروشگاه انلاین ایمن ترافیک کالا را راه اندازی کرده است . فروشگاه انلاین ایمن ترافیک کالا اولین وبزرگترین فروشگاه انلاین با نگاه تخصصی به محصولات معرفی شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار