اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812194572114173

آموزش و ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ در بوشهر

کد: 139812194572114173

http://bit.ly/2TTZRjA

، بوشهر , (اخبار رسمی): دیجیتال مارکتینگ علم و فنی است که اگرچه عمر زیادی ندارد اما امروزه به سرعت به یکی از اصلی‌ترین مهارت‌ها در دنیای کسب و کار تبدیل شده است. در واقع می‌توان مهارت دیجیتال مارکتینگ را یکی از ابزارهایی دانست که تعیین کننده موفقیت یا عدم موفقیت کسب ‌و کار ها است.

آموزش و ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ در بوشهر
آموزش و ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ در بوشهر
آموزش و ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ در بوشهر
آموزش و ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ در بوشهر

با گسترش فناوری روز به روز شاهد گسترش کسب و کارهای اینترنتی در کشور هستیم. در بوشهر، جنوبی ترین استان کشور هم کسب‌ و کارهای اینترنتی در حال گسترش هستند. آژانس دیجیتال مارکتینگ رادین با توجه به نبود آموزش و خدمات قدرتمند در زمینه دیجیتال مارکتینگ در استان بوشهر بیش از یک سال است که شروع به فعالیت کرده است.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ شامل مجموعه همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال (وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال) مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در حال حاضر، تعداد زیادی از شرکت‌ها به دلیل نبود نیرو متخصص دارای مهارت در زمینه دیجیتال مارکتینگ در اجرای برنامه‌های تجاری خود مشکل دارند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ رادین چگونه کار می‌کند؟

آژانس دیجیال مارکتینگ رادین سعی دارد به عنوان یک شتابدهنده عمل کند. این مجموعه امروز خدمات دیجیتال مارکتینگ را به صورت حرفه‌ای ارائه می‌دهد و به فراگیران، مهارت‌های فردا را آموزش می‌دهد تا شکاف مهارت دیجیتالی خود را برطرف کنند.

خدمات آژانس دیجیتال مارکتیگ رادین

تا به امروز کسب و کارهای زیادی قدم به عرصه دنیای دیجیتال گذاشته‌اند. اما متأسفانه به دلیل نبود دانش کافی در زمینه‌های دیجیتال مارکتینگ کسب و کارهای زیادی درست دیده نشدند و در نهایت شکست خورده‌اند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ رادین قصد دارد به کسب و کارهای آنلاین کمک کند جایگاه خود را در دنیای دیجیتال تثبیت کنند. همچنین آژانس دیجیال مارکتینگ رادین همراه همیشگی هم استانی‌های عزیز بوشهر برای ارائه خدمات بومی این استان به سایر استان‌ها است.

آژانس دیجیتال مارکتینگ رادین با تیمی با تجربه و مجرب در زمینه دیجیتال مارکتینگ خدمات طراحی سایت، طراحی گرافیک و دیجیتال مارکتینگ از جمله بهینه سازی سایت برای موتور جستجو، گوگل ادوردز، ایمیل مارکتینگ و مشاوره رایگان در زمینه‌های مربوطه به استارتاپ‌ها و کسب و کارها ارائه می‌دهد.

دوره‌های آژانس دیجیتال مارکتینگ رادین

این مجموعه چالش‌های کارفرمایان را جدا کرده و آن‌ها را به مهارت تبدیل می‌کند و آموزش و خدمات حرفه‌ای را به مخاطبان خود ارائه می‌دهد. کارآموزان و فارغ التحصیلان دوره‌های دیجیتال مارکتینگ رادین کمک بسیار زیادی به کارآفرینان جهت رشد کسب و کار خود خواهند کرد. برنامه آموزشی در دوره‌های این آژانس شامل آموزش تخصصی دیجیتال مارکتینگ است.

برنامه‌های رادین چیزی بیش از مهارت را آموزش می‌دهد، تا به موفقیت دست پیدا کنند. مدرسین رادین به فراگیران توانایی توسعه فردی و کسب و کار خود را می‌آموزند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ رادین تنها مرجع آموزش دیجیتال مارکتینگ در بوشهر است که سعی دارد سهم کوچکی در پیشرفت و موفقیت کسب و کارهای بوشهری که قصد آنلاین شدن دارند را داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس دیجیتال مارکتینگ رادین

آژانس بازاریابی دیجیتال رادین ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت، طراحی گرافیک و بازاریابی دیجیتال است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]