اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812204573214674

پستکس از مرز 3400 مرسوله در روز عبور کرد

کد: 139812204573214674

http://bit.ly/2v66jLY

، (اخبار رسمی): در روزهایی که کرونا در حال از هم گسیختن ارکان اقتصادی کشور است فناوری می‌تواند باری بزرگ از روی شانه‌های خمیده اقتصاد کشور بردارد.

پستکس از مرز 3400 مرسوله در روز عبور کرد
پستکس از مرز 3400 مرسوله در روز عبور کرد

سامانه پستکس در حکم باجه مجازی خدمات پستی کشور، در حال ارایه خدمات درب تا درب پستی با استفاده از خدمات پستی شرکت‌های پست بار، اپراتور اول پست، سرویس چاپار، اسنپ باکس، PDE، DTS، TPG، یارباکس و پستکس پلاس همکاری است.

 با اوج گیری کرونا شهروندان با اعتماد بیشتر به این سامانه برای دریافت خدمات پستی از درب محل ارسال و خارج نشدن از خانه به راحتی به کسب و کارهای اینترنتی و امور پستی خود رسیدگی می‌کنند و این امر باعث شده عرضه خدمات پستکس از مرز 3400 مرسوله در روز عبور کرده و به یکی از پر کاربردترین api‌های لجستیک کشور بدل شده است.

شاید مهمترین نکته قوت این سامانه امکان ارسال از درب تا درب و قابلیت رهگیری لحظه به لحظه مرسوله برای انواع خدمات پستی اعم از پست داخلی، بین الملل و حمل و نقل سنگین است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از امکانات وخدمات این شرکت می‌توانند به وبسایت postex.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پستکس

ثبت و تحویل سفارشات در تمامی ابعاد و با هر تعداد در کوتاهترین زمان، حمل کالا با کمترین هزینه با درنظر گرفتن وزن کالا از شرقی ترین استان کشور به غربی ترین استان کشور، ثبت سفارشات شما با هر ابعاد و هر تعداد حمل می گردد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بهداشت و درمان