کد: 139812204574214568

پویش ملی مقابله با کرونا

همدیگر را دریابیم

کد: 139812204574214568

http://bit.ly/2xkQEJt

، اصفهان , (اخبار رسمی): بیش از دو هفته از اطلاع یافتن سراسری در مورد حضور این مهمان ناخوانده به کشور می‌گذرد و بی‌تردید تمامی مردم حضور آن را در زندگی خود به انواع و اقسام گوناگون حس کرده‌اند. شیوع ویروس کرونا علاوه بر تهدیدهایی که برای سلامت دارد، تهدیدهایی هم برای کسب وکارهای مختلف داشته است.

همدیگر را دریابیم
همدیگر را دریابیم

با شیوع ویروس کرونا و شرایط بحرانی که در آن قرار گرفته‌ایم از جمله کاهش رفت و آمدها و رعایت موارد بهداشتی، کسب و کارهای عده‌ی زیادی از مردم دچار مشکل شده‌اند. در این دو هفته بسیاری از شغل‌هایی که به نوعی با سلامت آحاد جامعه سروکار داشته‌اند محدود و یا تعطیل شده و اغلب اصناف و واحدهای تجاری نیز به دلیل نبود مشتری متحمل زیان شده‌اند. از طرفی نیازهای مردم کماکان پا برجاست. بسیاری خرید‌های سالانه‌ی خود را در این فصل از سال انجام می‌دهند که به دلیل مشکلات قادر به خرید نیستند.

بهترین راه حل رهایی از شرایط اقتصادی به وجود آمده برای کسب و کارهای سنتی، ایجاد وب سایت و فروش اینترنتی است. فروش اینترنتی باعث می‌شود مردم بتوانند بدون خروج از منزل خریدهای خود را انجام دهند و به سادگی محصولات مختلف را مقایسه کنند و کالای خود را درب منزل تحویل بگیرند. به علاوه، کاسبان و مغازه داران، بدون خروج از منزل و با تضمین سلامت به کسب درآمد و گذران زندگی خود می‌پردازند. همچنین ساخت فروشگاه اینترنتی، در واقع ایجاد مسیر درآمدزایی جدید و ماندگار است.

اما در مقابل تمام مزایای شروع فروشگاه اینترنتی، این کار سختی‌هایی نیز دارد. از جمله نیاز به دانش برنامه نویسی و سختی ایجاد یک سایت اختصاصی. از این رو این مجموعه وظیفه‌ی خود دانسته تا برای حل این مشکلات در کنار هم میهنان خود باشد. با استفاده از طرح‌های ویژه‌ی شرکت سپهر، فروشندگان عزیز می‌توانند این ضررها را به حداقل برسانند.

سوپر مارکت‌ها خط مقدم مبارزه با کرونا

آقای جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توییتی اعلام کرد که با بررسی اطلاعات آماری مشخص شده است که سه نقطه آلوده ترین محل‌ها به ویروس هستند،

  • بیمارستان‌ها
  • پمپ بنزین‌ها
  • سوپرمارکت‌ها

یکی از ویژگی‌های خاص سپهر، امکان ایجاد سوپرمارکت اینترنتی است، سوپرمارکت‌ها نسبت به فروشگاه‌های اینترنتی معمولی امکاناتی نیاز دارند که بقیه‌ی سایت‌های فروش اینترنتی نیاز ندارند. خوشبختانه این امکان در سپهر فراهم است و سپهر در راستای مسئولیت اجتماعی خود امکان ایجاد سوپر مارکت اینترنتی را با 50 درصد تخفیف فراهم کرده است.

اگر شما یک سوپر مارکت یا یک فروشگاه موادغذایی دارید شاید الان بهترین فرصت باشد برای اینکه مشتریان از دست رفته را با یک اپلیکیشن فروش اینترنتی یا یک ربات تلگرام یا یک سایت ساده دوباره به خرید تشویق کنید.

طرح ویژه ی فروشگاه ساز سپهر برای حمایت از کسب و کارها

2 ماه استقاده‌ی رایگان برای کسب و کارهای کوچک و نوپا، 30 درصد تخفیف برای کسب و کارهای بزرگ و 50 درصد تخفیف برای سوپرمارکت‌های اینترنتی

 تیم سپهر مشتاقانه متنظر این کسب و کارهاست و تمامی مراحل ساخت، ایجاد و راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی را با آنها هم قدم خواهد شد.

علاقه مندان برای دریافت کد تخفیف و هماهنگی‌ها برای فعال سازی می‌توانند به سایت فروشگاه ساز ابری سپهر به آدرس sepehrcc.com مراجعه و یا اپ مدیریت را دانلود کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه ساز ابری سپهر

هسته اصلی سپهر از سال ۱۳۸۵ و با ایده ایجاد یک سیستم کاملا ایرانی بر اساس تکنولوژی های نو تشکیل گردید. پس از آن این شرکت با نام رسمی رایانش ابری هوشمند سپاهان به شماره ثبت ۵۲۹۰۱ به ثبت رسید. در سال 1396 این شرکت به عنوان شرکت دانش بنیان برگزیده شد.