اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812204574314782

کاشت ناخن

همه چیز در رابطه با انواع کاشت ناخن

کد: 139812204574314782

http://bit.ly/2WgBVKi

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از دلایلی که افراد سراغ کاشت ناخن می‌روند این است که آنها دارای ناخن‌های خشک، ضعیف و شکننده هستند. راه حل مناسب برای برطرف کردن مشکلات ناخن و داشتن ناخن‌های زیبا و بلند انجام کاشت ناخن توسط متخصص با شناخت از مواد و ابزار در بهترین سالن زیبایی است.

همه چیز در رابطه با انواع کاشت ناخن
همه چیز در رابطه با انواع کاشت ناخن

اگر بیماری عفونی و قارچی دارید از کاشتن ناخن منصرف شوید چون بیماری شما را شدیدتر می‌کند. یکی از خوبی‌های کاشت ناخن ترک عادت بد ناخن جویدن است. از عوارض شایع کاشت ناخن از جمله بیماری‌های قارچی و ویروسی می‌تواند باشد به علت نرسیدن اکسیژن کافی به بافت زیر ناخن، همچنین تغییر رنگ و رشد کم ناخن از مشکلات کاشت ناخن است.

تنها در مواردی که ناخن‌ها دارای عیب هستند و ظاهر زیبایی ندارند می‌توان بصورت مقطعی بعد از جواب نگرفتن از روش‌های دیگر، به کاشت ناخن پرداخت. اما این نکته نیز بسیار مهم است که کاشت ناخن را در سالن زیبایی معتبر و بهداشتی با کادری با تجربه و آموزش دیده انجام داد. همچنین اطمینان پیدا کرد مواد استفاده در کاشت ناخن موادی اصل و با کیفیت باشند. آمیتیس سالن -مهلا اسماعیلی با بهترین مواد و افرادی آموزش دیده در زمینه‌ی کاشت ناخن در خدمت بانوان عزیز است.

انواع کاشت ناخن به شرح زیر است:

کاشت پودری،  کاشت ژله‌ای،  کاشت قالبی، کاشت فیبر،  کاشت دیپینگ، کاشت سیلک، کاشت میکس، کاشت فرنچ و کاشت مرمریت.

کاشت ناخن پودری

بهترین نوع کاشت ناخن از لحاظ زیبایی و مقاومت که دارای رتبه بالا است، کاشت ناخن پودری است، به دلیل زمان بالا در کاشت این نوع ناخن و سوهان کاری دقیق بعد از کاشت به افراد دارای وقت و حوصله بالا توصیه می‌شود. ابتدا تیپ موردنظر (ناخن مصنوعی) چسبیده می‌شود تا هر اندازه که مدنظر است کوتاه می‌شود و از ضدقارچ و سپس از مواد کاشت روی ناخن استفاده می‌شود بعد از آن دست داخل یووی قرار می‌گیرد. مدت زمان ترمیم کاشت ناخن پودری یک ساعت الی یک ساعت و نیم است.

کاشت ناخن ژله‌ای

افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند می‌توانند از این روش به علت بد طعم بودن مواد آن از آن استفاده کنند تا ترک عادت کنند کسانی که پوست آنها به این مواد واکنش نشان می‌دهد باید سریع این کاشت را جدا کنند. روش انجام این کاشت مانند کاشت پودری است فقط مواد آنها با هم فرق دارند، مواد ژله‌ای را آماده از بازار می‌توان خریداری کرد.

 کاشت ناخن قالبی

بی کیفیت ترین کاشت ناخن شناخته شده  کاشت ناخن قالبی است زیرا در برابر روش‌های دیگر ماندگاریش کمتر و مواد بیشتری برای کاشت ناخن استفاده می‌شود، برای افرادی که ناخن‌های یک شکلی و پراکنده‌ای دارند مناسب است. اگر می‌خواهید کاشت ناخن یکدستی داشته باشید باید ناخن‌های هر دو دست یک شکل باشند. بعد از زدن ضدقارچ روی ناخن‌های طبیعی مواد را روی ناخن مصنوعی می‌ریزند و ناخن مصنوعی را روی ناخن طبیعی می‌گذارند تا چسبیده شود و بعد ناخن مصنوعی را جدا می‌کنند چون نیاز به سوهان کشی ندارد احتمال هوا گرفتن کاشت ناخن قالبی بیشتر است.

 کاشت فیبر گیاهی

مواد این کاشت ناخن فیبر مثل مواد ژل است با این تفاوت که بجای استفاده از تیپ از ریشه گیاه روی ناخن استفاده می‌شود. مراحل گذاشتن مواد مانند سایر کاشت‌های دیگر است.

کاشت دیپینگ

نوعی از کاشت که در آن از قلم استفاده نمی‌شود و برای انجام کار تنها از پودر و پرایمر استفاده می‌شود. به این شکل که ابتدا بر روی ناخن پرایمر زده و سپس قسمتی از ناخن که می‌خواهیم به پودر آغشته شود را داخل پودر کرده و خارج می‌کنیم و این مراحل را تکرار می‌کنیم تا به نتیجه نهایی برسیم. نکته مهم اینجاست که هر بار باید تا زمانی که پرایمر خیس بوده و خشک نشده به سرعت ناخن را داخل پودر برده و خارج کنید. در آخر زمانیکه به ضخامت دلخواه رسیدیم شروع به سوهان کشی ناخن می‌کنیم.

کاشت سیلک

اگر ظاهر طبیعی ناخن‌هایتان مشکلی ندارد ولی از ضعیف بودن و شکننده بودن ناخن‌هایتان ناراحت هستید می‌توانید از این روش کاشت ناخن استفاده کنید در این کاشت استفاده از یه ورقه خاص بجای تیپ استفاده می‌شود.

 کاشت ناخن میکس

ترکیبی از کاشت ناخن، پودری و ژله‌ای است، از بقیه کاشت‌های دیگر گران‌تر است. در این روش بعد از ضد قارچ، کاشت پودری را انجام می‌دهید. بعد از سوهان کشی لایه‌ای از ژل را روی ناخن می‌گذارند و داخل دستگاه یووی خشک می‌کنند.

کاشت ناخن فرنچ

این نوع کاشت با دو روش دائم و موقت انجام می‌شود در کاشت فرنچ موقت با تیپ فرنچ قد ناخن طبیعیه فرد حداقل تا۳ میلیمتر باید باشد بعداز انجام مانیکور و شاین آف، کلینزر، و ضدقارچ تیپ شیشه‌ای را با پودرهای کاور مثل هلویی یا رنگ دیگر می‌زنند و بعد با استفاده از لاک آن را طراحی می‌کنند. در کاشت دائم با روش صدف سازی می‌توان کاشت فرنچ دائم داشت.

کاشت مرمریت

تکنیکی است که در داخل کاشت استفاده می‌شود، در واقع کاشت مرمریت نداریم طراحی بصورت مرمریت است.

نکته:  برای درمان عفونت های قارچی حاصل از عوارض کاشت ناخن از آنتی بیوتیک‌ها استفاده کنید برای اینکه ریشه ناخن و ظاهر طبیعی ناخن آسیب نبیند از کاشت ناخن بصورت طولانی استفاده نکنید. افرادی که مدت زمان زیادی روی ناخن‌هایشان کاشت انجام دادند متوجه نازک و کدر شدن ناخن‌های طبیعی خود می‌شوند حتی ممکن باعث تغییر شکل ناخن طبیعی شود اگر واقعا نیازی به کاشت ناخن ضروری است باید هر سه ماه ۱ بار این کاشت را برداشته تا به ناخن‌های طبیعی استراحت داد.

انواع دیگر کاشت شامل موارد زیر است:

  • کاشت اکرلیک=پودر+ قلم
  • کاشت دوال=پودر + قالب
  • کاشت موقت یا نمازی=تیپ گذاری
  • کاشت دیپینگ =بدون لیکویید با مواد قدیمی
  • لمینت = لاک ژله‌ای+پولیش

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آمیتیس سالن-مهلا اسماعیلی

سالن زیبایی مهلا اسماعیلی ( آمیتیس سابق ) از سال 1383 فعالیت خود را آغاز و در مسیر توسعه قرار گرفته و هم اکنون بعد از 15 سال فعالیت مستمر و شناخته شدن در سطح شهر و رضایت مشتریان خود توانسته سالنی به تعداد 20 نفر پرسنل صمیمی و متخصص در کار خود را داشته باشد. این مجموعه ارزشمند محیطی گرم و دوست داشتنی را برای مشتریان خود ایجاد نموده است و حضور مشتریان قدیمی باعث افتخار مجموعه عروس سرای مهلا اسماعیلی می باشد. سالن آرایشی مهلا اسماعیلی کلیه خدمات مورد نیاز بانوان را که شامل رنگ و مش، اکستنشن، انواع کوپ، میکاپ و شینیون، جدیدترین آرایش عروس، براشینگ، کاشت مژه، کاشت ناخن، مانیکور، پدیکور، ماساژهای درمانی و ریلکسی، اپیلاسیون و تمامی آنچه که از یک سالن حرفه ایی انتظار دارید می گردد، را ارائه می نماید. همچنین آموزش کلیه خدمات با بهترین کیفت و جدیدترین متد و ارائه مدرک فنی و حرفه ای در سالن زیبایی مهلا اسماعیلی ( آمیتیس ) جهت جلب رضایت مشتریان عزیز همه روزه از ساعت 10 الی 14 بعد از ظهر برگزار می نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی