اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812204574413554

فروشگاه‌هایی که پوشک کودک را با قیمت عجیب می‌فروشند!

کد: 139812204574413554

http://bit.ly/2WfP2es

، (اخبار رسمی): خرید پوشک بچه باید باقیمتی مقرون‌به‌صرفه دنبال شود که اگر غیرازاین باشد در طی گذر زمان بار مالی زیادی را به خانواده متحمل می‌کند. در کنار قیمت ایده ال یک محصول باکیفیت باید متناسب با بدن نوزاد و انعطاف‌پذیری بدن او تهیه شود.

با پوشک گران قیمت خداحافظی کنید
فروشگاه‌هایی که پوشک کودک را با قیمت عجیب می‌فروشند!
با پوشک گران قیمت خداحافظی کنید
فروشگاه‌هایی که پوشک کودک را با قیمت عجیب می‌فروشند!

جذب فوق‌العاده بالا، کشسانی متناسب با آناتومیک بدن نوزاد، سازگار باپوست حساس و لطیف کودک، دارای برچسب محکم و ضد حساسیت، لایه‌ای به‌منظور عبور هوا، انحنای مخصوص برای بند ناف، وجود نوارهای پهلوی با خاصیت کشسانی آزاد و لایه‌های عمودی به‌منظور جلوگیری از نشت و انتشار بوی بد تنها بخشی از مزیت‌های یک محصول باکیفیت محسوب می‌شود.

فروشگاه آنلاین تیماپ خرید پوشک مولفیکس و پوشک مای بیبی را با نازل‌ترین قیمت‌ها و ایده ال‌ترین کیفیت‌ها برای شما در نظر گرفته است. با حذف دست‌های واسطه می‌توان باقیمتی بسیار مقرون‌به‌صرفه و ایده ال محصولات فوق را با ویژگی‌های که در ادامه به آن اشاره می‌شود خریداری کرد.

قیمت پوشک مای بیبی

پوشک مای بیبی نیز در رده محصولات قیمت مناسب و البته باکیفیت بالا قرار دارد. این محصول از انعطاف‌پذیری بسیار بالایی برخوردار است و همین امر آزادی حرکت را برای فرزندان فراهم کرده است. لایه محافظ پوشک مای بیبی به نرمی کتان است و از بروز حساسیت پوست لطیف فرزند جلوگیری می‌کند. مناسب بودن قیمت پوشک مای بیبی و انتخاب یک محصول ارزان‌قیمت از یک سو و ویژگی‌های متمایز این محصول از سوی دیگر توجه عموم افراد را به سمت خود جلب کرده است. استفاده از یک‌لایه محافظتی عمودی به‌منظور جلوگیری از نشت و رطوبت، عدم انتشار بوی بد به بیرون از پوشک و قدرت جذب بالای محصول تنها بخشی از مزیت‌های متمایز پوشک مای بیبی محسوب می‌شود. خرید پوشک مای بیبی نیاز افراد را برای هر رده سنی با سایزهای متفاوت مرتفع کرده و هیچ محدودیتی برای انتخاب پیش رو قرار ندارد.

وزن کودکسایز پوشک
کودک تازه متولدشدهسایز صفر
2 تا 5 کیلوگرمسایز شماره یک
3 تا 6 کیلوگرمسایز شماره دو
5 تا 9 کیلوگرمسایز شماره سه
8 تا 16 کیلوگرمسایز شماره چهار
10 تا 18 کیلوگرمسایز شماره +4
12 تا 20 کیلوگرمسایز شماره پنج
15 تا 25 کیلوگرمسایز شماره شش

خرید پوشک مولفیکس

پوشک مولفیکس ساخت کشور ترکیه است و در فرایند ساخت آن از مواد نرم‌کننده و لوسیون‌های مخصوص کودک استفاده‌شده است. اگر فرزند شما پوست حساسی دارد این را به یاد داشته باشید که خرید پوشک مولفیکس با لایه کتان محافظ از پوست فرزند شما مراقبت می‌کند.

طراحی نازک لایه‌های کناری به‌منظور مراقبت از عرق‌سوز شدن ران پای کودک در نظر گرفته‌شده است. همچنین از یک باند لاستیکی به‌منظور جلوگیری از نشتی و پس دادن در قسمت دور کمر استفاده‌شده است که مزیت‌های مخصوص به خود را دارد. این روزها محصولات مولفیکس به شکل جدید طراحی‌شده‌اند که انحنای در نظر گرفته‌شده در این طراحی مانع از آسیب دیدن بند ناف کودک دلبند شما می‌شود. این پوشک در ابتدا به‌صورت وارداتی در کشور عرضه می‌شد و همین امر قدری آن را باقیمت تمام‌شده بالایی به دست مصرف‌کننده می‌رساند؛

اما به‌تازگی به دلیل استقبال زیاد، این محصول در کشور تولید می‌شود و باقیمتی بسیار مقرون‌به‌صرفه در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌گیرد. این را به یاد داشته باشید که بهره‌گیری از همان متریال در پروسه ساخت دنبال می‌شود و تنها حذف دست‌های واسطه است که سبب کاهش قیمت این محصول شده است.

خرید پوشک با بهترین قیمت از فروشگاه آنلاین تیماپ

اگر دغدغه‌های کاری به شما این فرصت را نمی‌دهد که در فروشگاه‌های بزرگ مدت‌ها در صف انتظار منتظر باشید می‌توانید به‌صورت غیرحضوری خرید خود را به ثبت برسانید. فروشگاه آنلاین تیماپ فروش و عرضه دو محصول مای بیبی و مولفیکس را باقیمت‌های استثنایی و با رعایت شرایط بهداشتی فراهم آورده است. می‌توان در هر ساعتی از شبانه‌روز از فروشگاه اینترنتی تیماپ محصول مدنظر خود را خریداری کرده و در اولین فرصت کاری آن را درب منزل تحویل گرفت. بدون شک این فرایند از خرید برای مادرانی که فرزند آن‌ها کوچک است و توانایی حضور در محیط‌های شلوغ را ندارند ایده ال‌ترین نوع انتخاب محسوب می‌شود.

همچنین تیماپ توانسته است با حذف دست‌های واسطه محصولات را باقیمتی متعارف و گاها کمتر از نرخ روز بازار به دست مصرف‌کننده برساند. با یک تیر دو نشان را به هدف بزنید از داخل منزل با حذف هزینه‌های سربار رفت‌وآمد محصول مدنظر خود را به‌صورت آنلاین خریداری کنید و با خرید از تیماپ از تخفیفات ویژه تیماپ نیز بهره‌مند شوید. امید است مطالب ارائه‌شده در راستای خرید پوشک مولفیکس و خرید پوشک مای بیبی مورد توجه شما عزیزان قرارگرفته باشد. هدف عرضه محصولات باکیفیت با نازل‌ترین قیمت‌ها برای مشتریان وفادار است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]