اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812204574513797

پویش «قهرمان شهر من» به همت گروه ساختمانی زاگرس

کد: 139812204574513797

http://bit.ly/39G7Es7

، قم , (اخبار رسمی): روابط عمومی مجموعه ساختمانی زاگرس قم با راه اندازی پویش #قهرمان_شهر_من امیدوار است در این روزهای سخت باعث دلگرمی این عزیزان و خانواده‌های محترم آنها باشد و با همراهی مخاطبان خود پیام سپاس و تشکر و قدردانی مردم را به این حماسه آفرینان برساند.

پویش #قهرمان_شهر_من  به همت گروه ساختمانی زاگرس
پویش «قهرمان شهر من» به همت گروه ساختمانی زاگرس

این روزها حماسه آفرینی گروهی دیگر از جان برکفان ایران زمین، یادآور فداکاری و ایثار قهرمانان هشت سال دفاع مقدس است. جامعه پزشکی، پرستاران، کادر درمانی و همه گروه‌های دست اندر کار خدمات درمانی و بهداشتی  به واژه‌های ارزشمند ایثار، فداکاری، شجاعت و از جان گذشتگی جانی دوباره دادند و با غبار رویی از الگوهای مردان و زنان بزرگ ایران زمین نشان دادند که همچنان ایرانیان در کمک و ایثار به هم نوعان خود پیشتاز هستند.

همه باید وظیفه خود بدانند که از پزشکان، پرستاران و کارکنان کادر درمانی که این روزها در خط مقدم حفظ و حراست از سلامتی مردم در پیشگیری و کنترل بیماری کرونا به طور شبانه روز تلاش کرده و از جان و زندگی خود می‌گذرند و برای درمان بیماران با وجود همه شرایط سخت و تهدیدها کوشش می‌کنند، تقدیر و تشکر کنند. هرچند هیچ واژه و یا کلمه‌ای پاسخگوی مناسبی در مقابل این موج بزرگ ایثار و از خود گذشتگی نخواهد بود.

در این راستا، روابط عمومی مجموعه ساختمانی زاگرس قم با راه اندازی پویش #قهرمان_شهر_من  امیدوار است در این روزهای سخت باعث دلگرمی این عزیزان و خانواده‌های محترم آنها باشد  و با همراهی مخاطبان خود پیام سپاس و تشکر و قدردانی مردم را به این حماسه آفرینان برساند.

لذا از کلیه مردم ایران زمین بالاخص هموطنان عزیز در استان قم دعوت می‌شود در جهت ارج و بزرگداشت ایثار این مردان و زنان بزرگوار در این پویش شرکت کرده و به اتفاق نشان دهیم که این فداکاری به مانند ارزشی بزرگ در ذهن و یاد همه حک شده و در نسل‌های آینده به عنوان داستانی از فداکاری مردم ایران زمین نقل خواهد شد و مردم فهیم ایران زمین همیشه قدردان این ایثار خواهند بود.

هم میهنان عزیز می‌توانند  در ادامه هشتگ #قهرمان_شهر_من پیام خود را در اینستاگرام منتشر کرده و پیج زاگرس را منشن و یا تگ  کرده و یا  در زیر آخرین پست صفحه اینستاگرام زاگرس با نام  zagros.cg پیام خود را ثبت کنند تا در این لحظات خطیر، مراتب سپاس و قدردانی خود را به این عزیزان برسانند.

به پاس مشارکت عزیزان در این پویش به سه نفر از مشارکت کنندگان به قید قرعه مبلغ 500 هزارتومان تقدیم خواهد شد  مراسم قرعه کشی در برنامه آب و آینه جمعه 23 اسفندماه بصورت زنده انجام خواهد شد.

پیام امیدبخش رئیس بیمارستان فرقانی قم

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

'گروه ساختمانی زاگرس

بنیانگذاران گــروه ساختمانی زاگــرس، سنــگ ‌بنای آن را در سال ۱۳۸۶ در قالــب شرکــت های سهامی خاص با همراهی و همت تعدادی از جوانان مستعد و کوشای این مرز و بوم گذاشتند و هم اکنون با سابقه بیش از یک دهه فعالیت مستمر و پویا، در زمره شرکت های با سابقه در صنعت ساختمان شناخته می شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی زیرساخت های خدمات مهندسی و بصورت تخصصی در صنعت مسکن کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی با رویکرد بومی سازی گام بردارد. گروه ساختمانی زاگرس در حال حاضر با اشتغال بیش از ۵۰۰ نفر بصورت مستقیم در قالب نیروهای مهندسی، پیمانکاران جزء و افراد دارای مهارت های فنی به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه اشتغالزایی، تولید کالا و خدمات مهندسی در یک تراز پیشرو و دانـــش بنیان مشغول به فعالیـــت می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]