اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812214576514486

چرا بهترین راه یادگیری زبان، تدریس خصوصی است؟

کد: 139812214576514486

http://bit.ly/39IHk0l

، تهران , (اخبار رسمی): تدریس خصوصی زبان انگلیسی مزایای زیادی دارد که در این مقاله به طور کامل به آن اشاره شده است. همچنین محبوب ترین کلاس‌های تدریس خصوصی نیز بررسی شده است.

چرا بهترین راه یادگیری زبان تدریس خصوصی است؟
چرا بهترین راه یادگیری زبان، تدریس خصوصی است؟

راه و روش‌های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد، تمامی راه‌ها افراد را به سوی هدفی واحد یعنی یادگیری زبان انگلیسی هدایت می‌کنند. 

روش‌هایی مثل کلاس‌های گروهی، خودآموزی، نرم افزار، اپلیکیشن، کتاب و ... وجود دارد. اما یکی از بهترین روش‌هایی که می‌توان به آن اشاره کرد،  تدریس خصوصی زبان است چون در کمترین زمان و با سرعت بالا حجم زیادی از مطالب را می‌توان یاد گرفت.

در ادامه مزایای استفاده از تدریس خصوصی زبان آمده است.

مزایای تدریس خصوصی زبان

مدرس را طبق نظر و سلیقه خودتان انتخاب می‌کنید. یکی از بهترین مزایای تدریس خصوصی زبان انگلیسی این است که شما می‌توانید خودتان مدرس را انتخاب کنید. در کلاس‌های گروهی این امکان وجود ندارد.

در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان مطابق با نیازتان برایتان برنامه ریزی می‌شود. به این صورت که استاد ابتدا با امتحانی به نام امتحان تعیین سطح، سطح زبان را می‌سنجد و به شما می‌گوید که کدام یک از مهارت‌های شما قوی و کدام ضعیف‌تر است. سپس با توجه به مهارت‌های فردی شما برایتان برنامه‌ای دقیق تعیین می‌کند.

تعداد شاگردان در تدریس خصوصی کم و یا یک نفر است و در نتیجه استاد زمان بیشتری را روی زبان آموز می‌گذارد و تمرکز روی او خواهد بود.

میزان موفقیت شما در هر جلسه ارزیابی می‌شود. در انتهای هر جلسه میزان یادگیری شما اندازه گیری می‌شود و اگر در قسمتی مشکل داشتید، در جلسه بعدی بیشتر به آن اشاره می‌شود تا تسلط کامل روی مباحث را پیدا کنید.

مکان و زمان کلاس را شما مشخص می‌کنید.

محبوبیت بیشتر افراد در تدریس خصوصی

1. تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی: در تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی استاد سعی می‌کند لغات و عبارت‌هایی که شما بلد هستید، اما از آنها استفاده نمی‌کنید را برای شما فعال کنند و شما عادت کنید آنها را به درستی در مکالمات خود استفاده کنید. درواقع در این کلاس‌ها شما سعی می‌کنید از طریق تمرین و تکرار با برنامه مشخص، در نحوه مکالمه رشد کنید. در کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان شما پیشرفت می‌کند  و روش‌هایی برای تقویت سطح اعتماد به نفس شما معرفی می‌شود.

2. تدریس خصوصی آیلتس: آیلتس یک آزمون معتبر بین‌المللی است که کارنامه‌اش در همه کشورها پذیرفته می‌شود. بسیاری از زبان آموزان، وقتی به تسلط خوبی در زبان انگلیسی می‌رسند، سعی می‌کنند در این آزمون شرکت کنند. اگر نمره مناسبی در این آزمون کسب کنید در واقع هم می‌توانید برای دریافت پذیرش از دانشگاه‌های خارجی و مهاجرت شغلی اقدام کنید و هم در آزمون‌های استخدامی شرکت‌های مختلف شانس بیشتری برای استخدام داشته باشید.

3. تدریس خصوصی تافل: تافل نیز همچون آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی است و امروزه بسیار پر طرفدار شده چرا که پلی به سمت مهاجرت و تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان به حساب می‌آید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تدریس خصوصی زبان مای پی تی ای

مجموعه Mypte برگزار کننده دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی و همچنین آزمون های بین المللی همچون آیلتس و تافل و پی تی ای است. مجموعه ما به تمامی تماس ها، مکاتبات و ایمیل های شما در سریع ترین زمان ممکن پاسخ میدهد. چنانچه از مکاتبه شما ۲۴ ساعت گذشت و هیچ پاسخی از ما دریافت نکردید، لطفا پوشه اسپم را در ایمیل خود چک کرده و یا با یک ایمیل دیگر با این موسسه مکاتبه کنید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش