اطلاعات تماس
  • 021667*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812214576914783

معرفی خدمات چاپ سابلیمیشن آرتا چاپ

کد: 139812214576914783

http://bit.ly/3cTWpOT

، تهران , (اخبار رسمی): آرتا چاپ با بیش از 10 سال سابقه درخشان در صنعت چاپ سابلیمیشن توانسته است همواره بالاترین کیفیت را به مشتریان ارائه دهد و از این رو یکی از خوشنام‌ترین شرکت‌های این صنعت است و تقریباً همه مشتریان از کیفیت کار و تعهد تیم آرتاچاپ رضایت کامل داشته‌اند و همواره این مجموعه را به دوستان خود معرفی کرده‌اند.

معرفی خدمات چاپ سابلیمیشن آرتا چاپ
آرتا چاپ

آرتاچاپ یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های ارائه دهنده ملزومات چاپ سابلیمیشن در ایران است که توانسته با تکیه بر اراده و پشت کار مهندسان و پرسنل سخت کوش خود بیش از 100 محصول جدید تولید و ارائه کند.

آرتا چاپ با بیش از 10 سال سابقه درخشان در صنعت چاپ سابلیمیشن توانسته است همواره بالاترین کیفیت را به مشتریان ارائه بدهد و از این رو یکی از خوشنام‌ترین شرکت‌های این صنعت است و تقریباً همه مشتریان از کیفیت کار و تعهد تیم آرتاچاپ رضایت کامل داشته‌اند و همواره این مجموعه را به دوستان و آشنایان و همکاران خود معرفی کرده‌اند.

چاپ سابمیلیشن آرتاچاپ در حال حاضر در ایران جزو با کیفیت‌ترین چاپ‌های این حوزه است. در ادامه چاپ سابلیمیشن بررسی شده است.

چاپ سابلیمیشن به چاپی گفتی می‌شود که از طریق حرارت انجام می‌شود و به آن چاپ حرارتی نیز گفتی می‌شود.

سیستم چاپ آن به این صورت است که ابتدا عکس را بر روی کاغذهای مخصوص سابلیمیشن پرینت می‌کنند و سپس عکسی که بر روی کاغذ چاپ شده است توسط حرارت بر روی اجسامی مانند تی شرت، کلاه، لیوان، قاب موبایل، پازل و ... منتقل می‌شود.

آرتا چاپ در علاوه بر چاپ سابلیمیشن خدمات زیادی را در حوزه سابلیمشن ارائه می‌دهد که در زیر درباره برخی از آنها توضیح داده شده است.

کوتینگ سابلیمیشن آرتاچاپ با بهره گیری از فن آوری‌های روز چاپ حرارتی، بهترین و متفاوت‌ترین خدمات کوتینگ سابلیمیشن را ارائه می‌دهد و این مجموعه را متمایز می‌کند.

محصولات خام یا مواد سابلیمیشن آرتاچاپ با روکش کوتینگ سابلیمیشن براق، کوتینگ مات، کوتینگ اکلیلی، کوتینگ شب تاب و کوتینگ سفید تولید می‌شود.

تقریباً تمام شرکت‌های دیگری که در این حوزه کار می‌کنند محصولات خود را وارد می‌کنند اما تمامی محصولات سابلیمیشن آرتاچاپ با افتخار تولید ایران بوده و افتخار دارد که کیفیتی مشابه نمونه‌های خارجی و در بعضی از موارد با کیفیتی بالاتر از آن را در محصولات خود ارائه می‌کند.

فروش دستگاه‌های مختلف چاپ سابلیمیشن، ارائه خدمات چاپی در تیراژ بالا و همچنین انجام سفارشات کوتینگ بصورت اختصاصی و تولید محصول اختصاصی چاپ سابلیمیشن یکی دیگر از خدمات چاپ سابلیمیشن آرتاچاپ است.

آموزش، پشتیبانی، تعمیرات، راه اندازی و نصب دستگاه‌های خانگی و صنعتی از خدمات گروه آرتاچاپ است.

آرتاچاپ در این سال‌ها با مشتریان زیادی کار کرده است که شامل شرکت‌های دولتی و خصوصی، سازمان‌های برزگ و کوچک، عکاسی‌ها، بانک‌ها، کسب و کارهای بزرگ و کوچک است.

در حال حاضر بخش اعظمی از بازار کوتینگ سابلیمیشن کشور را آرتاچاپ در کارگاه‌های خود تامین می‌کند.

پس از این همه سال تجربه در این حوزه در حال حاضر آرتاچاپ هر گونه سفارشاتی در زمینه سابلیمیشن می‌پذیرد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات این شرکت می‌توانند به سایت artachap.com مراجعه کرده و یا با شماره‌های 02166751097 و 02166752902 در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آرتا چاپ

شرکت آرتا چاپ پایتخت به عنوان یکی از پرسابقه ترین توزیع کننده دستگاه های حرارتی چاپ روی اجسام (سابلیمیشن)افتخاردارد با اقلامی متفاوت در کیفیت ،طرح و قیمت در خدمت شما همکاران و مشتریان محترم باشد. همچنین آرتا چاپ با تولید بیش از ۱۰۰محصول متنوع با کیفیت بسیار عالی در امر تولید ملی و حمایت از تولیدات داخلی قدم های بسیار موٌثری برداشته است.

اطلاعات تماس
  • 021667*****
[نمایش اطلاعات]