اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812214577113308

تفاوت انواع دوربین مداربسته

کد: 139812214577113308

http://bit.ly/33fzZD5

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت ایمن گستر امنیت این امکان را برای مشتریان در نظر گرفته است که محصولات را سفارش دهند و در شهر خود مورد تست قرار داده و در صورت عدم رضایت بازگردانند. لازم به ذکر است که در لیست فروش عمده دوربین مدار بسته تهران با برند MVTECH دوربین‌ها و دستگاه‌های دی وی آر با قیمت همکار قرار داده شده است.

انواع تفاوت انواع دوربین مداربسته
شرکت ایمن گستر فروش و توزیع دوربین مدار بسته

دوربین مداربسته بسته به کاربردهای مختلفی که دارند و استفاده‌ای که از آنها می‌شود انواع مختلفی دارند. این دوربین‌ها می‌توانند ویدئویی یا دیجیتال باشند.

1. دوربین‌ها از نظر نوع سنسور می‌توانند سی سی دی یا سیماس باشند و از نظر نوع سیگنال آنالوگ یا آی پی. رزولوشن تصویر در دوربین‌های تحت شبکه یا آی پی سظح بالاتری نسبت به رزولوشن تصویر در دوربین‌های آنالوگ را داراست.

2. از نظر نصب و نگهداری، دوربین‌های آنالوگ ساختار ساده‌تر و به طبع کار راحت‌تری برای نصب آنها صورت می‌گیرد زیرا از نظر فنی نیز کمتر دارای پیچیدگی هستند.

3. به لحاظ نگهداری نیز شرایط سختی ندارند اما دوربین مداربسته تحت شبکه به دلیل ساختار فنی و پیچیده‌ی آنها تخصص لازم خود را برای نصب و نگهداری می‌طلبند.

4. مقایسه‌ی این دو نوع دوربین از نظر قیمت، ما را به این نتیجه می‌رساند که قیمت دوربین‌های آنالوگ کمتر و قیمت دوربین مداربسته آی پی یا تحت شبکه بیشتر است.

5. به لحاظ انعطاف پذیری و پردازش تصویر نیز لازم است بگوییم امکان گسترش و انعطاف پذیری در دوربین مداربسته‌ی تحت شبکه به دلیل استفاده‌ی آنها از شبکه‌های دیجیتال بالاتر از دوربین‌های آنالوگ و تنها در دوربین مداربسته‌ی آی پی وجود دارد.

البته دوربین‌ها براساس انتقال تصویر به دو نوع بی سیم یا با سیم و بر اساس محل استفاده به داخلی یا خرجی نیز دسته بندی می‌شوند.

لازم به ذکر است که در لیست فروش عمده دوربین مدار بسته تهران با برند MVTECH دوربین‌ها و دستگاه‌های دی وی آر با قیمت همکار قرار داده شده است که می‌توان آن را مشاهده کرد.

همچنین در شرکت ایمن گستر امنیت این امکان برای مشتریان قرارداده شده که محصولات را سفارش داده و در شهر خود مورد تست قرار دهند و در صورت عدم رضایت بازگردانند.

علاقه مندان برای دریافت لیست قیمت همکار دوربین مدار بسته تهران می‌توانند به سایت شرکت ایمن گستر امنیت به آدرس www.amniiat.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

امنیت

فروش انواع دوربین

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]