اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812214577714796

تاریخ و زمان برگزاری آزمون‌های آزمایشی کارشناسی ارشد 98 به شرح زیر اعلام می‌شود:

برنامه آزمون‌های آزمایشی کارشناسی ارشد، دکتری و کاردانی به کارشناسی

کد: 139812214577714796

http://bit.ly/2TK87nD

، تهران , (اخبار رسمی): برنامه آزمون‌های آزمایشی کارشناسی ارشد، دکتری و کاردانی به کارشناسی در ادامه بررسی و مشخص شده است.

برنامه آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد و دکتری و کاردانی به کارشناسی
برنامه آزمون‌های آزمایشی کارشناسی ارشد، دکتری و کاردانی به کارشناسی

احتراما به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی می‌رساند با توجه به نظرسنجی صورت گرفته از داوطلبان و پیشنهاد اکثریت مبنی بر اینکه که برگزاری آزمون‌های جامع حضوری بعد از تعطیلات نوروز صورت گیرد و نظر به احتمال به تعویق افتادن آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش (صرفا یک احتمال)، آزمون اینترنتی که قرار بود روز جمعه مورخه 16 / 12 / 98 به جای آزمون حضوری جامع اول برگزار شود، کنسل است.

شایان ذکر اینکه، نظر به شرایط کشور و تعطیلی دانشگاه‌ها و به امید بهبود وضعیت، تا پایان تعطیلات، آزمون‌های جامع به تعویق می‌افتد. مقتضی است داوطلبان آزمون ارشد از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کرده و به دوره دروس و تست زدن بیشتر بپردازند تا بهترین نتیجه در روز آزمون محقق شود.

در زمینه تاریخ برگزاری آزمون‌های حضوری در سال جدید، متعاقبا اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.
«و من الله توفیق»

علاقه مندان  جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک  www.modaresanesharif.ac.ir/sanjeshDl.php?x=Etlaeye.pdf و یا به آدرس اینترنتی www.modaresanesharif.ac.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه مدرسان شریف

انتشارات مدرسان شریف دارای بالاترین جامعه آماری آزمون های آزمایشی هماهنگ ، با بیش از 1000 عنوان کتاب و جزوات آموزشی در مقطع کاردانی به کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری بالاترین آمار قبولی شریفی شوید با مدرسان شریف بسته های آموزشی به همراه آزمون های جامع و هماهنگ کشوری

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]