اطلاعات تماس
  • 041363*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812214578914515

کفش ارک دارای چه ویژگی‌هایی است؟

کد: 139812214578914515

http://bit.ly/2TF3lYr

، تبریز , (اخبار رسمی): موضوعی که در ادامه بازار کفش ایمنی به آن می‌پردازد این است که کفش ایمنی ارک دارای چه ویژگی‌هایی و در حال انجام چه نوع فعالیت‌هایی است.

کفش ارک دارای چه ویژگی هایی است؟
کفش ایمنی مهندسی مدل نوا

طبق بررسی‌های انجام شده توسط باستان شناسان اولین کفش ساخته شده به دست انسان به 8 هزار سال پیش برمی‌گردد. این کفش که با استفاده از پوست حیوان و چوب ساخته شده بود، پای گذشتگان را از آسیب‌های احتمالی دور می‌کرد و وظیفه حفاظت از پای انسان‌های اولیه را برعهده داشت.

امروز نیز بعد از گذشت 8 هزار سال و گذر انسان از دوره‌های مختلف، همچنان کفش به عنوان یک وسیله برای محافظت از پا شناخته می‌شود و انسان‌ها با تولید کفش‌های گوناگون برای کارکردهای مختلف توانسته‌اند تا در هر حرفه و شغلی کفش مخصوص به آن حرفه را تولید کنند تا هر یک از این محصولات وظیفه مخصوصی را انجام دهند.

کفش‌های رسمی وظیفه افزایش جذابیت را برعهده دارند و با طراحی خاص خود به شیک پوشی کمک بسیار زیادی می‌کنند. کفش‌های ورزشی وظیفه دارند تا در هنگام فعالیت‌های مختلف ورزشی به شما کمک کنند تا بتوان این فعالیت‌ها را به خوبی و با سلامت و حفاظت کامل انجام داد.

کفش‌های ایمنی تولید شده‌اند تا در هنگام انجام کارهایی که ریسک بسیار بالایی دارند به حفاظت از پا کمک کنند.

اما با وجود انواع گسترده‌ای از کفش‌ها که هر یک از آن‌ها وظیفه مخصوص به خود را دارند با این حال همانند هر محصول دیگری در بازار طراحی، تولید و عرضه کفش نیز شاهد حضور محصولات بسیار مرغوب و با کیفیت در برابر محصولات تقلبی و بی کیفیت هستیم و مطمئن باشید که شاید برای خرید یک محصول بسیار خوب لازم باشد تا مبلغ بیشتری پرداخت کنید اما آسیب‌هایی که کفش های تقلبی به مرور زمان به پا می‌زنند به هیچ عنوان برطرف نخواهند شد و قابل جبران نیست.

عوارض کفش نامناسب

 از مهم‌ترین عوارض کفش های نامناسب، به وجود آمدن ضایعات مختلفی در پا مثل میخچه و پینه است.

یکی دیگر از عوارضی که ممکن است بعد از انتخاب کفش نامناسب و پوشیدن آن به مدت طولانی اتفاق افتد نوروپاتی است. این عارضه که یک وضعیت غیر قابل بازگشت است در واقع همان سوزن سوزن شدن پاها و کم شدن توانایی‌های حسی در پا است.

درد در نواحی مختلف پا به خصوص در پنجه پا از عوارض دیگر استفاده از کفش نامناسب است که این دردها به مرور زمان به نقاط دیگر بدن همچون کمر و زانوها منتقل خواهد شد و حتی باعث از بین رفتن شکل اصلی بدن می‌شود.

خرید کفش مناسب

با وجود گستره بسیار زیادی از برندهای تولید کننده کفش، بسیار سخت است که بتوان کفش مناسبی برای خود انتخاب کرد. این انتخاب زمانی سخت‌تر می‌شود که شما در کارهای بسیار حساس و پر ریسک نیاز داشته باشید کفش ایمنی برای خود و یا کارکنان خود بخرید.

کفش ایمنی اولین قدم برای انجام کار است زیرا باید پیش از شروع هر کاری لباس مخصوص به آن کار را بر تن کرد. کفش‌های ایمنی به شما کمک می‌کند تا در مقابل خطرات احتمالی کار بایستید و از بدن و پا خود در برابر آسیب‌های احتمالی محافظت کنید.

در انتخاب یک کفش ایمنی مناسب لازم است تا به چند سوال پاسخ دهید و بعد از پاسخ به این سوال به سراغ خرید کفش ایمنی بروید:

  • شغل شما چیست؟
  • محیطی که در آن کار می‌‌کنید چگونه است؟
  • آیا در محیط شما اجسام تیز وجود دارد؟
  • آیا محیط کار شما لغزنده است؟
  • آیا با وسایل الکتریکی و برق سر و کار دارید؟

حالا با پاسخ به سوالات بالا می‌توان به سراغ خرید یک کفش ایمنی مناسب رفت.

برندها و گروه‌های تولیدی بسیار زیادی در کشور وجود دارند که وظیفه تولید کفش‌های ایمنی را برعهده دارند. اگر بخواهیم یکی از بهترین برندهای تولید کفش ایمنی در ایران را معرفی کرد می‌توان از گروه تولید کفش ارک نام برد.

این برند برای انواع فعالیت‌ها، کفش مخصوصی تولید و ارائه کرده که در ادامه انواع محصولات تولیدی برند ارک بررسی شده است.

کفش چرم نبوک ارک

برای افرادی که در کار ساخت و ساز هستند این موضوع بسیار مهم است که کفش‌های آنها گرد و غبارهایی که در محیط ممکن است جذب شود را نشان ندهد و کفش همواره تمیز دیده شود. برای چنین افرادی برند ارک کفش ایمنی چرم نبوک را تولید کرده است که به همراه رنگ خاکی کمک می‌کند تا کفش همیشه تمیز باشد.

علاقه مندان برای مطالعه موارد بیشتر می‌توانند به سایت بازار کفش ایمنی و قسمت کفش ارک مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بازار کفش ایمنی

در بازار کفش ایمنی شما قادر خواهید بود انواع مدل های کفش های ایمنی و پرسنلی و محصولات گوناگون را از یک جا تهیه کنید.

اطلاعات تماس
  • 041363*****
[نمایش اطلاعات]