اطلاعات تماس
  • 021886*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981221457988880

بیمه عمر راه آینده نگری برای فرزندان

چگونه از امروز به فکر آینده کودکان باشیم؟

کد: 13981221457988880

http://bit.ly/33aXq0n

، تهران , (اخبار رسمی): مهم ترین مسئله درمورد آینده شرایط مالی است و اولین چیزی که والدین در این مواقع به آن فکر می‌کنند حساب پس‌انداز بانکی است. معمولا کودکی نیست که از بدو تولد حساب بانکی نداشته باشد. اما حساب بانکی راه درستی برای پس‌انداز است؟

چگونه از امروز به فکر آینده کودکان باشیم؟
چگونه از امروز به فکر آینده کودکان باشیم؟

مهم ترین دغدغه هر پدر و مادری از زمانی که متوجه می‌شوند قرار است فرزندی به خانواده آن‌ها اضافه شود آینده‌ای است که قرار است برای او ساخته شود. پدر و مادر از آینده فرزند خود تصویری ترسیم می‌کنند بدون هیچ کم و کاستی. همه دوست دارند زمانی که فرزندشان بزرگ می‌شود هر چیزی را که می‌خواهد به دست آورده باشد و هیچ مشکلی نداشته باشد.

مهم ترین مسئلی درمورد آینده شرایط مالی است و اولین چیزی که والدین در این مواقع به آن فکر می‌کنند حساب پس‌انداز بانکی است. معمولا کودکی نیست که از بدو تولد حساب بانکی نداشته باشد.

اما حساب بانکی راه درستی برای پس‌انداز است؟

سپرده‌های بانکی سود ثابت و مشخصی دارند اما در برابر شرایط اقتصادی و تغییرات ارزش پول نمی‌توانند ارزش پول سرمایه‌گذاری شده را آن طور که باید حفظ کنند.

حساب پس‌انداز برای هر کودکی لازم است اما کافی نیست. یکی دیگر از روش‌های سرمایه‌گذاری وارد شدن به بازار بورس است اما برای کودکان انتخاب مناسبی نیست.

چرا که حضور در این بازار و خرید و فروش سهام نیازمند سواد مشخصی است که همه افراد بزرگسال هم با آن آشنایی ندارند چه برسد به کودکان.

پس بهترین راه سرمایه‌گذاری برای آینده کوکان چیست؟

شاید همه در کودکی قلک را تجربه کرده‌ایم. کوزه‌هایی از جنس سفال که پس از پر شدن شکسته می‌شد و ما را به آرزوهای کوچکی که داشتیم می‌رساند. خرید دوچرخه، توپ فوتبال و عروسک با پول‌های داخل قلک لذت بخش ترین اتفاق در دوران کودکی بود.

قلک‌ها در گذشته یکی از روش‌های جمع کردن پول و سرمایه‌گذاری برای کودکان بودند. اما رفته رفته قلک‌ها از یاد رفتند. امروز با قلکی آشنا می‌شویم که کمک می‌کند تا آینده‌ای روشن برای فرزندان ساخت.

قلک جادویی بیمه ماهان

این قلک با قلک‌هایی که در هر جای دنیا دیده شده متفاوت است. بر خلاف قلک‌های دیگر که هرچه داخل آن پول بریزیم همان پول را برای ما نگه می‌دارد، هر چه داخل این قلک بریزیم به آن سود تعلق خواهد گرفت. در کمپین قلک جادویی می‌توان با انتخاب قلک جادویی، یک آینده رویایی به فرزندان خود عیدی داد.

با ورود به این کمپین پس از ثبت اطلاعات خواسته شده و انتخاب تاریخ تولد فرزند یا فرزندان خود وارد صفحه قلک‌های جادویی خواهید شد.

در این صفحه یک شانس دریافت خواهید کرد و می‌توانید یکی از قلک‌ها را انتخاب کرده و بشکنید. اگر خوش شانس باشید با شکستن قلک، جایزه به شما نشان داده خواهد شد. داخل این قلک بسته تأمین آتیه کودکان قرار دارد.

طرح تأمین آتیه فرزندان

این طرح که در همه جای دنیا شناخته‌شده است می‌تواند تضمین‌کننده یک آینده بدون دغدغه برای فرزندان باشد. تأمین آتیه فرزندان در حقیقت نوعی بیمه سرمایه‌گذاری است. در این طرح والدین می‌توانند هرماه با واریز مبلغی به‌عنوان حق بیمه، مبلغ قابل‌توجهی را برای فرزندان خود پس‌انداز کنند.

شاید بپرسید تفاوت طرح تأمین آتیه کودکان با سپرده بانکی در چیست؟

یکی از تفاوت‌های این طرح سودی است که به آن تعلق می‌گیرد. به سپرده‌های بانکی سود ثابتی تعلق می‌گیرد، درحالی‌که به بیمه آتیه فرزندان 2 نوع سود تعلق می‌گیرد: یکی سود تضمین‌شده و دیگری سود مشارکت، که حاصل از سرمایه‌گذاری سرمایه شما در طرح‌های سود ده است.

طرح آتیه فرزندان که بانام بیمه عمر و سرمایه‌گذاری هم شناخته می‌شود در کنار سرمایه‌گذاری، 14 نوع از بیماری‌های شایع و خاص را تحت پوشش قرار می‌دهد و هزینه‌های درمانی را تا 500 میلیون تومان پرداخت می‌کند. در کنار این پوشش، در صورت ازکارافتادگی و عدم توانایی پرداخت حق بیمه، حق بیمه پرداخت می‌شود.

یکی دیگر از مزایای این طرح وام بدون ضامن است.

در طرح آتیه کودکان، پس از پایان سال اول قرارداد، این امکان برای شما فراهم خواهد شد تا 90% سپرده خود را  به‌صورت وام با سود 4% دریافت کنید. کودکان تا بزرگ شوند و روی پای خود بایستند، قطعاً نیاز دارند تا هزینه‌هایی برایشان صورت گیرد، مانند کلاس‌های فوق‌برنامه و کمک‌آموزشی، وسایل کمکی و ... که هزینه‌های فراوانی در پیش دارد. برای جبران اینت هزینه‌ها، وام این طرح کمک بزرگی خواهد بود.

دوستان خود را خبر کنید، شانس مجدد بگیرید!

همان‌طور که گفتیم در ابتدا یک شانس برای شکستن قلک به شما داده می‌شود. اما درصورتی‌که می‌خواهید شانس خود را برای برنده شدن جایزه بهتر امتحان کنید می‌توانید به ازای دعوت هر 5 نفر، شانس مجدد خود را امتحان کنید.

در کنار شانس مجدد بیمه ماهان به تمام کسانی که 5 نفر را به این کمپین دعوت کنند عیدی کوچکی ارسال خواهد کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه ماهان

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان | خرید اینترنتی بیمه در کمتر از 5 دقیقه بیمه ماهان سامانه جامع خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی ، مسافرتی ، عمر ،حوادث بدنه و شخص ثالث در کمتر از 5 دقیقه است ما در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان همواره سعی بر این داریم که سه اصل مهم در خرید های اینترنتی ( قیمت ، کیفیت و پشتیبانی ) را رعایت کرده و از این طریق خاطره ی یک خرید آسان و دلچسب را برای شما تداعی کنیم

اطلاعات تماس
  • 021886*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه