اطلاعات تماس
  • 090110*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812214580211875

آموزش رایگان مجازی در دوران شیوع ویروس کرونا

کمپین «هرکجا، هرزمان، یادگیری»

کد: 139812214580211875

http://bit.ly/2vjPzB2

، تهران , (اخبار رسمی): به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا (کووید-۱۹) بسیاری از مردم به خانه‌نشینی روی آورده‌اند. آکادمی اینفوگرام کمپین «هر کجا، هر زمان، یادگیری» را با بیش از ۸۰ ساعت محتوای آموزشی در قالب وبینار و با موضوع‌های اینفوگرافیک، پرزنتیشن، گزارش نویسی، بازاریابی و روابط عمومی به علاقه‌مندان ارائه می‌دهد.

کمپین «هرکجا، هرزمان، یادگیری»
کمپین «هرکجا، هرزمان، یادگیری»

آکادمی اینفوگرام، کمپین «هرکجا، هرزمان، یادگیری» را با هدف ارتقای توانایی‌های فردی افراد و عمل به مسئولیت اجتماعی برگزار می‌کند. کمپین «هر کجا، هر زمان، یادگیری» از ۱۲ اسفند ۹۸ تا ۱۵ فروردین ۹۹ برقرار خواهد بود. در این کمپین آموزش‌های رایگان در قالب وبینارهای رایگان به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

در ابتدا قرار بود این کمپین با حدود ۸۰ ساعت آموزش و با همکاری ۲۰ مدرس در زمینه‌های  اینفوگرافیک، پرزنتیشن، گزارش نویسی، بازاریابی و روابط عمومی برگزار شود. در روزهای اولیه کمپین با دیدن استقبال غیرمنتظره مخاطبان، تصمیم گرفته شد تا تعداد وبینارها افزایش پیدا کند و موضوعات آن نیز گسترده‌تر شوند. آمار این کمپین هم اکنون عبارتند از:

  •   ۶۴ وبینار 
  •  ۱۱۴ ساعت برنامه آموزشی
  •   ۳۵ مدرس
  •  ۸۵۰۰ مخاطب

اگر هر ساعت آموزش وبیناری را معادل ۳۰ هزار تومان در نظر بگیریم، این کمپین تا به حال معادل ۴۹۶،۷۴۷،۵۰۰ تومان آموزش رایگان ارائه داده است. 

علاقه‌مندان می‌توانند با ورود به سایت آکادمی اینفوگرام از برنامه‌های کمپین مطلع شوند و در آن ثبت‌نام کنند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آکادمی آموزشی اینفوگرام

با افزایش آگاهی جامعه و سازمان‌ها، مجموعه اینفوگرام با نیاز و تقاضای افراد و سازمان‌ها برای یادگیری مهارت‌هایی مانند طراحی اینفوگرافیک، ارائه حرفه‌ای، گزارش‌نویسی و … روبه‌رو بوده است. از این رو از سال ۱۳۹۴ این مجموعه تصمیم گرفت اقدام به برگزاری رویدادهای آموزشی برای علاقه‌مندان نماید.

اطلاعات تماس
  • 090110*****
[نمایش اطلاعات]