اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812214580313239

مهم ترین نکات اصول استفاده از رنگ مو در خانه

کد: 139812214580313239

http://bit.ly/33oVVMg

، (اخبار رسمی): با زیاد شدن هزینه‌های زندگی می‌توان در برخی امور صرفه جویی کرد مثلا به جای رفتن به آرایشگاه با خرید رنگ مو در خانه و رعایت اصول رنگ مو، موها را در خانه رنگ کرد. در ادامه مهم ترین اصول و نکات رنگ مو جمع آوری شده است.

مهم ترین نکات اصول استفاده از رنگ مو در خانه
مهم ترین نکات اصول استفاده از رنگ مو در خانه

از آنجایی که اکسیدان‌ با درجه بالا میزان بیشتری از سولفور موها را پاک می‌کند، معمولا توصیه می‌شود از اکسیدان با درجه کمتر از ۳۰ استفاده شود. همچنین آمونیاک هم همین خطر را دارد

در چه ظرفی باید رنگ مو را مخلوط کرد؟

بعد از پوشیدن دستکش مقدار لازم از رنگ مو مورد نظر را در یک ظرف غیرفلزی ریخته و بعد مقدار لازم از کرم اکسیدان را به آن اضافه کرده و در نهایت با قلم رنگ آنها را با هم مخلوط کرده تا ترکیبی یکنواخت به دست آید.

البته در مارک‌های مختلف رنگ مو ممکن است شماره رنگ‌ها کمی متفاوت باشد بهترین کار استفاده از کاتالوگ خود آن مارک از رنگ مو است.

رنگ مو را از کجای سر باید شروع کرد؟

اگر برای اولین بار است که از رنگ مو استفاده می‌شود، یعنی موها طبیعی و رنگ نشده است، باید دقت بیشتری شود و به گونه‌ای از رنگ مو استفاده شود که روی هر تار مو رنگ کافی وجود داشته باشد، پیشنهاد می‌شود در شروع کار قسمت‌های انتهایی و طولی رنگ شود، طوری که با ریشه مو 5/2 سانتی متر فاصله داشته باشد و پس از 10 دقیقه صبر کردن (یعنی در ابتدا با ریشه‌ها کاری نداشته باشید.) رنگ مو به ریشه مو زده شود و 30 دقیقه برای موهای نازک و 40 دقیقه برای موهای ضخیم صبر شود. اما به طور عام در مورد تمامی رنگ موها به خصوص رنگ مو روشن و مد روز، باید رنگ آمیزی را از پشت سر شروع و به طرف جلوی سر ادامه داد. باید به این نکته توجه شود که در مورد رنگ‌های تیره یا پوشش دهنده موهای خاکستری و سفید بهتر است از جایی که موی خاکستری یا بیشتر روشن است شروع شود (معمولا از جلوی سر).

اکسیدان‌ها چه تفاوتی با هم دارند؟

اکسیدان که به عنوان تسریع کننده فعالیت شیمیایی در رنگ مو به کار می‌رود، باتوجه به نتایج مورد دلخواه فرد و همچنین با تمایلات سازندگان رنگ‌ها تعیین می‌شود.

اکسیدان 1 : رنگ مو را فقط به طور جزئی باز می‌کند.

اکسیدان 2 : قدرت بازکنندگی و روشن کنندگی بالا روی موهای سفید را دارد.

اکسیدان 3 : قدرت روشن کنندگی بالا با کمترین میزان رنگ را دارد.

از آنجایی که اکسیدان‌های با درجه بالا میزان بیشتری از سولفور موها را پاک می‌کند، معمولا توصیه می‌شود از اکسیدان‌هایی با درجه کمتر از ۳۰ استفاده شود. همچنین آمونیاک هم همین خطر را دارد.

مهم ترین نکات برای رنگ کردن ریشه‌ها

وقتی موها سفید می‌شوند، کمترین رویش ریشه‌ها می‌تواند زیبایی موها را خراب کند، به همین دلیل کسانی هستند که ترجیح می‌دهند که خیلی زود به زود ریشه‌ها را رنگ کنند. برای این کار اول باید فقط به ریشه‌ها رنگ زد، ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کرد و بعد رنگ مو را تا انتهای نوک ساقه کشید و باز چند دقیقه صبر کنید و سپس آب کشی شود.

اگر بیشتر موها سفید است اول از جلوی سر شروع به رنگ کردن شود سپس جاهای دیگر.

اگر شقیقه‌ها سفید بودند اول شقیقه‌ها و بعد از پشت سر شروع کنید. در کل هر جا که سفیدی بیشتر بود اول آنجا رنگ شود و بعد جاهای دیگر.

اگر هم سفیدی موها کم است ابتدا از پشت سر و از ریشه شروع به رنگ کردن شود، بعد بغل‌ها و سپس جلوی سر ...  چراکه جلوی سر حرارت بیشتری دارد.

علاقه مندان می‌توانند برای مطالعه اینکه کدام رنگ مو به کدام رنگ پوست می‌آید و نکات تکمیلی درباره رنگ مو به سایت  مراجعه کنند. علاوه بر این جهت خرید بهترین رنگ مو با تخفیف باور نکردنی فروشگاه اینترنتی مطمئن زیبالون پیشنهاد می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]