اطلاعات تماس
  • 041363*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812224580614515

کفش پیمان دارای چه ویژگی‌هایی است؟

کد: 139812224580614515

http://bit.ly/3d2g6Eb

، تبریز , (اخبار رسمی): یکی از کفش‌هایی که بسیار استفاده می‌شود کفش پیمان است و این برند محصولات متنوعی را ارائه می‌دهد. در ادامه این برند بررسی شده است.

کفش پیمان دارای چه ویژگی هایی است ؟
این محصول کفش مهندسی پیمان نام دارد .

برای افرادی که در مشاغل سخت و پر ریسک، با احتمال آسیب دیدگی بالا در حال فعالیت هستند انتخاب لباس کار مناسب و ایمن اولین اقدام است. پوشیدن این لباس‌های کار به کاربران خود کمک می‌کند تا در این فعالیت‌ها بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه بدهند و دچار آسیب دیدگی‌های احتمالی نشوند و یا ضریب آن را به حداقل برسانند.

از مهم ترین لباس‌های کار، کفش‌های ایمنی یا کفش‌های کار هستند که برای محیط‌های کار طراحی و ساخته شده است. به طور معمول کارهایی که نیاز به کفش‌های ایمنی دارند مشاغلی هستند که افراد فعال در آن با وسایل تیز و سنگین سر و کار دارند و ممکن است این وسایل با پا این افراد برخورد کند و آسیب‌های جبران ناپذیری به آن‌ها بزند. از آسیب‌های احتمالی که برای پا و انگشتان پا ممکن است در هنگام کار رخ بدهد می‌توان به مواردی مثل افتادن اجسام سنگین بر روی پا، لیز خوردن روی مواد لغزنده و یا برخورد پا و انگشتان پا با وسایل تیز برنده نام برد.

به همین خاطر بیشتر کفش‌های کار عموما با زره‌های فولادی و کامپوزیت‌های مختلف در جلوی آن طراحی و تولید می‌شوند. این کامپوزیت‌های مختلف این مقاومت را دارند که تا فشاری به میزان 200 ژول را تحمل کند و در مقابل این مقدار فشار مقاوم باشد و دچار مشکل نشود.

کفش ایمنی نامناسب

بی شک کفش‌ها حتی اگر کاربردهای ایمنی هم نداشته باشند به دلیل شرایط ویژه پا به عنوان قلب عصبی انسان، وسایل مهم هستند و باید در انتخاب یک کفش مناسب بسیار دقت کنیم زیرا یک کفش نا مناسب و بی کیفیت عوارض جبران ناپذیری به پا فردی که از آن استفاده می‌کند وارد خواهد کرد. حالا اگر موضوع بحث کفش‌های ایمنی باشند که قرار است از ما در برابر خطرات و آسیب‌های احتمالی مراقبت کنند باید دقت بسیار زیادی خرج کرد تا یک کفش با کیفیت، مرغوب و ایمن را انتخاب کنیم.

به دلیل ارتباط بین پا و ستون فقرات اگر کفش نامناسب و بی کیفیت باشد ممکن است آسیب‌های غیر قابل بازگشتی به فرم بدن و استخوان بندی شما وارد شود. متاسفانه با تغییر شکل ناشی از انتخاب کفش بد در ستون فقرات، شاهد این مشکل هستیم که اسکلت بندی بدن به شکل بد فرمی در طولانی مدت در خواهد آمد و خطرات فیزیکی بسیاری در بدن شما اتفاق خواهد افتاد.

از دیگر عوارضی که ممکن است پس از استفاده از کفش‌های نامناسب برای شما اتفاق بیافتد باید به دردهای مزمن ستون فقرات، چشم درد و سردرد اشاره کرد.

موارد بهداشتی نیز از جمله موضوعات بسیار مهمی هستند که باید در انتخاب کفش خود به آنها توجه کنید و بیشترین دقت را به خرج بدهید، زیرا کفش بی کیفیت ممکن است مشکلاتی چون میخچه، ایجاد باکتری، قارچ و در نهایت بوی نا مطبوع را برای پا ایجاد کنند.

کاربرد کفش‌های ایمنی

کفش‌های ایمنی می‌تواند افراد را در برابر خطرات احتمالی که در محیط کسب و کار برای شما ایجاد می‌شود، محافظت کنند. کفش ایمنی شما باید پای شما را در برابر مشکلاتی چون سر خوردن، لغزش پا، افتادن وسایل سنگین بر روی پا، بریده شدن پا و در برابر جریان الکتریک کمک و از آن محافظت کند.

شما در انتخاب کفش ایمنی خود باید به این نکته توجه داشته باشید که در محیط کار با چه خطرات احتمالی ممکن است مواجه شوید و سپس برای جلوگیری از این خطرات کفش ایمنی مناسبی را خریداری و استفاده کنید.

کفش ایمنی پیمان

گروه تولیدی پوشاک صنعتی پیمان که جز اولین شرکت‌های تولیدی پوشاک صنعتی در ایران به حساب می‌آید، کار خود را در این زمینه از سال 1346 شروع کرده است و تا امروز با تولید محصولات با کیفیت نام خود را در لیست بهترین برندهای ایران آورده است.

این گروه تولیدی اما سال 1353 نام خود را به پیمان تغییر داد و برای این تغییر نام نیز هدفی به جز ورود به بازار به صورت حرفه‌ای و تولید محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی نداشت.

سال 1370 این برند در حوزه‌های دیگری نیز وارد شد. این حوزه شامل تولید لوازم ایمنی، وسایل و لباس‌های تشریفات، تولید پوتین ایمنی بودند و در این بخش‌های جدید نیز شرکت کفش ایمنی پیمان توانست به تولید محصولات بسیار با کیفیت و مرغوب دست پیدا کند.

گروه تولیدی پیمان امروزه با بیش از نیم قرن تجربه در تولید محصولات با کیفیت و رعایت استانداردهای مختلف در تولید کفش‌های ایمنی خود توانسته نام خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های تولیدی در این حوزه کسب و کار ثبت کند و با تولید محصولات با کیفیت و مطمئن، کشور ایران را وارد بخش جدیدی از کسب و کار کفش ایمنی کرده است. هدف شرکت پیمان آن است تا بتواند با تولید محصولات بسیار با کیفیت، ایران را در زمینه تولید کفش ایمنی به استانداردهای جهانی نزدیک کند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کفش پیمان می‌توانند به سایت بازار کفش ایمنی مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بازار کفش ایمنی

در بازار کفش ایمنی شما قادر خواهید بود انواع مدل های کفش های ایمنی و پرسنلی و محصولات گوناگون را از یک جا تهیه کنید.

اطلاعات تماس
  • 041363*****
[نمایش اطلاعات]