اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981222458127781

روابط عمومی بنیاد نیکوکاران شریف گزارش می‌دهد

سبد نوروزی نیکوکاران شریف برای خانواده‌ها

کد: 13981222458127781

http://bit.ly/3aSyopq

، تهران , (اخبار رسمی): سال ۹۸ نیز با تمام مشکلات و سختی‌هایی که داشت، در حال تمام شدن است. این روزها با شیوع بیماری کرونا خیابان‌ها حس و حال همیشه را ندارد، اما این دلیل بر این نیست که نوروز این سنت قدیمی و دیرینه را با پهن کردن سفره هفت سین در خانه‌هایمان جشن نگیریم و از شروع بهاری دوباره در زندگی خود، شاد نباشیم.

سبد نوروزی نیکوکاران شریف برای خانواده ها
سبد نوروزی نیکوکاران شریف برای خانواده‌ها

بنیاد نیکوکاران شریف امسال به کمک خیرین و یاران همیشگی خود، با اضافه کردن «سبد نوروزی» اهدایی به خانواده‌های تحت پوشش خود، یک سین دیگر را به سفره خانواده‌های بی بضاعت اضافه کرد. این کار خیر به جز همراهی خیرین میسر نبود و همراهی خیرین بوده است که ما را در رساندن عشق و محبت به خانواده‌های تحت پوششمان یاری کرده است.

همچنین، شایان ذکر است که با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور،‌در راستای تامین سلامتی شما و خانواده‌های نیازمند، امسال کمک‌های نقدی جمع آوری شده از شما عزیزان، به صورت الکترونیکی به سبد خانوارها واریز خواهد شد.

نیکوکاران شریف در راستای رسیدن به جامعه‌ای آرمانی و بدون فقر تلاش می‌کند. تمام چیزی که این مجموعه می‌خواهد آسایش و آرامش برای تمام هموطنان عزیزمان در همه جای کشور است.

امیدواریم مطلع باشید که ساختن جامعه‌ای بدون فقر و رنج کاری سخت است و بدون همدلی و کمک خیرین و مردم، عملا غیرممکن است.

بنابراین همه نیز به این کار خیر و پسندیده دعوتید و می‌توان با یاری رساندن به این مجموعه در این مسیر برای رسیدن به جامعه‌ای زیبا و بدون رنج قدم برداشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد نیکوکاران شریف

بنیاد خیریه نیکوکاران شریف دارای مقام مشورتی ویژه از شورای اجتماعی و اقتصادی سازمان ملل متحد، یک مؤسسه مردم‌ نهاد است که برابر اهداف منطبق با اساسنامه، فرآیند کمک و خدمت رسانی به ایتام و خانواده‌های نیازمند به حمایت مادی و معنوی را با رعایت شئون، عزت و کرامت انسانی انجام می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]