کد: 139812224581514603

مناسب‌ترین بسته بندی عسل صادراتی چه ویژگی‌هایی دارد؟

کد: 139812224581514603

http://bit.ly/3d2H4ey

، تهران , (اخبار رسمی): جنس، ساختار و طرح بسته بندی عسل یکی از نکات مهم در صادرات عسل محسوب می‌شود. قیمت عسل صادراتی در بازار عراق و قیمت عسل صادراتی در کویت و سایر مناطق بازار هدف برای خرید و فروش عسل صادراتی، به نوع ظروف بسته بندی عسل صادراتی بستگی دارد.

مناسب ترین بسته بندی عسل صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟
قیمت عسل صادراتی ، خرید و فروش عسل صادراتی

ظروف مخصوص برای بازاریابی و بسته بندی عسل صادراتی باید سبک و کم وزن باشند. شیشه اغلب به عنوان ظرف مناسب برای فروش عسل مورد استفاده قرار می‌گیرد اما شیشه‌های سنگین‌تر، بیشتر در معرض شکستن هستند و برای انبار کردن نیز دچار مشکل خواهند شد.

بهترین و معمول ترینی بسته بندی عسل صادراتی، ظروف پلاستیکی سبک با وزن ۴۵۰ تا ۵۰۰ گرم است. بر روی ظروف حاوی عسل صادراتی نیز باید اطلاعات فروشنده و تولید کننده به همراه اطلاعات کاملی از عسل و مواد مغذی و … به طور واضح درج شده باشد. در برخی از بازارهای اروپایی نیز می‌توان بسته بندی عسل صادراتی را با وزن ۱ کیلوگرم مشاهده کرد. برخی از مناطق، خرید و فروش عسل صادراتی را به صورت فله‌ای و در بشکه‌های مخصوص انجام می‌دهند. 

آنچه در مورد بسته بندی عسل صادراتی اهمیت دارد این است که عسل‌ها هرگز نباید در ظروف سر باریک بسته شوند چرا که برای حمل و نقل با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند. بهترین گزینه‌ها برای تهیه و حمل و نقل عسل صادراتی، سطل پلاستیکی قابل انعطاف با درب‌های محکم یا بشکه‌ها هستند. زنبورداران با استفاده از این سطل‌ها بهتر می‌توانند عسل را داخل آن بریزند.

قیمت عسل صادراتی در بازار عراق و قیمت عسل صادراتی در کویت و سایر مناطق بازار هدف برای خرید و فروش عسل صادراتی، به نوع ظروف بسته بندی عسل صادراتی نیز بستگی دارد.

علاقمندان می توانند برای آگاهی از چگونگی طراحی و انتخاب بسته بندی عسل به وب سایت گروه بازرگانی ویمکس مراجعه کنند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف