اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812234582311396

معرفی رسمی پروفایل‌سنتر به عنوان اولین مرجع فارسی‌زبان سنجش سازگاری شغلی o*net

پروفایل‌سنتر در فهرست رسمی همکاران مرکز اطلاعات استاندارد مشاغل اونت o*net

کد: 139812234582311396

http://bit.ly/39Qqg8P

، تهران , (اخبار رسمی): پروفایل‌سنتر به‌عنوان اولین مرجع فارسی‌زبان همکار مرکز اطلاعات مشاغل اونت (o*net)، با ارائه بسته‌های خدماتی متعدد، به افراد در انتخاب رشته تحصیلی دبیرستان، دانشگاه (کنکور) و درنهایت شغل مناسب کمک می‌کند و ارائه خدمات سازمانی برای مشاوران، مراکز آموزشی، شرکت‌ها و سازمان‌ها را نیز در دستور کار دارد.

پروفایل‌سنتر در فهرست رسمی همکاران مرکز اطلاعات استاندارد مشاغل اونت o*net
پروفایل‌سنتر در فهرست رسمی همکاران مرکز اطلاعات استاندارد مشاغل اونت (o*net)

مرکز آنلاین استعدادیابی و سنجش سازگاری شغلی پروفایل‌سنتر، در فهرست رسمی همکاران o*net در وب‌سایت این مرکز معرفی شد.

به‌این‌ترتیب، پروفایل‌سنتر به‌عنوان اولین و تنها مرجع فارسی‌زبان استعدادیابی تحصیلی و سنجش سازگاری شغلی مبتنی بر داده‌های مرکز اطلاعات مشاغل اونت The Occupational Information Network (o*net) توسط این مرکز به رسمیت شناخته شد.

اونت (o*net) برنامه پژوهشی غیرانتفاعی جهت تدوین بانک اطلاعات استاندارد مشاغل با داده‌های معتبر و دقیق در خصوص ویژگی‌های مختلف هر شغل و فرد مناسب برای شغل است که از حدود 24 سال قبل در حال اجرا بوده و به‌طور مرتب داده‌های خود را به‌روزرسانی می‌کند و از معتبرترین مرجع ارائه داده‌های کمّی و توصیفی مشاغل محسوب می‌شود.

پروفایل‌سنتر به‌عنوان پلتفرمی برای شناسایی ویژگی‌های افراد و سنجش تطابق و سازگاری آنان به استاندارد مشاغل o*net از سال 1397 آغاز به کار کرده و در طول این مدت با توسعه داده‌های مشاغل و مسیرهای تحصیلی، محصولات متعددی برای دانش آموزان مقاطع متوسطه اول و دوم، دانشجویان و کارجویان ارائه داده است.

این مرکز همچنین در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ 1398 موفق به اخذ رتبه دوم برترین استارتاپ‌های ایران شد.

هم‌اکنون پروفایل‌سنتر به‌عنوان نسل جدید مشاوره تحصیلی شغلی، با ارائه بسته‌های خدماتی متعدد متناسب با نیاز گروه‌های هدف، به افراد در انتخاب رشته تحصیلی دبیرستان، دانشگاه (کنکور) و درنهایت شغل مناسب کمک می‌کند و ارائه خدمات سازمانی برای مشاوران، مراکز آموزشی، کانون‌های ارزیابی و شرکت‌ها و سازمان‌ها را نیز در دستور کار دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروفایل‌سنتر

پروفایل‌سنتر نسل جدید مشاوره تحصیلی شغلی و پلتفرمی برای تصمیم‌گیری و انتخاب آگاهانه مسیر زندگی است. ابزارهای پروفایل‌سنتر شامل کشف استعدادهای تحصیلی-شغلی، مشاوره و هدایت تحصیلی، سنجش سازگاری شغلی و انتخاب رشته تحصیلی، مبتنی بر علوم روان‌شناختی، هوش مصنوعی و بین‌المللی مشاغل o*net هستند. با استفاده از خدمات آنلاین پروفایل‌سنتر می‌توانید به شناختی دقیق از خود، مشاغل مناسب و مسیرهای تحصیلی مناسب دست یابید. پروفایل‌سنتر دقیق‌ترین، جامع‌ترین و کاربردی‌ترین سیستم آنلاین استعدادیابی تحصیلی شغلی است که گزارشی منحصربه‌فرد از مشاغل سازگار و ناسازگار با فرد در بیش از ۹۰۰ عنوان شغلی مادر در قالب درصد سازگاری، تناسب با تیپ شخصیتی و تناسب با هوش و استعداد فردی را با بهره‌گیری از فناوری هوشمند انطباق و با فیلترهای متعدد جهت استفاده بهینه از گزارش (سطح تحصیلات، رشته تحصیلی، گروه تحصیلی و...) ارائه می‌دهد. کاربرد اصلی پروفایل‌سنتر در انتخاب گروه آموزشی در رده متوسطه اول و دوم، انتخاب رشته کنکور، انتخاب شغل و تغییر مسیر شغلی برای کارجویان است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش