اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981224458465563

پویش ملی مقابله با کرونا

آغاز دوخت لباس ویژه کادر درمانی از سوی برند بادی اسپینر

کد: 13981224458465563

http://bit.ly/2TZKs1i

، تهران , (اخبار رسمی): در این روزها که یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کادر درمانی و بیمارستانی، تهیه تجهیزات گوناگون از جمله لباس‌های مخصوص است، برند بادی اسپینر در اقدامی داوطلبانه و غیرانتفاعی شروع به دوخت لباس‌های استاندارد ویژه کادر درمانی از جمله پرشکان، پرستاران و ... کرده است.

آغاز دوخت لباس ویژه کادر درمانی از سوی برند بادی اسپینر
آغاز دوخت لباس ویژه کادر درمانی از سوی برند بادی اسپینر

بادی اسپینر در راستای مسئولیت اجتماعی خود، تمامی توان و تجهیزات دوخت و تولیدش را در هفته جاری به دوخت و تهیه لباس‌های مناسب و استاندارد برای تامین بخشی از نیاز کادر درمانی پرتلاش کشورمان، اختصاص داده است و تولیدات خود را در این زمینه به صورت کاملا رایگان در اختیار بیمارستان‌ها و مراکز درمانی قرار می‌دهد.

در روزهایی که کرونا به مهمترین چالش کشور بدل شده و نیروی درمانی کشور قهرمانانه و با تمام قدرت خود در برابر آن ایستادگی می‌کنند و سعی در شکست آن دارند، بادی اسپینر وظیفه خود می‌داند که در حد توان در کنار آن‌ها بایستد و با تامین نیازهایشان بتواند باری از دوششان بردارد و به حل هر چه سریع‌تر این چالش کمک کند.

این اقدام بادی اسپینر با همکاری و هماهنگی شورای عالی برندهای پوشاک ایران صورت گرفته است.

همچنین بادی اسپینر از ابتدای شروع این بحران تلاش کرد با ارائه خدمات ویژه خرید آنلاین از جمله ارسال رایگان کالا از رفت آمادهای غیرضروری به ویژه در ایام نزدیک به عید نوروز بکاهد و توانست در این راه نیز موفق باشد.

طی هفته‌های آتی نیز دوخت لباس ویژه کادر درمانی از سوی برند بادی اسپینر ادامه خواهد یافت و تمامی این اقلام به صورت رایگان در بیمارستان و مراکز درمانی مرتبط با کرونا توزیع خواهد شد.

همه توان تولید و کسانی که می‌توانند در این روزها کمکی به بهبود اوضاع کنند، در دست هم داده‌اند تا از این حداثه نیز «با هم بگذریم‌».

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پوشاک بادی اسپینر Bodyspinner clothing

بادی اسپینر در آغاز با نام تجاری تن ریس در ایران در سال 1386 آغاز به کار نمود. هدف این مجموعه تولید داخلی ملزومات پوشاک مردانه بود. سبک و سیاق تولیدی این کارخانه در آغاز بر اساس بخش بندی Casual بوده است.تولیدات این کارخانه بر اساس نیاز روز بازار مد ایران طراحی می شد و در غالب یک شرکت conformist در جامعه عمده فروشی ایران حضور داشت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]