کد: 139812244585714813

تابلو سازی

انواع لایت باکس تبلیغاتی

کد: 139812244585714813

http://bit.ly/39WnQWc

، تهران , (اخبار رسمی): با انواع لایت باکس‌های مقاوم در برابر آب و هوا می‌توان تبلیغات محیطی خود را به صورت گسترده و هدفمند پیش برد. لایت باکس‌ها هم به عنوان تابلوی تبلیغاتی بیرونی و هم داخلی کاربرد دارند.

انواع لایت باکس تبلیغاتی
تابلو لایت باکس مناسب تبلیغات محیطی

با انواع لایت باکس های مقاوم در برابر آب و هوا می‌توان تبلیغات محیطی خود را به صورت گسترده و هدفمند پیش برد. لایت باکس‌ها هم به عنوان تابلوی تبلیغاتی بیرونی و هم داخلی کاربرد دارند. لایت باکس‌های بیرونی از پنل‌هایی مقاومی در برابر آب و هوا تولید می‌شوند و بنر تبلیغاتی و یا مارک تجاری درون آن‌ها قرار گرفته و توسط نور پردازی که در پشت پنل به کار گذاشته می‌شود روشن می‌شوند. نور پردازی استفاده شده درون لایت باکس‌ها، لامپ‌های اس ام دی بوده که مقاومت بالایی در برابر رطوبت داشته و ایمنی بالایی دارند.

لایت باکس‌ها بسیار متنوع هستند. لایت باکس‌های فضای باز امکان می‌دهند که بتوان  قسمت جلویی پنل را باز کرده و گرافیک خود را بدون تعویض کل تابلو به روز کرد. در ابتدا سالن‌های سینمایی از لایت باکس‌ها برای جلب توجه رهگذران به پوسترهای تبلیغاتی فیلم‌های  خود استفاده می‌کردند. اما امروزه بسیاری از مشاغل از این راه حل‌های جذاب و مقرون به صرفه تبلیغاتی بهرمند می‌شوند.

کاربرد لایت باکس‌ها

از لایت باکس‌ها هم می‌توان به عنوان تابلوهای تبلیغاتی در فضاهای باز مانند بلوارها پیاده روها و ... و هم در فضاهای بسته مانند نمایشگاه‌ها، سالن فروشگاه، مترو، سالن سینما و ... استفاده کرد و هم به عنوان تابلوهای سر درب مغازه و یا تابلو فروشگاهی. انتخاب شما هرچه باشد، می‌توانید برای طراحی‌های سفارشی که قصد دارید آن را به نمایش بگذارید، به این مجموعه اعتماد کنید. این مجموعه آرم گرافیکی یا پیام تبلیغاتی شما را بر روی بک لایت‌های مخصوص لایت باکس چاپ کرده و تابلوهای بی نظیری را ارائه می‌دهد. در ادامه انواع لایت باکس ساخت تابلوسازی نامور معرفی شده است.

تابلو لایت باکس ایستاده

به لایت باکس‌هایی که با استفاده از پایه و بدون نیاز به نصب، می‌توان آن‌ها را در محیط‌های مختلف قرار داد، تابلو لایت باکس ایستاده می‌گویند. این نوع تابلو لایت باکس‌ها بیشتر در فضاهای داخلی فروشگاه و برای جدا سازی و معرفی هر قسمت از فروشگاه به کار می‌روند اما همچنین می‌توان از آن‌ها برای تبلیغات بیرونی و استفاده در فضاهای شهری نیز بهرمند شد.

تابلو لایت باکس پرچمی

لایت باکس پرچمی به تابلو تبلیغاتی‌هایی گفته می‌شود که پوستر از دو طرف درون آن قرار می‌گیرد و به صورت پرچم نصب می‌شوند. از مزایای این نوع لایت باکس دید دو طرفه‌ای است که آن‌ها ارائه می‌دهند. لایت باکس پرچمی دید از کنار داشته و در سطح شهر، در پیاده روها و یا داخل ساختمان نصب می‌شود. از این نوع لایت باکس از یک لایه پلکسی شیری رنگ و فریم آلمینیومی، در ابعاد مختلف طبق سلیقه و انتخاب مشتری قالب سازی و وکیوم می‌شود.

تابلو لایت باکس فریم لس

اصطلاح فریم لس به تابلوهایی اطلاق می‌شود که در آن‌ها سعی شده ضخامت قاب به حداقل رسانده شود تا به زیبایی تابلو افزوده شود. لایت باکس های فریم لس و یا پارچه ای یکی از زیباترین و جدید ترین انواع لایت باکس هستند. در این نوع لایت باکس‌ها پوستر چاپی لبالب بر روی قاب آلمینیومی چسبانده می‌شود و هیچ گونه فریمی از دید روبروی تابلو قابل مشاهده نیست.

تابلو لایت باکس آلومینیوم

وجه تمایز تابلو لایت باکس آلمینیومی از انواع دیگر لایت باکس، نوع قاب استفاده شده در آن است که از جنس آلمینیوم ساخته شده، بسیار مقاوم و کاربردی بوده و از ظاهری شکیل و زیبا برخوردار است. در این نوع تابلو سطح لایت باکس با پلکسی پوشانده شده نوری که در آن تعبیه می‌شود از نوع اس ام دی است که بهترین لامپ موجود برای این کار است.

می‌توان لایت باکس‌های مورد نظر خود را در اندازه‌های مختلف سفارش داد. از انواع لایت باکس‌هایی که نام برده شد هر یک را مطابق با نیاز خود می‌توان انتخاب کرده و مابقی را به تابلوسازی حرفه‌ای نامور سپرد و با لایت باکس‌های این مجموعه از مزایای بسیاری برخوردار شد.

تابلوهای لایت باکس با روشن کردن نام تجاری و پوستر تبلیغاتی محصولات در یک قاب با نور پس زمینه کمک می‌کنند تا توجه مشتری جلب شود:

  • در هر مکانی و در هر نوع آب و هوا، روز یا شب با نورپردازی فلورسنت یا نورپردازی با لامپ‌های اس ام دی محصول خود را تبلیغ کنید.
  • توجه بیشتری نسبت به تابلوهای غیر روشن جلب کنید علائم تبلیغاتی پیام تبلیغاتی شما حتی در مکان‌های تاریک و کم نور نیز برای بینندگان خوانا هستند و جلب توجه می‌کنند.
  • برای نگه داشتن پیام‌های جدید و یا بهره گیری از فرصت‌های تبلیغاتی جدید، مرتباً می‌توان طرح گرافیکی خود را درون تابلو‌ها تغییر داد.

بهره مندی از ساخت و ساز با کیفیت و ویژگی‌های مناسب

تابلو لایت باکس‌ها در تابلو سازی نامور با بالاترین استانداردها ساخته می‌شوند، لایت باکس‌های داخلی با ظرافت و کیفیت عالی تهیه شده و لایت باکس‌های خارجی نیز از مقاومت بالایی برخوردارند.

خصوصیات تابلو لایت باکس‌های تابلو سازی نامور:

  1. تابلوهای لایت باکس فضای باز با ضخامت مناسب برای مقاومت در برابر آب و هوا طراحی شده ‌ند
  2. ساخت و ساز قاب آلومینیومی این عناصر بسیار با کیفیت و زیبا هستند
  3.  فریم‌های خاص لایت باکس امکان تغییر آسان پوستر را فراهم می‌‌آورد. به عنوان مثال، رستوران‌ها می‌توانند برای منوهای خاص یا ویژه پوستر درون تابلو را به راحتی تعویض کنند. 
  4. قفل قاب‌ها مانع از دستکاری و سرقت می‌شوند. سوراخ‌های پیش فرض شده در قاب آلومینیومی امکان نصب عمودی (به عنوان مثال، پرتره) یا افقی (به عنوان مثال، منظره) را دارند.
  5. مدار الکتریکی استاندارد روی گیرنده‌های الکتریکی 120 ولت کار می‌کند.

مجموعه تابلو سازی، تابلو نامور با کسب چندین سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی و به طور تخصصی تابلوی لایت باکس فریم لس، تابلو لایت باکس، تابلوهای طبقاتی، تابلوهای مغازه و ... می‌تواند پاسخگوی هر نوع نیاز شما با هر سطح بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید باشد. استفاده از بهترین کیفیت متریال و طراحی‌های چشمگیر و جذاب از افتخارات این مجموعه است. 

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت تابلو سازی نامور به آدرس tablonamvar.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تابلو سازی نامور

مجموعه تابلو سازی ، تابلو نامور با کسب چندین سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی و به طور تخصصی تابلوی لایت باکس فریم لس ، تابلو های طبقاتی، تابلو های مغازه و ... می تواند پاسخگوی هر نوع نیاز شما با هر سطح بودجه ای که در نظر گرفته اید باشد. استفاده از بهترین کیفیت متریال و طراحی های چشمگیر و جذاب از افتخارات مجموعه ماست. اگر به دنبال یک تابلوسازی معتبر هستید می توانید یکبار تجربه سفارش به مجموعه ما را امتحان کنید تا برای همیشه مشتری دائم ما شوید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با استفاده از شماره های قرار گرفته در سایت از خدمات مشاورین ما استفاده کرده و به خرید تابلو تبلیغاتی مورد نظر خود بپردازید