اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812244586613201

محصول تازه فیض طب رونمایی شد

ارائه ماسک به بازار  پزشکی

کد: 139812244586613201

http://bit.ly/2xvPsD8

، تهران , (اخبار رسمی): محصول تازه فیض طب با نام ماسک سه لایه پزشکی در دفتر مرکزی شرکت فیض طب رونمایی و به بازار عرضه شد.

ارائه ماسک  به بازار  پزشکی
ارائه ماسک به بازار  پزشکی

به گزارش روابط عمومی فیض طب، ۱۳۹۸/۱۲/۲۴، دفتر مرکزی شرکت فیض طب میزبان رونمایی از ماسک، محصول تازه این شرکت بود.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه پزشکی  ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر دسترسی آسان به ماسک‌های داخل جعبه توسط پرفراژ ایجاد شده روی درِ محصول را ارائه کند تا این خدمت تازه رعایت بهداشت فردی را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، ماسک شرکت فیض طب سه لایه است و می‌تواند باعث حفظ بهداشت فردی شود.

مرتضی فیض عضو هیئت مدیره فیض طب، تولید این محصول را نتیجه ۳ ماه کار در این مجموعه دانست و گفت:  «تولید این محصول از دی ماه امسال آغاز و در فروردین ۱۳۹۹ آماده فروش انبوه در بازار می‌شود.»

وی زمان عرضه این محصول به بازار را فروردین ۱۳۹۹ اعلام و ادامه داد: «باکس‌های ۵0 عددی ماسک پزشکی سانترال، در جعبه‌های بهداشتی از جنس مقوای دارویی بسته بندی می‌شوند. با قابلیت دسترسی آسان به ماسک‌های داخل جعبه توسط پرفراژ ایجاد شده روی درِ محصول، مانند جعبه دستمال کاغذی. کاربرد این نوع بسته بندی در بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، سالن‌های آرایش و… جهت جلوگیری از انتقال ویروس است.»

شرکت فیض طب با بهترین متریال و مواد اولیه سعی در تولید با کیفیت این محصول را دارد و همچنین به اطلاع می‌رساند این ماسک‌ها در چهار رنگ سفید و سبز و آبی و صورتی تولید و در بازار به فروش می‌رسد..

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت feizteb.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت فیض طب

شرکت تولیدی- بازرگانی فیض طب (سهامی خاص) با خط مشی ارتقاء سطح سلامت جامعه و بهبود مستمر کیفیت محصولات و فرآیند ها و افزایش رضایت مشتریان،با دیدگاه انسان سالم محور و توسعه پایدار در جهت پوشش نیازهای بخش درمان و سلامت جامعه از سال 1385 آغاز به فعالیت نموده است و هم اکنون در بخشهای پزشکی، دندانپزشکی خدمات بسزایی را به جامعه ارائه میدهد. همچنین فروشگاه مرکزی این شرکت در مرکز تجارت دندانپزشکی ایران افتتاح گردید. این شرکت مفتخر است اعلام نماید: در اولین قدم از فاز توسعه خود اقدام به تولید سرسوزن دندانپزشکی کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]